Двама съдии засечени за връзки с бандити
Двама съдии "протичат" при използвани специални разузнавателни средства, прилагани срещу престъпници.
Обратно в новинатаКоментари - Двама съдии засечени за връзки с бандити | Днес.dir.bg
Коментари
Усещането и съмнението на хората е, че въпреки всичко виновни няма, върнати в хазната крадени пари няма да има. Има само смяна на персонажа.
Браво г-н Цветанов , изхвърлете всички корумпирани магистрати, ама то тогава ще останат по един двама души в съд или прокуратура, всъщност закрийте съдебната система тя за нищо не става а струва скъпо на бюджета...
С всеки изминал ден силовият министър Цветанов доказва, че наистина си върши работата и предлага истински реформи в областта на съдебната система и вътрешния ред с цел престъпността у нас да бъде значително намалена ! Доказателство за това са успешните акции на МВР, Прокуратура и ДАНС !
ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО би следвало да е БАНДИТИ СВЪРЗАНИ ПО ПОГРЕШКА С ДВАМА СЪДИИ................НЯМАМ ДУМИ...................
Докато кметовете на партия ГЕРБ ги оправдават при наличие на неоспорими доказателства и свидетели как да повярвам,че това не е просто разчистване на терена,за да може да сложат свои хора във ВСС?ЦВетан Цветанов има ли информация за злоупотреби и кражби извършени от хора на ГЕРБ?
всички са ватре -прокурори ,садии и др :) *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Не, не е вярно! Не може да бъде, ще видите, че ще се окажат честни. Света вода ненапита! Осъден доктор имали? Камоли ти съдия