Желязков пред евролидерите: Не трябва да има преговори за мир без Украйна и ЕС
Българският министър-председател участва във форума, организиран от Киев, за третата годишнина от инвазията на Русия
Обратно в новинатаКоментари - Желязков пред евролидерите: Не трябва да има преговори за мир без Украйна и ЕС | Днес.dir.bg
Коментари
аглйските глобалситки мекерета. Един въз друг, продължават да се кълнат във вярност! И ще си платят. Народен съд 2.0 от ден на ден е все по близо.
З години след започване на Специалната военна операция в Украйна, неща изглеждат така: ✔️ Земята за Русия! ✔️ Парите за Америка! ✔️ Дълговете за Европа! ✔️ "Славата" за Украйна!
Тоя Желязков защо ме се скрие Европа не разбра ли че техните съюзници и приятели които имат общи ценности не ги иска на масата за какви се имат не знам когато конкретен се рита магаретата патят и плащат хайаха да ни е честито на европейците всички са меки и няма един здраво мислещ
ако не беше европа, тази война нямаше да почне. Но на евроатлантици не е изгодно да си спомнят за минските съглашение, кой беше гарант по тяхното изпълнение и как излъгали Русия
"Русия и нейните политически лидери носят цялата отговорност за тази война, както и за зверствата, извършени срещу украинското население" Слава на Украйна
нито член на ЕС, нито на НАТО. В уставите и на двете органицации много ясно е записано на кокви условия трябва да отговаря една държава, за да стане техен член. Вземането на страна на тези две организации в един конфликт, който не е техен ще доведе до позора, който претърпяха в Авганистан!
Така изглежда на бай Ганя равносметката, но мизерията в България си е все същата, нито повече, нито по-малко. Следователно не ни е виновен нито Русия, нито Украйна, а матряла.
Тоз пак ли е онлайн? По Вайбър, Тиймс или Зуум? Да спести некой лев на данъкоплатците, завалийката... за еврозоната.
Киев-да. Все пак някой трябва да подпише капитулацията. А Европа защо? Защото е пред разпад? Има време до подпис!
А мен ме е срам, че имаме толкова прост министър-председател. При това само преди дни отказа да подпише едно споразумение с тая Украйна, което говори, че не знае нито какво мисли, нито какво говори. А щом нямаме споразумение с Украйна какво сме им длъжни, или изпълнява чужди желания, но не и на българите.
Първо: Защо да няма без Украйна? 2023-та как проведоха преговори в Швейцария без Русия? Второ: Защо да няма без ЕС? Ами ако Украйна пожелае спиране на войната, а ЕС не са съгласни, какво следва - украинците няма да искат да умират, ама европейците ще им казва "ааа, не, ще мрете!" Все едно корабокрушенец да стигне до остров, ама ЕС да му каже " не може, ще плуваш още 200 мили до континента".
Спокойно, Джилязко, ще участват и Украйна, и ЕС, но след като се разчертае салфетката, после да се подпише безусловна капитулация и т.н. Всъщност, това също е участие, почти участие, нещо като да се включиш онлайн, почти си там и участваш, но не си на масата, не ходиш и на банкета, липсва хапко-пийкото, разбираш ли!?
Да кажем, че усраина има нещо общо, все пак от нея са полигона и пушечното месо, но еврогейовете какво общо имат?
Кой те бръсне за слива, нещастен плазмодий. Даже не са те поканили да участваш, а ти се пъчиш онлайн като въшка на чело. И се изказваш, докато другите са отишли до тоалетната да се облекчат, да не се разбере, колко си прост.
Излез в центъра на София или Киев и пробвай да извикаш "Усраина", рубълче нежно, слушащо Филип Киркоров.
Европейският съюз е като Съветския съюз, само че Европейски! Да треперят Тони Найка, Иконата, Асенчо Таксито, Влади Гаджев, всички да треперят. ТРЕПНИИИИ! Тони Найкаааа, Трепнииии, ТРЕПЕРИИИИ...
Тоя е записал изказването предварително, еврогейовете са го одобрили и чак тогава са го излъчили, все едно е на живо :)
И Желязков, като папагал повтаря само каквото кажат от Брюксел... Нищо не правят нашите, без да им се спусне или те самите повтарят каквото са чули... И после се чудима защо никой не ни слуша...
"премиерът Росен Желязков.." - Поредното заблудено теле, което живее в някаква паралелна реалност :))) Оставка !
не беше ''абсолютно непровокирана'', но Путин реагира погрешно. Сега тази омраза и пропаст между два близки народи, запълнена с трупове, не може да се заличи.
Искам да чуя бг политиците да казват, че България им е по-мила от украйна, че са направили предостатъчно за зеления и повече не могат, и отсега нататък ще работят само за народа си. Който в ес иска, да дава на украйна да края на света, и да не говори за европ. ценности, щот това вече се изтърка. Като ги чета такива изказвания започвам да мисля,че живеем в украйна и ни управляваз желязчук, тагаренски, борисчук.
ПАРЦАЛЧЕ ДА МИ КАЖЕШ ТОЧНО КАСВО ЩЕ СТАНЕ В ЦЕНТЪРА НА СОФИЯ. ИНТЕРЕСНО МИ ЧЕ ТАКИВА ТИНИ КАТ ТЕБ ГИ ХАПВАМ ПО 2МА 3МА
Чакаме доста кинти от гейропа, да позакърпим бюджета, а иначе на кой ли му дреме за усраина :)