Спрели тока на градина заради дълг от 41 ст.
Частна детска градина във Варна е останала без ток заради задължения от 41 стотинки от лихви за просрочие. Сигналът за това е подаден в Нова телевизия от потърпевшия собственик.
Потърсил обяснение от кол-центъра на дружеството, а служителката на ЕНЕРГО-ПРО му обяснила, че ще пусне заявка за включване на тока, когато си плати въпросните стотинки.
От отдел "Обслужване на клиенти" на ЕНЕРГО-ПРО отрекоха токът да е спрян заради дребни стотинки.
„Клиентът е платил по електронен път, а при нас сумата се заверява на следващия работен ден. Става въпрос за разминаване на няколко минути”, заяви Мария Димитрова.
По думите й разговорът е воден три минути преди те да получат парите.