Коментари - Спрели тока на градина заради дълг от 41 ст. | dnes.dir.bg
назад

Спрели тока на градина заради дълг от 41 ст.

Частна детска градина във Варна е останала без ток заради задължения от 41 стотинки от лихви за просрочие. Сигналът за това е подаден в Нова телевизия от потърпевшия собственик.

Обратно в новината

Коментари - Спрели тока на градина заради дълг от 41 ст. | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ТЪПАНАРИ. ПАК ЩЕ ЗАПОЧНЕМ ПРОТЕСТА СРЕЩУ ТЪПОТИИТЕ ИМ

ЕРП-тата са една от най-големите злини причинени на българския народ от мадридската банда НДСВ, начело със Сакса

rumjord@

ЕОН бяха бандити, но Енерго Про са още по-големи и безскрупулни бандити. Вън от България!

Е, той поне формално дължал някакви стотинки, а на мен ми спряха тока при платена сметка. Пет пъти се обаждах, че ми е спрян токът, а те ми викат проверете си бушоните, ние не сме давали вашия адрес за спиране. След три часа без ток и кавги по телефона се оказа, че жичкаджиите са сбъркали улицата, абонатния номер... Живеем в България...

Те и така бъркат адресите на тези дето са си платили да им направят така , че електромерите да въртят по- малко сметки. И после се правят на ущипани моми.

Мамицата Ви, ЕРПта-проклетници, разигравате хората и им губите времето, хабите национални ресурси и причинявате психологически тормоз! За вас трябва само едно яко стрелянье и трепанье наред!! Мамицата Ви мръсна д'е..

Абе я да са циганите/малцинствата/ да видим кой ще им спре тока. Има хора които не са плащали сметките си за месеци наред и пак си свеят без проблемно. Но така наречените БЪЛГАРИ нека плащат редовно.