Авария остави без ток част от центъра и Кючук Париж
Без ток за няколко часа тази сутрин останаха пловдивчаните, живеещи в района на бул. „Васил Априлов" в отсечката от ул. „Любен Каравелов" до ВМИ, съобщи Дарик радио.
В центъра токът бе пуснат преди минути, но от ЕВН обясниха, че причината за аварията все още не е открита.
Впоследствие ще се търси източникът на проблема, заяви говорителят на електроразпределителното дружество Крум Косев.
Все още без ток са жителите на „Кючук Париж".