Цветанов пак се заяде със съдия Тодорова
Вътрешният министър Цветан Цветанов не послуша премиера Борисов да спре войната със съдиите заради негативния отзвук в Европа.
Обратно в новинатаКоментари - Цветанов пак се заяде със съдия Тодорова | Днес.dir.bg
Коментари
Цветанов,иди си,вреден си за държавата.Нервите ти не издържат.Ще те сваля,защото не виждам капацитет в теб.Борисов е по-достоен.Сбогом,очакват те нови преживявания!
Всеки честен човек,мсеки българин,който се замисли над ситуацията ,ще разбере,че Цветанов е прав.Той е човека,който работи ,бори се,заложил е авторитета и живота си в борба срещу престъпността.Да се пребори организираната престъпност,сещай се мафията,не е никак лесно,нито безопасно.Мафия е мафия,защото има участие на високопоставени политици и държавни служители,които дърпат конците от високо.Естествено е те да се опълчат с всички средства срещу човека и правителството,което е поела борба с тях.Има и хора,които не могат да разберат ,колко сложно и опасно е това и съдят без да се задълбочат в събитията и фактите.Не си въобразявайте,че няма мафиоти в МВР,прокуратура,съд,които с всички средства представяйки се че работят усърдно допускат "грешки".Гледайте посоката на управлението на държавата,а борбата ще продължава.Аз подкрепям усилията на това правителство да се справи с всички негативни процеси,които не морят през последните тридесет години.
Слушах внимателно казаното от Цветанов при Цв. Ризова . Въпросната съдийка, която все още обмисляла дали да го съди за ' клевета ' , е била председател на съдебния състав, който в продължение на 23 съдебни заседания НЕ е призовал обвиняемите за изнасилването на две деца , за да ги разпита и след това делото е пренасочено към друг съд ... За какво говорим тогава ? За каква ефективност при съдебната система може да се говори ? А през това време тези съдии са получавали и 13 - та, и 14 - та, и 15 та - та заплата като бонус за ' добре свършена работа ' . Задавам си въпроса : Тази съдийка , дето още обмисляла дали да съди Цветанов за ' клевета ' , спи ли спокойно , чувства ли се като човек с будна съвест ? А онези съдии, които я защитиха и обвиниха Цветанов, че им се месил в работите, сигурно не са знаели за протакването на това дело за изнасилване на две деца ? А Л. Груев каза ли и той нещо по въпроса, за да го чуят чак в Брюксел и Страсбург ? Или той пак странно мълчи ? Тази съдийка не само, че трябваше отдавна да е напуснала съдебната система, ако имаше съвест и морал, а трябваше дори и да бъде подведена под наказателна отговорност , за да доказва, че не е имало умисъл в забавянето на това дело за изнасилване на две деца, а през това време изнасилвачите са извършвали поредица от други престъпления ! Факт е, че у нас НЯМА НИТО ЕДИН ОСЪДЕН съдия за корупция ! Означава ли това, че у нас на практика няма корумпирани съдии ? Боже, в каква държава живеем !? Всички вестници и телевизии трябва да разпространят писмото на родителите , за да разберем каква ' независима ' съдебна система имаме !
Слушах внимателно казаното от Цветанов при Цв. Ризова . Въпросната съдийка, която все още обмисляла дали да го съди за ' клевета ' , е била председател на съдебния състав, който в продължение на 23 съдебни заседания НЕ е призовал обвиняемите за изнасилването на две деца , за да ги разпита и след това делото е пренасочено към друг съд ... За какво говорим тогава ? За каква ефективност при съдебната система може да се говори ? А през това време тези съдии са получавали и 13 - та, и 14 - та, и 15 та - та заплата като бонус за ' добре свършена работа ' . Задавам си въпроса : Тази съдийка , дето още обмисляла дали да съди Цветанов за ' клевета ' , спи ли спокойно , чувства ли се като човек с будна съвест ? А онези съдии, които я защитиха и обвиниха Цветанов, че им се месил в работите, сигурно не са знаели за протакването на това дело за изнасилване на две деца ? А Л. Груев каза ли и той нещо по въпроса, за да го чуят чак в Брюксел и Страсбург ? Или той пак странно мълчи ?
Тази съдийка не само, че трябваше отдавна да е напуснала съдебната система, ако имаше съвест и морал, а трябваше дори и да бъде подведена под наказателна отговорност , за да доказва, че не е имало умисъл в забавянето на това дело за изнасилване на две деца, а през това време изнасилвачите са извършвали поредица от други престъпления ! Факт е, че у нас НЯМА НИТО ЕДИН ОСЪДЕН съдия за корупция ! Означава ли това, че у нас на практика няма корумпирани съдии ? Боже, в каква държава живеем !? Всички вестници и телевизии трябва да разпространят писмото на родителите , за да разберем каква ' независима ' съдебна система имаме !
