Коментари - Тръмп и Зеленски говориха по телефона за постигането на мир | dnes.dir.bg
назад

Тръмп и Зеленски говориха по телефона за постигането на мир

Министърът на финансите на САЩ разговаря със Зеленски в Киев

Обратно в новината
| Редактор : Калина Петрова

Коментари - Тръмп и Зеленски говориха по телефона за постигането на мир | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Стана така, както винаги е ставало. За ватенките малко кюмур и Крим, а за американците останалото. На добър път, тавариши.

Ще спират дозите на наркомана и ще го пращат в комуна. Тръмп е говорил, Наркоманът си е записвал. Слава на Украйна Сбогом, Украйна.

Тръмп: Купи. Ли си сапун и въже Наркомана: да чакам го по куриер с наложен платеж Тръмп: действай че няма кой да те чака

а само слуги на руските служби. Вие продажни копелета защо не се борихте така когато България влиза в НАТО? Нещастници!!! Бог ще ви накаже…или по точно вече ви е наказал да сте бедни мишки с малки мозъци. Смърт за русофилията която погреба Бългрия

Няма нужда да си към някоя служба, за да имаш критическо мислене. Ти явно нямаш никакво мислене.

Слава за г-н Зеленски Давай, Зеленски- чоловек Вселенски , ние БЪЛГАРИТЕ сме с тебе, за победа в Украйна идва време, заедно ще построим Украйна и България ще съградим. Да развеем български и украински знамената да си върнеме страната Хайде смело във атака здрава работа ни чака. Зеленски има подкрепа от българи, украинци и всички ще има ракети за курЕЙци всички руски пички..ха.ха който лъже ,убива и краде. той от Зеленски бой ще яде.

Зеленски няма какво друго да предложи освен да подарява ресурсите си, ако може и гъзът си ще даде но никой в САШ не го иска!

Те и ресурсите вече не са негови. Виж, ако много ги искат, американците могат да си ги купуват от Русия.

И за какво за три години си унищожиха държавата тия урки? Така и не се разбра. Сега Одеса ще бъде в Русия на сто процента, както и половината от територия на “О”краина

Президента на Украйна Порошенко на всякъде разнасяше една надупчена ламарина за която твърдеше че е парче от сваления Боинг, а клоуна Зеленски, който си е просто клоун, а не президент, сега навсякъде ще разнася картата с полезните изкопаеми на Украйна, с цел предфалитна разпродажба пред закриването на Украйна като държава. Територията не я дава, а ресурсите ги раздава. То територията без ресурсите е пълно нищо. За пример клоуна да обърне внимание на Монголия - една огромна пустош. Записвайте се за канала ми в телеграм ППРАЗУМ с латински букви за да ми помогнете да направя България нормална просперираща и модерна държава която работи за народа и в която няма насилие, няма разделение и омраза и всички сме равни. Не хапе, не боли, нищо не ви струва. А ако спечеля аз печели цял народ, а ако загубя печелят само мутрите.

За сведение... Територията е вече продадена... Монсанто и прочие западни корпорации са я купили....

Какво е договорено до сега:Украйна извън НАТО форевър.Източна Украйна и Крим остава за Русия.Преговорите продължават в Петък в Мюнхен.

Тръмп няма да налива пари в една каца без дъно, корумпиран марионетен режим в Киев, който е във военен и финансов фалит!

ЕС беше току-що предаден от феодала си САЩ, сега ще трябва да козируват и приемат завоеванията на Русия и после ще плащат възстановяването на остатъчна Украйна!Путин се надявам да не забрави да си поиска Одеса и Харков, типични руски градове, населени с етнически руснаци!

Ми, кво стана с войната, бе братяаа ? Кога ще побеждаваме Путин ? Ми за кво беше цялата тази тригодишна пушилка и всичките тези жертви ? Ама наистина някой трябва да плати сега сметката. Ядохме, пихме и се веселихме, кой ще плаща сега ? Няма да е Путин, най ще си е подлогаджийска Европа, с България в това число.

Евроатлантиците газ пикаят! Лошият Тръмп, който не проведе нито една война през първият си мандат, сега ще спре двете, които демократите раздухваха с всички сили. Който има глава да мисли, нека мисли!

А брюкселските урсули са в ъгъла - базмълвни и видимо насрани. Кой ги бръсне?

Няма как и вълкът да е сит и стадото да е цяло. Безнадеждно.

Здраствуйте братушки,Земята е плоска не ли?

Зеленото човече се опитва да се прави на голям хитрец и ако може да преметне Тръмп и да го настрои против Русия! Щял да му даде да експлоатира природните им богатства, ама те били в ръцете на руснаците! Или пък природните им богатства щели да попаднат от Русия в Китай, Сев. Корея и Иран! Ниц пинизи, кого ще мамиш бе, келеш?! Да се благодариш на меката Мария - Путин, че не ви срути досега градовете ами пожертва толкова народ, само за да ви избави от наглите и закоравели, фашизирани националисти от Азов, Правий сектор и т.н.

Тръмп и Путин започват да си разчертават региона. Путин да анексира части от Украйна, а Тръмп да докопа на концесия за 100 години ценните и редки изкопаеми ресурси срещу уверение, че Русия няма да ги притеснява, защото САЩ ще ги пази. Тръмп обещава, че Украйна няма и да помирише членство в НАТО, но че може да се добави към ЕС. Тамън олигофрените от Брюксел да берат гайлето с план за възстановяване на Украйна и да наливат пари за да се плати сметката. Как ще се разберат за интересите си свързани с Китай е по-сложно да се прогнозира. Въобще сладки и безгрижни дни чакат ЕС, а ние гледаме в екстаз хоризонта да се набутаме в Еврозоната.

