Съдът възстанови Христо Бозов като кмет
Административният съд във Варна отмени решенията на Общинския съвет, с които Христо Бозов бе отстранен като временно изпълняващ длъжността кмет на града, а на негово място бе избран Димитър Николов, съобщиха днес от пресслужбата на съда.
Обратно в новинатаКоментари - Съдът възстанови Христо Бозов като кмет | Днес.dir.bg
Коментари
Решението на съда ОТМЕНЯ САМО назначението на арх. Николов като кмет на Варна. Това НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ СЕ ОТМЕНЯ и уволнението на доц. Бозов, в статията ясно е написано, че жалбата срещу неговото уволнение ще се гледа на 27-ми май.
Нали "архитекта" си свърши задачката да направи изборните "мошенгии", вече няма какво друго да прави, освен ако Боко не успее да касира изборите...
Xа,маи им обърква cхемите. A сега направо да се кандидатира за нов кметcки мандат. Hаи-вероятно варненци ще го изберат.
Статията е писана от пълен аматьор. Истината е, че в момента Варна няма кмет, защото Архитекта не е кмет след определението на съда, а Бозов не е възстановен. Не че ме учудва ... :)
Определение от 1.4.2013г. Прекратява делото ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ субективно съединените жалби на Д.П.П., Л.Г.М. и М.М.И.,*, срещу решение 783-2 по протокол 14/19.12.2012 г. на Общински съвет гр. Варна, с което са определени границите на зоните в населените места и категориите на вилните зони на територията на община Варна. ПРЕКРАТЯВА производството по адм. дело 794/2013 г.по описа на Адм. съд-Варна. Определението може да се обжалва пред Върховния административен съд с частна жалба в 7-дневен срок от датата на уведомяванетона страните . ---- С това решение Златни пясъци премина в зона 5 с коефициент 28 а Траката и Евксиноград в зона 2 ако не се лъжа с коефициент около 70. После Бозов намери някакво решение като прекрои границите на Траката и Евксиноград да са само за зоната под булеварда. така си останаха повечето в 1-ва Вилна зона с коефициент 60 и нещо ... което пак е 2 пъти по-висок от този на Зл.Пясъци. Където бах дъ уей общината "инжестира" 50 милиона за пречиствателна станция -- в Евксиноград (над пътя) поне 70% от улиците са черен път без какавато и а е настилка и няма изобщо канализация ... правете си изводи за Недков, Портних и другите и защо Бозов не им изнася
Такова единодушие ,когато го отстраниха само това може да значи. Няма папо в ляво, няма папо в дясно.