Коментари - Пуснаха под гаранция банкоматни измамници | dnes.dir.bg
назад

Пуснаха под гаранция банкоматни измамници

Мярка за неотклонение "парична гаранция" в размер на 2000 лева определи Варненският окръжен съд за всеки един от двамата софиянци, задържани преди дни в Златни пясъци при опит да монтират скимиращо устройство на банкомат.

Обратно в новината

Коментари - Пуснаха под гаранция банкоматни измамници | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Бедните дечица, ще трябва майка им да се грижи за тях. А за другия престъпнк какво да кажем - да му пожелаем успешно завършване и успех в бизнеса.

ами чи как таи няма да ги пусне сада нали сега трябва и парички за садиите да саберат да се откупят момчатата и затова пак са ги пуснали да си доваршат работата неможе така наполовин и някакав си полицаи да ги хваща сега са парени ще внимават повече.

А за бедните дечица на жертвите на този изрод кой ще се грижи - съдийката ли. Мамицата и мръсна - как може да пусне бандити хванати на място. Трябва да се промени закона - за бандит хванат на местопрестъплението срока за арест автоматично е равен на минималната ефективна присъда за съответното престъпление

в панделата ще им скимират задните части

Ще повторят.

Уважаеми журналисти, не са "скимиращи", а "сканиращи" устройства. Идва от "сканирам" - информацията от картата. Научете и колегите си, защото изпълнихте цялата преса със "скимиращи" устройства. А едно време имаше технически редактори .....

Да не ти наближи термина, че роди такава глупост!?

Че "уважаемия съд" да им беше отредил и по 20 000 лв. на калпак, помощ - че не се мъчат като останалите да си изкарват прехраната с труд....

Браво, евала на нашата сьдебна система

neka opitat pak drygia pat shte im se polytchi kakvo znachi tyk edin prokyror ili sadij vseki stryva pari

Chefo77

Терминът е "skimming devices", но капацитет като теб вероятно ще го преведе като СКАНИРАЩИ УСТРОЙСТВА. За следващия път да питаш чичко Гугъл преди да пишеш :)

добро пожелание ама тези до панделата няма да стигнат което е кофти брато

У нас е така, правиш престъпление и си на свобода, няма съд, няма затвор. Ако тези герои бяха сторили същото където и да е по света, на мига щяха да бъдат закопчани и пратени по бързата процедура в кауша. Но понеже в България няма съд, именно тук се развихрят всякакви мошеници и престъпници.

Ех Европа, Европа.... Колко си далече ....

Българският съд за пореден път се доказа ,като най-мощната част от престъпността у нас. Ако нещо трябва да се промени изцяло в страната това е точно съдебната власт.

Вие като плюете съдебната система, поне правите ли разлика между арест (мярка за неотклонение преди и по време на процеса) и затвор? Естествено, че за измама няма смисъл да ги държат "на топло" до присъдата. Виж, ако новината беше, че са получили условни присъди - а нищо чудно и така да стане, защото деянието не е доведено докрай - тогава вече плюйте на воля и с право.