назад
Още един съветник напусна групата на ГЕРБ-Варна
Марина Карапетян е депозирала в деловодството на Община Варна желанието си да напусне групата на ГЕРБ в Общинския съвет и партията. Това съобщи самата тя в писмо до медиите.
Обратно в новинатаКоментари - Още един съветник напусна групата на ГЕРБ-Варна | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018