Коментари - Болните от СПИН във Варна намаляват | dnes.dir.bg
назад

Болните от СПИН във Варна намаляват

Болните от СПИН във Варна намаляват, а в затвора няма ХИВ-позитивни.

Обратно в новината

Коментари - Болните от СПИН във Варна намаляват | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Да ги съберат всички и да ги затворят в болница да не излизат на вън .

По-глупаво заглавие скоро не бях чел

Да, като прочетох заглавието си помислих, че може би текстът ще е за това, че повечето болни от СПИН във Варна вече са починали.

е като не ги обявяват реално ще намалеят става вупрос за 15 000 $ годишно а и с това нарастващо население .......... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

e kak da namalqvat kato se uvelichavat vseki koito raboti po programata za prevenciq vav varna go znae za minalata godina bqha 17 za cqlata godina a sega samo za mesec sa 17 koe e namalqvaneto?

Универсални идиотщини!

Намаляват-щото идват в София!

Намалят, щото измират. Увеличават се през летния сезон , защото приижда всякаква измет от вътрешноста и от чужбина.