назад
Варненци ще се возят на нови автобуси
Пред Катедралата във Варна днес за първи път бяха показани новите автобуси, които съвсем скоро ще возят пътниците в градския транспорт. Те са полско производство с марка Solaris, с климатици и рампи за инвалидни и детски колички.
Обратно в новинатаКоментари - Варненци ще се возят на нови автобуси | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018