назад
15-годишно момче уби приятелката си - също на 15
Петнайсетгодишен е задържан по подозрения за убийство, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Обратно в новинатаКоментари - 15-годишно момче уби приятелката си - също на 15 | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Тази възраст... това са деца... Аз съм от Ямбол, познавам толкова деца... не мога да повярвам. Това е нереално. Дори да се окаже, че е имало някакви психически проблеми това момче... как е възможно???? Някой ще даде ли логическо обяснение? И защо продължават тези убийства на деца ОТ ДЕЦА????
В последните години в България имаше ужасяващи убийства, извършени от непълнолетни, в Перник и на др. места, извършвани с особена жестокост и без угризения!