назад
Превозвачи: Картите на ученици и студенти - 20 лв.
За увеличение на цените на преференциалните карти, както и за по-високи компенсации настояват превозвачите, които обслужват градските линии в Пловдив, пише в. "Марица".
Обратно в новинатаКоментари - Превозвачи: Картите на ученици и студенти - 20 лв. | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Правилно искат ! Пари за цигарки кафе , таксита и дискотеки има ! За транспорт и образование се свеняти много им се вижда !!!