Коментари - Превозвачи: Картите на ученици и студенти - 20 лв. | dnes.dir.bg
назад

Превозвачи: Картите на ученици и студенти - 20 лв.

За увеличение на цените на преференциалните карти, както и за по-високи компенсации настояват превозвачите, които обслужват градските линии в Пловдив, пише в. "Марица".

Обратно в новината

Коментари - Превозвачи: Картите на ученици и студенти - 20 лв. | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

как не ви е срам дрцата имат помощи от з5лв а картата да стане 20 *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Правилно искат ! Пари за цигарки кафе , таксита и дискотеки има ! За транспорт и образование се свеняти много им се вижда !!!