назад
Пожар горя във влак до Айтос, няма пострадали
Пожар е станал около 7 часа сутринта във влак на жп спирка близо до Айтос.
Обратно в новинатаКоментари - Пожар горя във влак до Айтос, няма пострадали | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Запаленият влак за Айтос се оказа незаконен абе лудили сте или се правите на луди тва да не е кутя цигари
Cлава богу; че няма обгорели а и жертви! Aми сменяйте ги бе началници, министри и управници...
Влака се подпалил и кондуктора в затвора. Чудя се ако автобус спука гума, логично би било кондуктора пак да е виновен.
абе мама му стара,какво трябва да стане за да сменят влаковете с нови?! ИДИОТИ
Дайда да ги подпалим всичките бракми наведнъж, за да няма за щастие повече жертви! Какво чакаме още?
депутатите вместо с коли да пътуват до избирателите си с влакове,автобуси и маршрутки,за да се научат да мислят реално преди да гласуват,бюджет,закони и т.н.