назад
Нашествие от комари във Варна
Нашествие от комари има във Варна, алармираха граждани пред в."Черно море". Обсадата от комари се дължи главно на меката зима, която не успя да ограничи популацията им, и те сега са в стихията си още преди размножителния период, обясни Антония Тончева, управител на общинското ДДД дружество.
Обратно в новинатаКоментари - Нашествие от комари във Варна | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018