Той платил фактурата си, но в системата на ЕНЕРГО-ПРО имало лихва от старо задължение от 2012 г., която не е била включена в сметката и токът е спрян. Тогава потребителят си плаща сметката и таксата за включване, но токът не е пуснат. Едва тогава става ясно, че има лихва от 41 стотинки, които не са били включени във фактурите му.

Потърсил обяснение от кол-центъра на дружеството, а служителката на ЕНЕРГО-ПРО му обяснила, че ще пусне заявка за включване на тока, когато си плати въпросните стотинки.

От отдел "Обслужване на клиенти" на ЕНЕРГО-ПРО отрекоха токът да е спрян заради дребни стотинки.

„Клиентът е платил по електронен път, а при нас сумата се заверява на следващия работен ден. Става въпрос за разминаване на няколко минути”, заяви Мария Димитрова.

По думите й разговорът е воден три минути преди те да получат парите.