Пожарникар преби жестоко жена си и се гръмна
Огнеборец от пожарната в АЕЦ "Козлодуй" е пребил жестоко съпругата си и се е самоубил след това, съобщиха от Областната дирекция на полицията във Враца.
37-годишният Пламен Пулов сложил край на живота си с един изстрел от пистолет. Сутринта между пожарникаря и съпругата му избухнал скандал и той я пребил. Жена му е приета в местната болница с комоцио. Пред лекарите тя разказала от какво са й травмите. След като осъзнал какво е направил, Пулов се прибрал и се гръмнал. Семейството има едно дете.
Това е 16-ото самоубийство в региона тази година. 14 от тези, които са взели фаталното решение, са мъже.