Балсамират Уго Чавес като Ленин и Хо Ши Мин
Тялото на починалия от рак 58-годишен президент на Венецуела Уго Чавес ще бъде балсамирано и изложено но показ във военен музей в столицата Каракас "още поне седем дни", обяви вицепрезидентът Николас Мадуро.
Обратно в новинатаКоментари - Балсамират Уго Чавес като Ленин и Хо Ши Мин | Днес.dir.bg
Коментари
Лека му пръст на Уго Чавес . Пожелавам на Народа на Венецуела да има нов Човек като него , и да не попадне в ръцете на Мафията която владее половината Свят . Тогава ще видят кон боб яде ли /
Ние имаме ммноого по-голем опит, значи : Фчера беше Гошо, утре... който кажете, другарки и другаре ! С едно референдумче ще отговорим на желанието ви !!
Като на кандидат за несменяем "бащица" на венецуелския народ,на Чавес му се полага мавзолей. Пожелавам на венецуелците да се отърсят от това "зомбиране" и да заживеят отново свободно и да могат дори сами да си определят времето под душа!
Кога ли и в България ще има личност като Уго Чавеес, която да бъде обичана от народа по същият начин както го обичат него венецуелците? Никога за съжаление, а Уго Чавес е личност, която остави не просто следа, а личност, която проправи светъл път през капиталистическият ад, той показа на всички как трябва да обичаш родината и народа си и когато народа те е избрал да отговориш на очакванията му! Някои казват, че Уго Чавес е бил диктатор, така е, щом не си поставен от МВФ, СБ и ЦРУ, а си избран от народа ти си диктатор, тиранин и т.н НО по-добре диктатор избран от народа отколкото подлога- национален предател и слуга на МВФ,СБ и ЦРУ! Последователите на Уго Чавес ще се множат по света защото той ни показа, че един друг свят е възможен!
Това е диагноза. Този другар използва петродоларите за да финансира останалите подобну него другари в латинска америка и да храни едно неграмотно непродуктивно население. Вместо това можеше с тези пари да ги превърне в грамотна нация и да стимулира някаква реална икономика, а не да им се налага да внасят бензин. Това е пълен смях. През всичките тези години освен да стимулира размножаването на неуки чавета друго не е направил
махнете 10 президента на щатите или МП на англия - на никой няма да му пука не дай боже да махнете президента на някоя бананова република - земята ще спре да са върти петрола ще спре да тече айде стига промиване на мозъци! иначе бог да го прости човека
нещо има някаква зависимост: колкото е по-свободна една страна и се живее по-добре толкова хората говорят против президента си колкото по-подтиснати са хората и живеят по-зле толкова повече плачат за него?! света е странно място понякога...
Тези, които жалят за диктатори са зомбирани хора. Не си ли спомняш как ревяха севернокорейците за лидера си, че и малките деца ревяха от сърце. Това не са ли зомбита-те от глад завалиите са се зомбирали.
Няма безгрешни хора,но имало е,има и ще има ВЕЛИКИ личности като У.Чавес,чието дело все едно в каква област винаги е посветено на истината,справедливостта,доруването и развитието собствения народ,Човека и човечеството.Този достоен и велик път винаги е бил труден, изискващ себеотрицание и упоритост.Такъв път извървя У.Чавес в името на благоденствието и справедливостта за Венецуела и своя народ.Затова мнозинството венецуелци истински скърбят за Чавес и той ще остане в сърцата и в паметта им.Поклонението пред него е искрено каквото не може да бъде пред днешните световни политически "величия",когато им дойде редът, защото те служат на световната олигархия, а не на обикновените хора."Ресурсът"от жалки, зомбирани,невежи и папагалстващи пигмеи е без значение каквото и да става,но ако все пак,макар и без разум, имат грам човещина, нека поне в този случай замълчат.
Титанът на мисълта. Към групата на великаните моге да добавиш ленин сталин хитлер и пол пот, Да не забравиме и ким (е те са няколко поколения вече ама карай важна е идеята).
Замълчете! Чудя се само защо не мълчиш, след като дори и ти призоваваш себеподобните си към това?
Ами да го мумифицират. А след това да го качат на един сателит и да го пратят в околоземна орбита. Да си орбитира там на спокойствие и да му се кефят мунчовците от цял свят.
И ВСЕ ПАК, СЛЕД ГОДИНИ ХОРАТА МОЖЕ НАИСТИНА ДА СЕ ЦИВИЛИЗОВАТ, И ДА СЕ УБЕДЯТ КАТО ГЛЕДАТ ТЕЗИ МУМИИ, КОЛКО МНОГО МАЛОУМНИЦИ Е ИМАЛО ПО ЗЕМЯТА. АКО РАЗБИРА СЕ ДОТОГАВА ЧОВЕКА ОЦЕЛЕЕ, И ТАКИВА КАТО НЕГО , КАСТРОВЦИ, КИМ ЧЕНОВЦИ, ПУТИНЦИ НЕ ЗАТРИЯТ ЧОВЕШКАТА РАСА И ОСТАНАТ САМО ХЛЕБАРКИ!!
Най-късно на този етап би трябвало да се осъзнаят всички малоумници, които намират нещо положително у този откачен диктатор.
Едно си баба знае, едно си баба бае. Диктатор та диктатор. Не знам дали е имало по обичан президент където и да е. Не знам дали си имал възможност да гледаш южно американски телевизии, да видиш наистина какъв е бил. Съжалявам те.
Нечовешка и нехристиянска, комунистическа извратенящина!! Мумия от трупа, пред която да се кланя стадото с промитите мозъци!! Грехота!!
Искат да го балсамират за една седмица. Милиони искат да се сбогуват със своя президент. След това, ще го погребат.
Нещо си се объркал, Пипенце! Няма да го погребват, а ще остане изложен в подходящо място "за вечни времена"! Не си добре информиран за намеренията на шайката във Внецуела. Иначе ти си прав, че ще го погребат не след дълго - подобно на мумията на пиянището Георги Димитров, наричан още Гошо Тарабата! ;-)
Умишлено ли премълчахте Георги Димитров?
Мумията му ще постои няколко месеца в този мавзолей и като изберат друг ще бъде изхвърлена от там и мавзолея разрушен. Примери от историята колкото щеш.
Точно това е най големия ни проблем.Дали ще балсамират някой или не и как.Ако искат да го направят на египетска мумия.Това си е работа на веницуелците.Те си имат достатъчно петрол и могат да си го позволят.Ние обаче си имаме доста проблеми ,а ме седнали да коментираме Чавес
Към Българин: да добавим и Борисов! И той завалията не случи на народ...