Моите поздравления министър Цветанов.Мачкай тези мафиоти,независимо нали са съдии,прокурори или друга пасмена.Разбира се,че засегнатите ще се опитват да оказват съпротива,защото никой няма да каже"Ела мечко ме изяж".Разбираемо е ,че тези с нечиста съвест и очакват ареста си,ще реват с пълно гърло по форумите ,за да "спасят "кожата си. Тази съдийка отдавна трябвало е да търка наровете в Сливенския затвор.
Глупаво момче, не знае ле че потози начин обръща внимание и върху провалените дела поради собствената си и на подчинените си некадърност? И как смее да не слуша по-голямата мутра!
Браво ЦЕЦО тези дето те плюват по форумите добре си ги настъпил мачкай бандюгите и не се плаши твоят предшественик РУМЕНЧО ПЕТКОВ ще започне газ да пикае по шадраваните
Цецо Апартаменто е олицетворението на политически мотивираното насилие срещу нацията, от страна на репресивния апарат на режима на пожарникаря!
Как пък и Цветанов, и съдиите дума не обелиха за прокуратурата, все едно не съществува. Колкото вина за провалите в борбата с престъпноста имат МВР и съд, толкова вина има и прокуратурата. Явно всичко това, което се случва пред камерите е само за баламосване на противника - обикновния данъкоплатец-гласоподавател. А пък ние нека се плюем по форуми, кръчми, телевизии и вестници, тези трите институции ще продължават да си разпределят безотговорността и подкупите.
какво го плюете само бе тъпаци, какво стана с отвличанията, какво стана с убийствата, а, идиоти скапани, кой ги задържа, кой.... не не е Станишев, нито Костов, нито Първанов.
Браво Цецо, Писна ни от съдии и бандити спонсорирани от ДС - комунисти да ни крадът безнаказано. Времето им идва.
Задържаха ония дето отвличат и убиват близки на същите ония дето уж са лошите - да де на олигарси, червени, сини, сиви и прочие. Като стане реч за другите граждани - виж Мирослава, виж Яна и стотици други случаи, по които МВР не си е мръднало пръста и толкова.
Цветанов не ми е симпатичен, но съм се убедил лично в качеството си на вещо лице присъствало на някои заседания, че тази съдийка е наистина корумпирана. Заседанията, на които съм присъствала са истински цирк.
Те са приятелчета бе човек, ти ги имаш за врагове ... Не знам кой от двамата е по-тъп, но и двамата са гадюги (мое мнение).
Скрийте го този нещтастник! Като го покажат по телевиията и децата започватда му се смеят! Този човек е позор за България и за министерството което са му поверили!!!
И аз те питам, като си нямаш, хал - хабер от право, какво си се запъвал да питаш????Направо ти отговарям:манипулирана "уфцъ"си!!!!Отговарям, като са корумпирани съдиите не са ги хванали, не корумпираните "милиционери", или немогат или не искат.Питай, задавай въпроси, но и към "милицията", ти само тях слушаш!!!
Добре, че е Цецо. Да им набива всеки божи ден, колко са вредни и ненужни. И колко почернени семейства са оставили без възмездие за виновниците ... Тук става дума за изнасилени деца на 11 год. Тая съдийка не е ли майка?
Цецо, много ми харесва как неотстъпно гониш бандитите дори и да са на нивото на бивш президент!!! Само кажи какво направихте за бандитите от ГЕРБ - Явор Недев окраде цялата ИАРА и половината моми там пропищяха от него, кажи за него какво направихте ? Рекатира всички рибари, организира престъпна мрежа за улов на калкан, изложи България пред ЕС, какво правите за него и такива като него ??
Много звънко е да кажеш цифра - 23 заседания неразпитани обвиняеми, а и реакцията на възмутените към 13 и 14-ти заплати е много бурна, но ако човек иска да бъде съдник, поне трябва да представи повечко факти, а не цифри, които са разултат на нечия работа с неизвестни нам факти. Да вземаш страна въз основа на подобни подмятания е въпрос на емоция - такъв съд ли искате - емоционален, прихватничав, водещ се по пропагандата или възклицанията на най-шумните? Реакцията на хора като Arhar е олицетворение на предубеденост, а не на справедливост - справедливостта някак си е свързана с истината, цялата истина и само истината.
Добре работи Цветанов и правителството. Тези, които недоволстват и се оплакват от полицейско насилие са предимно престъпници, крадци, техните семейства или неуки пенсионери. Колкото и да ревете ГЕРБ ще вземат и следващия път властта и по-следващия защото се вижда, че рискуват с честта и живота си за да въведат ред в България, която комунисти, социалисти и всякаква друга сволач направиха да изглежда на помийната яма, която виждате всеки ден около себе си.
