"Трусът в Метрото" влиза в СОС: Терзиев и Бонев отвръщат на удара с опит за смяна на борда
Всички, които не подкрепят доклада на извънредната сесия във вторник, "ясно и гласно ще се демаскират", заявиха от ПП-ДБ и СС
Обратно в новинатаКоментари - "Трусът в Метрото" влиза в СОС: Терзиев и Бонев отвръщат на удара с опит за смяна на борда | Днес.dir.bg
Коментари
Не виждам защо изобщо се коментира въпроса.Това не е доживотна позиция.Братоев отдавна е достигнал пенсионна възраст и не е единствения,който може да движи строежа на метрото.Като всеки българин достигнал тази възраст трябва да се пенсионира.Ходи с бастун,но е захапал кокала и не иска да го пусне.Даже не би трябвало да е в борда на директорите,а ако е толкова незаменим да използват като консултант на хонорар както много други специалисти в България.По този начин ще се даде път на по млади специалисти.Това е отдавнашен проблем в България,затова младите кадри бягат в чужбина.
Като лъжете, поне лъжете смислено! Факт е, че Фандъкова и ГЕРБ не допуснаха отстраняването на Братоев! Факт е, че Кирил Петков е назначил в правителството новоизбраният Найденов в правителството си като заместник-министър на транспорта!
само от раша и чехия могат да се закупят. Предишните бяха закупени от раша с опорочена процедура. Сега отново искат да правят нещо подобно.
Тоя Бонев само като му видя физиономията вече ми е ясно за какъв мазняк става въпрос...
А бе я му дайте 20-те заплати за напускане и да видите как ще си ходи с удоволствие. Обаче ако комисионните под масата са му по големи няма как да си ходи.
А бе тоя колко е годишен? Защо не сте го пенсионирали и защо не е обучен друг на негово място. Ето на аз работя в държавно предприятие знам кога ще ме изгонят заради пенсия. Няма право да остана и ще обучават друг на мое място 9 месеца преди да се пенсионирам.
Щом не го искате тоя Братоев го взимаме във Варна. Ами да построи и тука 2-3 линии на метро. Вие там се оядохте.
Поредната партийна драма. Говорят за демокрация, икономическо мнозинство а всъщност става въпрос за това, кой да вземе процента от една голяма поръчка. Партиите са най големите крадци в България.
От сега нататък трябва да имаме сериозен главен Прокурор, който да решава проблемите.
Само с писане по мрежите нищо няма да се промени. Трябват хора които да да излязат на улицата и премахнат тези управници които само крадът. Но всички се спотайват и пишат само глупости.
Петре, много е рано да си пиян. "Говорят за икономическо мнозинство, а целта е да се вземе процент". Анджък, де, нъл това е икономическо мнозинство. "Няма значение кой е глав прок, важното е институциите да си вършат работата" - ами тя институцията Прокуратура е изключитлено важна, а по напата КОнститурция дори най-важна, и кой е гав. прок. е едно от основните условия тя да си върши работата.
грабвайте братя черпаци, свирки и кавали и на жълтите павета
Кои са наш'те, или е се тая?
На Братото вече му е време за достойно оттегляне, пенсия и заслужена почивка, Но защо го заменят с тоя политически коректен вече не знам към кого нищоправец?!
Г-н Братоев може да остане почетен изпълнителен директор на Метрополитен. Ще се слушат само неговите съвети.
Корупцията е обхванала държавата.Нейни стожери са МВР и администрация,и заради това бяха наградени с безумните проценти увеличение на заплатите...за сметка на работещите!
Оставка на този измекяр кмет. Този е същия измет като кмета Янчулев, дето източи язовира през 90те.
Кметът Терзиев много добре си върши работата, стига съветниците му да са добри.
Иначе, тоя братоев е мн неприятен тип. Директорите трябва да се джуркат на 7-8 годинки. Че иначе да не стане като с оня Ханке - бащата на борда, Цецка - майката на нацията и Братото - бащата на метрото.
След като спряха лифта на витоша, мисля, че е крайно време и метрото да спре. Но трябва все пак да се отбележи, че и през двете някои хора бая кинта завлякоха. Тука мафията си е ортак с държавата от комунистическо време. Прехода се изрази просто в прехвърлянето на активите, иначе хората са си същите. Дълговете са нас, печалбите са тях. Като дойде време за реинвестиране - пак държавата, че нали е лош стопанин.. А пък народа не бива да стои без обществени придобивки. И пак - държавата реновира, частника прибира. Така го разбират нашите убавци капитализма, казват, "ми то иначе няма смисъл" казват.
САМО ЧОВЕК КАТО МЕН 35+ ГОДИНИ ЖИВЯЛ ИЗВЪН БЪЛГАРИЯ МОЖЕ ДА СТАНЕ МИН.ПРЕДСЕДАТЕЛ И ДА ОПРАВИ БЪЛГАРИЯ .... ЗАЩО ? АМИ СЛЕД 35+ ГОДИНИ НАВЪН НЕ ПОЗНАВАМ ВЕЧЕ НИКОЙ .... И КАТО МИ ВЛЕЗЕ НЯКОЙ КОСТЮМИРАН ТИП И МИ КАЖЕ КАТО " ВЕЛИКИЯ" АХМЕД ДОГАН " ЗНАЕШ ЛИ КОЙ СЪМ АЗ?" .... АЗ ЩЕ ГО ПОГЛЕДНА НЕВИННО И ЩЕ ПОПИТАМ " КОЙ СИ ТИ БЕ ПИПОН ?" :))
Той вече бай Ахмед не е актуален. Сега е бай Шиши. Както и да е все тая. А Бойко Борисов е на всяка манджа мерудия от царско време. Съвременна България е жалка история, но това е логично за нация която редовно през вековете и се избива елита. Даже и това което сме днес е цяло чудо на фона на системното избиване. Много е здрава нашата жилка, но то не може до безкрай. Не му бери грижа. Българинът се събужда като му бръкнат в джоба жестоко - хората имат пари като цяло и си го местят. В това време светът се сгромолясва наоколо - това е защитна реакция. Психология, няма драма.
Шиши и Бойко продължават да ни го слагат , а ние продължаваме да си мълчим колкото и да ни боли