Коментари - Шефът на ЦРУ имал връзка с биографката си | dnes.dir.bg
назад

Шефът на ЦРУ имал връзка с биографката си

Жената, заради любовна връзка с която подаде оставка директорът на ЦРУ Дейвид Петреъс, е неговият биограф Пола Броудуел, пишат днес повечето американски издания.

Обратно в новината

Коментари - Шефът на ЦРУ имал връзка с биографката си | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Коментари

Това само един пълен наивник ще го повярва - ФБР разследва "тайно" шефа на ЦРУ и не какво да е ами електронната му поща! :))) Прав е AR-15 като казва, че Петреус трябваше да дава показания за Бенгази другата седмица. Сега - няма да дава. И друго - Петреус си подал оставката заради любовна афера, как не! Помните ли Бил Клинтън под клетва заяви, че нямал сексуална връзка с Моника, пък после си призна и се извини ... всичко приключи мирно и кротко. А сега - оставка! Ха-ха-ха!

И още как си е вярно -- два пъти грешно вкарана парала и вече разследват. И то без да гледат името -- подозрението е че компютъра е останал без надзор и някой се опитва да използва пощата. И ако открият да речем че телефона му се движи на 200 метра от него в този момент или той се движи -- започва истинско разледване. Може да стане дори неволно ако друг има редовен достъп до компютъра му.

gandkpost@

Да, но не и ФБР - за това се грижи Дирекция Поддръжка - виж в структурата на ЦРУ...

Петреъс трябваше да дава показания следващата седмица за терористичната атака в Бенгази, където на 9/11 бяха убити американския посланик и още трима американци. Посланика е поискал три (3) пъти помощ от Белия Дом, обаче са му отказали. На американските специални части в Бенгази е заповядано да не се намесват. Петреъс каза, че не е издавал такава заповед. Значи остават Обонго и Хилари. Е, затова "извънбрачната афера" излезе наяве малко преди изслушването след 2-3 дни, но след изборите. Обонго отново иска да скрие истината за некадърното си управление, което в този случай коства живота на четирима американци. А лявопедерастичните медии (в това число и дир.бг) упорито избягват да пишат за това, но с удоволствие ще коментират извънбрачната афера на Петреъс през следващите няколко седмици.

ега ти глупака, наш Дянков къде ли не заведе любовницата си за сметка на данъкоплатеца и то докато ни обяснава как няма пари в държавата..ама хак му е на тоя Дейвид, като не се е сетил да я назначи я за секеретарка, я за съветничка, така хем ще са си " законно" навсякъде, хем " Законно" ще я дарява с паричките на данъ коплатеца.

Е - казва се "шефка на кабинет". Бюро, два стола и маса, без да броим вувузелите! Та - кой е глупак, баце, след като Дейвид си подал оставка, Дянков води на разходка във Виетнам, а Аз и ТИ - плащаме... Не за тоя еб*лник Дейвид, де...

доста запазаена е биографката за 40 годишна си е чук. а интересно че книгата за генерала е със заглавие - all in. че и ненаситна на всичко отгоре.

Това е абсурд Ако повечето политици по света си подаваха оставките заради любовници щяхме да останем без политици