Полски военен кораб пристигна във Варна
На Морска гара Варна акостира полският учебно-боен кораб Wodnik. Той ще остане в морския град до 21 юни.
Обратно в новинатаКоментари - Полски военен кораб пристигна във Варна | Днес.dir.bg
Коментари
Допотопен кораб с евентуално остаряла техника-има наистина какво да се обмени с тях, само че не знам точно какво - може би спомени :-)
Нека остане за дълго - нямаме флот, нямаме армия, нямаме държава. Поне славяни да ни пазят, ако знаем от кого...
Допотопен, но имат пари за гориво.....Предполагам, че не се циганят и за заплатите на екипажа и не променят видът на плаването, за да има пари за генералите и далаверите им в Полша...
Само да просветля журналята, че това е ръждясала гемия, а не военен кораб. Съвременните военни технологии напреднаха и в корабостроенето. Примерно, много образци на военни кораби вече дори използват технологията Стелт.