Кметът на Несебър съди общинар за клевета
Кметът на община Несебър Николай Димитров даде под съд за обида и клевета общинския съветник от партия „Дела” Атанас Терзиев, предаде Дарик радио.
В последната декларация от името на партия „Дела” се твърди за "връзки на несебърския кмет и зависимости със сенчести кръгове”, „липса на обществена подкрепа и морал” и „престъпно управление”.
Според Николай Димитров подобни изявления уронват авторитета му, накърняват честта и достойнството му и това е довело до възбуждането на дело срещу Атанас Терзиев.