Коментари - Пуснаха под гаранция банкоматни измамници | dnes.dir.bg
назад

Пуснаха под гаранция банкоматни измамници

Мярка за неотклонение "парична гаранция" в размер на 2000 лева определи Варненският окръжен съд за всеки един от двамата софиянци, задържани преди дни в Златни пясъци при опит да монтират скимиращо устройство на банкомат.

Обратно в новината

Коментари - Пуснаха под гаранция банкоматни измамници | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Вие като плюете съдебната система, поне правите ли разлика между арест (мярка за неотклонение преди и по време на процеса) и затвор? Естествено, че за измама няма смисъл да ги държат "на топло" до присъдата. Виж, ако новината беше, че са получили условни присъди - а нищо чудно и така да стане, защото деянието не е доведено докрай - тогава вече плюйте на воля и с право.

Българският съд за пореден път се доказа ,като най-мощната част от престъпността у нас. Ако нещо трябва да се промени изцяло в страната това е точно съдебната власт.

Ех Европа, Европа.... Колко си далече ....

У нас е така, правиш престъпление и си на свобода, няма съд, няма затвор. Ако тези герои бяха сторили същото където и да е по света, на мига щяха да бъдат закопчани и пратени по бързата процедура в кауша. Но понеже в България няма съд, именно тук се развихрят всякакви мошеници и престъпници.

neka opitat pak drygia pat shte im se polytchi kakvo znachi tyk edin prokyror ili sadij vseki stryva pari

Браво, евала на нашата сьдебна система

Че "уважаемия съд" да им беше отредил и по 20 000 лв. на калпак, помощ - че не се мъчат като останалите да си изкарват прехраната с труд....

Уважаеми журналисти, не са "скимиращи", а "сканиращи" устройства. Идва от "сканирам" - информацията от картата. Научете и колегите си, защото изпълнихте цялата преса със "скимиращи" устройства. А едно време имаше технически редактори .....

Да не ти наближи термина, че роди такава глупост!?

Chefo77

Терминът е "skimming devices", но капацитет като теб вероятно ще го преведе като СКАНИРАЩИ УСТРОЙСТВА. За следващия път да питаш чичко Гугъл преди да пишеш :)

Ще повторят.

в панделата ще им скимират задните части

добро пожелание ама тези до панделата няма да стигнат което е кофти брато

А за бедните дечица на жертвите на този изрод кой ще се грижи - съдийката ли. Мамицата и мръсна - как може да пусне бандити хванати на място. Трябва да се промени закона - за бандит хванат на местопрестъплението срока за арест автоматично е равен на минималната ефективна присъда за съответното престъпление

ами чи как таи няма да ги пусне сада нали сега трябва и парички за садиите да саберат да се откупят момчатата и затова пак са ги пуснали да си доваршат работата неможе така наполовин и някакав си полицаи да ги хваща сега са парени ще внимават повече.

Бедните дечица, ще трябва майка им да се грижи за тях. А за другия престъпнк какво да кажем - да му пожелаем успешно завършване и успех в бизнеса.