Коментари - Съдът възстанови Христо Бозов като кмет | dnes.dir.bg
назад

Съдът възстанови Христо Бозов като кмет

Административният съд във Варна отмени решенията на Общинския съвет, с които Христо Бозов бе отстранен като временно изпълняващ длъжността кмет на града, а на негово място бе избран Димитър Николов, съобщиха днес от пресслужбата на съда.

Обратно в новината

Коментари - Съдът възстанови Христо Бозов като кмет | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Нов шамар за герберите.Браво на съда!

Iskam Bozov za kmet!!!

Твърдо не! От избраниците на Кирчо е.

ти луд ли си бе! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

majmuncho

Определение от 1.4.2013г. Прекратява делото ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ субективно съединените жалби на Д.П.П., Л.Г.М. и М.М.И.,*, срещу решение 783-2 по протокол 14/19.12.2012 г. на Общински съвет гр. Варна, с което са определени границите на зоните в населените места и категориите на вилните зони на територията на община Варна. ПРЕКРАТЯВА производството по адм. дело 794/2013 г.по описа на Адм. съд-Варна. Определението може да се обжалва пред Върховния административен съд с частна жалба в 7-дневен срок от датата на уведомяванетона страните . ---- С това решение Златни пясъци премина в зона 5 с коефициент 28 а Траката и Евксиноград в зона 2 ако не се лъжа с коефициент около 70. После Бозов намери някакво решение като прекрои границите на Траката и Евксиноград да са само за зоната под булеварда. така си останаха повечето в 1-ва Вилна зона с коефициент 60 и нещо ... което пак е 2 пъти по-висок от този на Зл.Пясъци. Където бах дъ уей общината "инжестира" 50 милиона за пречиствателна станция -- в Евксиноград (над пътя) поне 70% от улиците са черен път без какавато и а е настилка и няма изобщо канализация ... правете си изводи за Недков, Портних и другите и защо Бозов не им изнася

Xа,маи им обърква cхемите. A сега направо да се кандидатира за нов кметcки мандат. Hаи-вероятно варненци ще го изберат.

Такова единодушие ,когато го отстраниха само това може да значи. Няма папо в ляво, няма папо в дясно.

Нали "архитекта" си свърши задачката да направи изборните "мошенгии", вече няма какво друго да прави, освен ако Боко не успее да касира изборите...

Решението на съда ОТМЕНЯ САМО назначението на арх. Николов като кмет на Варна. Това НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ СЕ ОТМЕНЯ и уволнението на доц. Бозов, в статията ясно е написано, че жалбата срещу неговото уволнение ще се гледа на 27-ми май.

majmuncho

Статията е писана от пълен аматьор. Истината е, че в момента Варна няма кмет, защото Архитекта не е кмет след определението на съда, а Бозов не е възстановен. Не че ме учудва ... :)

Именно, точно това казвах и аз, за да си оправят Дир-а новината.