Коментари - Крадец наръга продавачка в детски магазин | dnes.dir.bg
назад

Крадец наръга продавачка в детски магазин

40-годишна продавачка е нападната с нож при опит за грабеж в магазин във Варна, съобщи Ивана Милева, говорител на ОД на МВР - Варна. Жената е приета в болница с прободни и порезни рани на дясното коляно и дясната ръка.

Обратно в новината

Коментари - Крадец наръга продавачка в детски магазин | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Съдейки по описанието/т.е. неговата липса/ престъпника е циганин или сириец

Недей ! Предизвикваш етническа вражда и ксенофобия ! Ако не се залови, нападателят трябва да бъде високообразован и добре облечен българин.

По-голямата част от българите не са високообразовани и добре облечени,повярвай!И също обичат да крадат!Какъвто и да е този нападател,квалификацията на действието трябва да е "престъпление"и ако сме високообразовани или поне образовани,а не простаци,трябва да искаме да се спази закона!!!

Ми как ще го заловят, ако търсят "високообразован и добре облечен българин", а не престъпника?

Ми как да е задържан, като никой не го търси. Ше земат да го фанат, пък после трябва да се пише, регистрира... И догодина като заколи някого и се окаже че има мнайсе регистрации ще питате що не е в затвора. Тъй си е добре, жената да се оправи.

Стана ясно,че не търсят тебе! Пробвай да се образоваш и да се облечеш добре,пък мо-о-оже и по погрешка пак някой да те потърси! Очевидно такава ти е природата!

Съдейки по това, че пишеш на български не си сириец, остава да си либерастче от БХК или цигане, което на тяхни пари да пише тук ...

Идва времето,когато като влезеш в някоя бакалия да чуеш щракането на петлетата на двуцевката под касата. Ха тогава пазари и плащай.

Какво друго да очакваме от тебе!Все същото,като латерна!Изказът на такива като тебе е един и същ,без промяна!Нали ти казах-ТАКАВА ТИ Е ПРИРОДАТА! Мнението ти показва,че си пълен с комплекси и НЕЗНАНИЕ!Хора като тебе не променят света към по-добро,а го връщат назад!!!ПРОМЕНИ СЕ,БЕ!!!

Бе, ще викаш на Сорос, либерстче

нападение ....добре че момичето оцеля! Дано и тази нещастна жена се оправи! Дано повече такива неща не се случват на никого! Дано,ама не ми се вярва...

Боклук мръсен е тоя ! Ся трябва да го натикат в панделата за поне 10 години там всяка вечер да го наръгват отзад !

Хич даже не е боклук! Станишев просто го е освободил от страха!

Не е Сорос! Станишев е тоя дето го е освободил от страха!