Може и цецковото,не бе не се изразих правилно- На тъста! Нали той му купи 1500 квадратни метра апартаменти в кв. Изток
Впрочем, ако един вицепремиер в страна, където президента е само с представителни функции започне да вижда велик заговор воден от президент ... ами не знам какво значи това - немощ, лунатизъм? Дори и да е прав, редно ли е от поста си да обвинява като, че ли е в кръчма? Поне един свестен компромат да сътвори, иначе това са само емоции на освободителите ни от червено робство - обучени и започнали кариерата си в ДС между другото...
Абе как Цв.Цв. така храбро се хвърля само срещу някои престъпници, а точно големите риби си плуват спокойно? И как така за него не са необходими факти, за да плюе друг, а той нищо свястно не можа да измислиза шестте апартамента! Голям наглец излезе тоя, и ББ не разбира ли, че за да има наистина смисъл от това, което се прави, то не трябвада се олицетворява от хора като Цв.Цв.
Тоя Цецо е пълен комплексар. Шефа го тъпче, жените му са го сложили под чехъл и той си го връща на чуждите.
Още не е отговорил за апартаментите. Колко и как, с какъв произход са парите. Няма честен полицай, който да може да си позволи да купи и един апартамент на свободния пазар. За честни общинари и дума не може да става, такива не се срещат. Честни политици?
Аз написах, че записът в МОЛ-а е непълен и удобно закрит на места, но явно постът ми мина между капките. Значи жената е имала право да се оплакна от полицейско насилие в крайна сметка? И то извършено пред очите на доста хора в МОЛ-а...
Браво на Цветанов. Храбър и сърцат министър. Не им цепи басма, нито на съдийките, нито на тракторите, нито на бившия президент Гоце/май и той от тракторската дружинка/. По всичко личи, че казва истината, колкото и да е болезнена за някои.
Потърпевшото семейство, чийто деца са станали жертва на престъпността у нас , имат пълното право заради бездействието на съдебната им система да осъдят държавата ни в Страсбург . При това положение ще попитам : Чия е вината за това, че у нас няма справедливост / обективно правораздаване / и кой после ще плаща , след като държавата ни бъде осъдена в Страсбург ? Вината ще бъде на онази ' независима ' съдийка и нейните колеги, а цената на тяхното ' независимо ' бездействие ще я плащаме ние, данъкоплатците . А въпросните ' независими ' съдии плащат ли въобще данъци към държавата ? Ами тогава за какво говорим ? Цветанов за пореден път казва обективната истина . Ако някои ' независими ' съдии имат проблеми със съвестта си, то това си е изцяло техен проблем !
нали знаете кои е единствения изпит които е взел с главата си-челната стоика разбира се *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Цветанов това му е работата,да арестува всички коита са престъпили эакона,фактите 14 години ли са лъжа или эаяждане,даже е хвалене,какво от това,кой го интерисува,не трябва да паэи престъпилите полицаи эакона,да приема тяхната вина,беэ да има вина,а веднага да ги уволнява.
Гоце мълчи за Е. Кюлев, мълчи за М. Велев, мълчи за Л. Стойков, мълчи за Пешо сумиста, мълчи за случая ' Куйович ' , ... Може би и той като Филчев има амнезия и затова нищо не казва по тези случаи ?
Мдааа, защо "уважаемият" министър, като е тръгнал с факти на война не ни каже С КАКВО ТОЧНО СЪДИЙКАТА Е ЗАПЪЛНИЛА ЦЕЛИ 23 ЗАСЕДАНИЯ ТОГАВА!!? ?
Само с представителни функции? О, я да видим дали е така: сформиране на трейната коалиция с уговорки какво да се даде на турците. Сформиране на съдебната система, която е най-опасната възможна към момента за нацията ни. Посредник между генералите, виенските партийни първенюта и централата на БСП. Закрилник на десетки убийци, като ги освобождава от затвора. Сега да видим от друга страна: можеше ли да организира обществото да се пребори с поне 10 основни недъга в обществото ни - не го нарпави. Когато Станишев и Орешарски твърдяха, че няма криза, можеше ли да им затвори устата и да спре безумието, което направиха с прехарчването на милиарди за ненужни неща? Можеше ли да постави проблема, че съдебната система не осъди до 2009 г. нито един наркодилър и мафиот? Не го нарпави. Т.е. имахме президент, който се уволни от БСП, за да стане 'независим' и започна да вреди на народа си по типичния за болшевиките начин - чрез демагогия, цинизъм и бездействие, когато трябва да действа. Ето това е представителната му функцияя, безхабернико!
Еххххх, лъжливото овчарче Цвъко, кой ли му вярва!!! За два сребърника е готов да окаля и оплюе човека! За него достойнството и честта са непознати понятия, завалийкатааа
Ти си най- големия наивник и шаран във форума ...На твоите идоли имнаближава времето ,когато с камъни ще ги гоним от парламента ..Някак си в тълпата от жалки герберчета можеи да си ти и тогава дупе да ти е яко , гнусно герберче ... Краят на герб наближава ,а с краяму и такива жалки отрепки- платени драскачи щеизчезнат .. сус , бе смотан гербер....