Самолетът на Живков става подводна атракция
Бившият правителствен самолет ТУ 154, използван от Тодор Живков, ще се бъде потопен в морето и ще се превърне в атракция за водолази, съобщи кметът на общината Кирил Йорданов, цитиран от БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Самолетът на Живков става подводна атракция | Днес.dir.bg
Коментари
Идиотизма на някои властимащи и техните сателити е безкраен.Вселената ряпа да яде прд него.
Браво Киро-чудесна идея!Ако докопаш и лимузината на Гошо Тарабата/Димитров/и нея да е бухнем в морето....
Тия що не се сетиха навреме д апотопят мавзолея. Следваща стъпка - подводница-дирижабъл
Да напъхат в самолета и остатъците от комунистическия ад: Ого, пантератар дедо Йоца който не гледа , а дори и онемя и Станишев и Доганл Ако не могат да ги хванат да ги направят от восък и да им набият игли...
Interestna idea. Hubavo. Da biaha pokazali i malko snimki ot syshtia samolet ot edno vreme, kak Tosheto sliza ot nega na niakoe letishte.
Самолет - подводна атракция... Ха сега де. Не може ли корабът или подводницата на комунягите да е подводна, а самолетът - наземна атракция. Много .... интересна идея, и явно си дават сметка, че е кретенска, та веднага се оправдават - видите ли, и в Германия е така.... Луда работа
Черното море е толкова тъмно и мрачно под водата и нищо не се вижда,така че туристите подводни нищо няма да могат да видят и само ще натовари акваторията с един боклук повече.По добре ще бъде да се организира едно надкрадване за скраб.Да се даде команда старт! и да се засече за колко време мангалите ще го разграбят.Това да се заснима и да се предлага като атракция!
На Атлантида ли шси играем пък сега? Защо трябва да замърсяват морето с метали за скраб? Идиоти, пълни идиоти!
Да, потопете всичко, което напомня за едно време, когато Господ ходеше из страната ни. Ама нещо май и България потопихте, чини ми се...
Помня едно време когато имаше направени няколко самолета на кафе-сладкарници. Това ми се струва много по-разумно от това да го потапяме и да го правим подводна атракция за има-няма 20 или 30 водолаза-туриста. А да не забравяме, че потопен на дъното метал си е чисто замърсяване на морето.
Що за налудничева идея е пък това? Понеже морето не е достатъчно мръсно (особенно край Варна) дай да хвърлим още боклук в него. Така или иначе кой би искал да се гмурка в самолета на Тодор Живков?
Подарете го на Македония, нали Желю им подари танкове. Чиста бестопанственост, вместо за скрап.
Това че сме малък но изключително прост и тъп народ е всеизвестен факт. Въпроса е : кой е този идиот който разрешава тези дивотии?