Коментари - Съдът прекрати дело за родилка в кома | dnes.dir.bg
назад

Съдът прекрати дело за родилка в кома

Варненският окръжен съд прекрати производството по гражданското дело, което водеха роднините на родилката Елвира Керемян срещу СБАГАЛ "Майчин дом" във Варна, съобщиха от пресслужбата на съда.

Обратно в новината

Коментари - Съдът прекрати дело за родилка в кома | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Крайно време е всеки да дава мнение в областта ,в която работи.Лаиците да забравят ,че могат да преценяват действията на училите 6 гоодини медицина и специализирали поне още 5-7 години ,за придобиване на специалност лекари.В целия свят най-високо платени са лекари,зъболекари и адвокати.Простаците да се занимават с елементарните си занятия.

Този Доктор Яков не е присъствал на тази операция. Не се изказвайте неподготвен. Същият Доктор Яков е спасил мен , детето ми и също така племенника ми при крайно рискова ситуация. Жалко за родилката в кома, но за жалост в медицината има и много нещастни случаи.А конкретно до този - едва ли тук има компетентно лице , което да е в позиция да се изказва кой е виновен.

Неграмотни бунаци1Не знаете за какво сгава въпрос,а се изказвате.

Хич не е кух бг ... как ще коментираш диагноза от джипи Сигурно е коремният вирус я да пробваме този антибиотик.... и това без никакви изследвания, посявки и т.н. за малко дете говоря..........алоо как ще я караме така бе хора ??? .......Да не пропусна да поздравя съвестните лекари с голямо Л които дори в тези мизерни условия успяват и имат желание да си свършат работата както трябва, защото има и такива ... поклон пред тях.

ей за това ни колят и морят. защото ние после подвиваме опашка и не ги съдим... правосъдието ти къде отиде Бойко? Къде е прокуратурата да поема случая,като семейството подвива опашка... Защо ни един шарлатанин няма осъден за хиляди унищожени съдби? Народе, утре може да е вашата щерка под ножа!

Kuh si bate, ta hlopash

като знам какъв инженер съм, ме е страх да отида на лекар.......а цитирай точно

Някой е платил обезщетенията на родителите и детето , поради това е прекратено делото. Друго умно обяснение няма

Крайно време е всеки да дава мнение в областта ,в която работи.Лаиците да забравят ,че могат да преценяват действията на училите 6 гоодини медицина и специализирали поне още 5-7 години ,за придобиване на специалност лекари.В целия свят най-високо платени са лекари,зъболекари и адвокати.Простаците да се занимават с елементарните си занятия.

Този Доктор Яков не е присъствал на тази операция. Не се изказвайте неподготвен. Същият Доктор Яков е спасил мен , детето ми и също така племенника ми при крайно рискова ситуация. Жалко за родилката в кома, но за жалост в медицината има и много нещастни случаи.А конкретно до този - едва ли тук има компетентно лице , което да е в позиция да се изказва кой е виновен.

Неграмотни бунаци1Не знаете за какво сгава въпрос,а се изказвате.

Хич не е кух бг ... как ще коментираш диагноза от джипи Сигурно е коремният вирус я да пробваме този антибиотик.... и това без никакви изследвания, посявки и т.н. за малко дете говоря..........алоо как ще я караме така бе хора ??? .......Да не пропусна да поздравя съвестните лекари с голямо Л които дори в тези мизерни условия успяват и имат желание да си свършат работата както трябва, защото има и такива ... поклон пред тях.

ей за това ни колят и морят. защото ние после подвиваме опашка и не ги съдим... правосъдието ти къде отиде Бойко? Къде е прокуратурата да поема случая,като семейството подвива опашка... Защо ни един шарлатанин няма осъден за хиляди унищожени съдби? Народе, утре може да е вашата щерка под ножа!

Kuh si bate, ta hlopash

като знам какъв инженер съм, ме е страх да отида на лекар.......а цитирай точно

Някой е платил обезщетенията на родителите и детето , поради това е прекратено делото. Друго умно обяснение няма