Коментари - Тръмп се обяви категорично за екзекуция на осъдените изнасилвачи и убийци | dnes.dir.bg
назад

Тръмп се обяви категорично за екзекуция на осъдените изнасилвачи и убийци

Изявлението на новия президент е само ден след като Байдън помилва 37 осъдени на смърт затворници

Обратно в новината
| Редактор : Ива Капкова

Коментари - Тръмп се обяви категорично за екзекуция на осъдените изнасилвачи и убийци | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

пффф

Тия дето след 20 години се оказва, че не са били те убийците или изнасилвачите какво правим? Или сега изведнъж всички вярвате, че съдът никога не греши?

Тръмп се ПОШЕГУВАЛ с Трюдо, но дойчезелевците от софийския офис кълват като шарани.

Ами то и Тръмп е изнасилвач и престъпник. Да започне да прилага законите си първо върху себе си

И как точно е изнасилвач? Да не се бъркаш с обвинението на ПРОСТИТУТКА, че и е платил с ДЪРЖАВНИ пари, за да си мълчи? На ПРОСТИТУТКА ЛИ ВЯРВАШ ???

пффф

Не, осъдиъа го да плати около 80 милиона. Следете ги тия неща. п.п. Стори е порно акртирса, а не проститутка. Не е платено с държавни пари. Изобщо много неща ви се гбуят, но това очевидно не ви пречи да имате мнение по въпроса.

В Сащ си има смъртно наказание. Проблема с т.нар. "изнасилвачи" обаче е огромен, след като набра обороти "Ми туу" движението. Всяка кариеристка изведнъж се сети, че преди 20-30 години била ощипана по дупето от някой си, който сега е стансл известен и има пари и айдеее - Ми тууу, и аз искам да съдя за париии. Тъй че няма как да стане, няма как Тръмп да ги избива тези хора. За убийците сигурно ще стане.

Да не говорим, че и Тръмп набързо могат да го осъдят за изнасилване - на онази порнозвезда - Сторми Даниълс ли, каква беше :))))

Ти имаш ли си идея за какво става дума в обвинението на оная проститутка ???? ЗА ПАРИ СТАВА ДУМА, тъпако, за ПАРИ Че и е платено с ДЪРЖАВНИ пари. Ей за това е цялото обвинение. А не, че я е чукал, каквото се прави с ПРОСТИТУТКИТЕ, на които им се ПЛАЩА, за да ги ЧУКАТ.

Тук печели!

Един идиот подпали Източното полукълбо, а сега новоизбрания малоумник ще подпали и Западното. А честито

За изнасилванията съм твърдо против,защото знаем,какво става в Америка,как гладни за пари жени съдят богаташи,че са ги изнасилили преди 20 и повече години. Те изведнъж се били сетили,че са били изнасилени... И така,ако убиват такива хора,които в по голямата си част са напълно невинни,какво правим,това ще е покъртително... Тръмп се пише за християнин,но с тези си изявления доказва,че е християнин само на думи,но не и на дела...

Що четеш само заглавията? Става въпрос за брутални серийни изнасилвачи, които са осъдени на най-тежкото наказание (каквото и да е то), а не всички изнасилвачи да се осъждат на смърт.

Никъде в статията не пише за серийни изнасилвачи,а само за брутални убийци. Тях да ги морят,но такива обвинени в изнасилване от жени търсещи облаги и след това осъдени не трябва да се убиват,защото са си невинни жертви на американското законодателство... Иначе серийните изнасилвачи нека ги тепат,както и убийците.

е едно човешкоНедоразомение, както и поддържниците му русофили.

Тръмпа ще им разкаже играта на русофилите. Тръмпа го е страх само от китаеца.

е екзекуция...а и половината републикански сенатори.

Почни от епщейн...

Третият Закон на Нютон. Браво!

Браво!

Си ги отглеждат и къткат - пример - оня дето размаза хората на коледния пазар ! Чудя се как някой от роднините на убитите от Брейвик деца не показа топки, да платят на точния човек в затвора и оня да го намерят обесен в килията му ! Ама тя сигурно не е килия, ами многостаен мезонет - че да не му накърнят чувствата !

Щото вече масово се възражда нацизма в Европа. Брайвик е само началото, тепърва се почва. Само гледай. Гоите и гяурите се усетиха и от тук насетне по-добре бегайте докато можете.

То това беше целта на уж невинната Меркел. Никога не подценявайте немска бабка.

Че също ще има смъртни присъди за джендър пропаганда в училище и за лекарите извършващи операции за смяна на пола на деца.

ли само да им смелят ташаците с машинка за кайма. Каймата или на педалите, или на кучетата.

Бравос на парапитека! Значи трябва да бъде екзекутиран.

Господин Зеленски ?

"Тръмп се обяви категорично за екзекуция на осъдените изнасилвачи и убийци." Бай Дончоо, а у нас кога! И също убийците, които пияни и дрогирани, избиват невинни по пътищата.

Вси§ки осъдени и обийци са членове на Демократическата партия и се ползват с пълна защита за своите действия, такй че няма как да бъдат наказани!

Ууубийци, специалисте разбирач :))))