Коментари - В отговор за заповедта за арест от Хага Орбан кани Нетаняху в Унгария с гаранции за сигурността му | dnes.dir.bg
назад

В отговор за заповедта за арест от Хага Орбан кани Нетаняху в Унгария с гаранции за сигурността му

При осъществяване на визитата решението на Международния наказателен съд няма да бъде приложено

Обратно в новината
| Редактор : Калина Петрова

Коментари - В отговор за заповедта за арест от Хага Орбан кани Нетаняху в Унгария с гаранции за сигурността му | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А, кво стана бе, русофили? Ся ше псуваме ши, да аплодираме ли, какво??

Орбан и Нетаняху са пичове! В най-положителния смисъл на думата!

Никога не е късно да станеш за резил.

ОРБАН е ПИЧ.

Не и в този случай. Да свириш на Тръмп и Путин може и да мине за успех, но на Биби си е провал.

Орбан в много отношения ме кефи ,но подкрепата му за Македония и Израел много ме дразни ,но не ме изненадва! Унгария както и Чехия са контролирани икономически от Израел и това се отразява и на външната им политика!

И за какво сте го създали този съд?

По коментарите се вижда колко много хора не разбират Орбан, нито пък знаят какво да искат. Ето какво трябва да иска един нормален, и лочино мислещ българин: 1. Русия трябва да бъде привлечена към Европа. 2. Врага на Европа е Азия - в икономически и технологичен аспект, и исляма в обществен и социален аспект. САЩ донякъде са враг на Европа, но ако можем да бутнем американците да избират хора които искат да се фокусират на САЩ а не на външна политика, тогава САЩ могът да бъдат много полезни за нас. Както е поне донякъде случаят с Тръмп. 3. Европа няма сметка от още една арабска държава. За това трябва да държи Израел в добра форма и да се бори против исляма както и където може. Всичките тези неща, са и нещата в които Орбан вярва. Не че съм му в главата, но ако сте му слушали приказките, това са заключенията които ще си извадите. Това, между другото, трябва да бъдат вижданията и на всеки българин както казах. Това са със сигурност са моите виждания.

От такава ''демокрация'' се стигна до всичко това.. Тя Европа ''оправи'' себе си надупвайки се на сащ, та сега взе да мисли за някаква ''нова арабска държава'',,,,Азия не се занимава с това което на сащ му отърва и за това са напред в икономически и технологичен аспект и няма как да търсите такова нещо от сащ, дето обичат да ''придобиват'' а не да създават..

Русия трябва да бъде привлечена към Европа задължително, но това ще изисква десетилетия и Украйна ще трябва да гласува "за".

Орбан ме кефи обикневно, но тук отива в графа изцепки... Това хич не е добре...

че той онбашията ще го арестува във въздуха, едва ли ще стигне до унгария, може и самолета да му свали за проверка

Орбан кога се навря и защо в блатото на американците та седна реални убийци на невинни и мераклии за още чужди територии да защитава???? Да не се учудва, че и народа му почва да го плюе за бая действия противоречащи на реалността.

Орбан се издъни жестоко с това действие!

Е сега коейките ще изпаднт в ступор муахахахахахах

Тъй като некорумпиран министър председател в Европа не се допуска, трябва всички да са на каишка и да могат да ги шантажират, то е най-добре да се издаде по една такава заповед за всички министър-председателя и членове на ИК. И където отидат и не слушат - в ареста и в Хага да правят компания на югославските лидери.