На тъмно се събудиха и жителите на „Кючук Париж" в района на ул. „Братя Бъкстон".

В центъра токът бе пуснат преди минути, но от ЕВН обясниха, че причината за аварията все още не е открита.

Впоследствие ще се търси източникът на проблема, заяви говорителят на електроразпределителното дружество Крум Косев.

Все още без ток са жителите на „Кючук Париж".