Тръмп не се интересува от концесии! Той недвусмислено заяви, че няма разработва нищо и няма да влага пари там. Той иска най-елементарното Украйна да му достави за нейна сметка полезни изкопаеми по утвърден списък на стойност $500 милиарда. 100 годишни Концесии за доставка на деца за педофилите им иска Британия!

Джуджи ще се съгласи на ВСИЧКО сега или Бай Дончо ще го пита къде са отишли 100 милиарда долара. Той пак ще го пита, но след като подпише. Жалко, че се избиха милиони и тоя клоун си затри държавата.

Украинския диктатор Зеленски е разочарован от позицията на Тръмп за Украйна след разговора му с Путин! Лидерът на киевската хунта Владимир Зеленски изрази разочарованието си от позицията на американския президент Доналд Тръмп след телефонния му разговор с руския президент Владимир Путин. Според Зеленски дискусията за Украйна между лидерите на Русия и САЩ е станала преди координацията на позицията на Украйна. В тази връзка в кабинета на фашиста Зеленски се провеждат спешни срещи за разработване на стратегия. Както бе съобщено по-рано, Тръмп обяви желанието на Зеленски да сключи мир, за да е сигурен, че ще може да върне обратно средствата които САЩ безразсъдно в ложи в Посрайна, преди тя да бъде абсорбирана от Русия изцяло. Резултатите на бойното поле недвусмислено сочат такъв финал.

Цялата история винаги се е въртяла около ресурсите. Преди СВО Украйна щеше да печели от продажбата им. Сега ще ги подари за това, че изби населението си с помощта на оръжията от САЩ и ЕС. Интересното в разговора е това,че ЕС никъде не фигурира За Тръмп ЕС е колония, но Зеленски можеше да го спомене поне заради милиардите похарчени за победата над Русия. Явно наркомана не предвижда да се паркира на територията на ЕС след войната.

Схемата е, както съм я описал отдавна. Ционистите, които управляват САЩ, плащаха на украински нацисти след 2014 да избиват руски жени и деца, за да принудят Русия да нападне. Отгласът в Европа беше под контрола на САЩ и беше почти нулев - медите бяха подчинени. В Бундестага имаше 2018 реч за развиващия се украински фашизъм, всички депутати ръкопляскаха, но Урсула вече беше на подчинение на САЩ и държеше медиите в ЕС по политическа линия. Нищо не излезе наяве за убийствата на 14 000 руснаци в Украйна. Почна планираната в САЩ война, с която Путин след многобройни молби към Европа и Минските споразумения, които бяха нарушени, трбяваше да спре тези убийства. От държавните поръчки за оръжия, които получиха ционистите (те държат както ФЕД, така и военния комплекс), те заработиха към 50 милиарда. С тези пари изкупиха земеделска земя на безценица в Украйна. Сега идва ред, което Тръмп анонсира в разговора със Зеленски, на познатата помощ за въсзтановаване, в които строителните подразделения на Блекрок и т.н. отново преди всичко циониски компании ще се облажат с нови милиарди от кредити за сметка на Украйна, а Украйна ще изплаща крдиите, дадени от банките на ционистите и ще плаща лихви и ще бъде в зависимост генерално. На това отгоре и разплата, която Тръмп анонсира - земните богатства на Украйна. Ето това бе причината, като намерят слабо място в Европа, да финансират злото на това място и да завъртят кървата мелничка, която да им смели в джобовете милиарди плюс милиарди плюс милиарди. Ако някой е сляп за това кой е започнал конфликта и как точно, може след изхода от конфликта да види кой печели от него. 99% това е организаторът на конфликта. Даже в САЩ имаше дело за това, че САЩ беше дала 18 милиона за подобрения в съдебната система на Украйна, които отишли по схеми при наистки организации. След това те пък върнаха 4 милиона на Байдън за изборната му кампания. И Байдън даже има снимки с тях в Белия дом! Същите ги има с вдигнати десни ръце пред множества в Украйна.

Да, това е схемата, а Урсула я взеха за тяхна кучка, след като я набутаха развалената с корупционна схема за ваксините и след това беше вече тяхна, понеже иначе щеше да влезе директно в съд и затвор. Поради това Урсула ни включи напълно във войната, която ционистите планираха и предизвикаха. С което ВСИЧКИ европейски народи загубиха преднината на икономиките на ЕС и богатствата им, както и перспективите им отидоха на вятъра. Лъжи като енергийна независимост (от изгодния газ на Русия към зависимост от скъпия газ на САЩ) и солидарност с Украйна (т.е. с нацизма в Украйна) - увлякоха маса глупаци, както винаги се е случвало с глупаците. Те имат вина заедно с Урсула, понеже подкрепяха тази лудост. Т.е. ВСЕКИ, който подкрепи Урсула в това й мръсно дело, е виновен за дълбоката съдбовна криза, в която влезе ЕС и в която се търкаля надолу с огромна скорост. Сега сме зависими от ВСЕКИ каприз на Тръмп за цената на газ, от това дали Путин ще баговоли да доставя и на ккави цени, т.е. зависимостта на ЕС е такава, каквато в била само непосредствено след Втората световна война. И ако се сетим, че Втората световна е от Хитлер, а Хитлер е финансиран от Морган и Ротшилд; болшевиките са били изцяло финансирани от амерканнски, т.е. ционистки банки; за първата световна война е документирано как майката на двама евреи, държащи всички основни борси на Европа, казала: ако мойте синове си мръднат пръста, няма да има война, но те искат да има война и ще има. Оказва се, че висчко това е работа на един кръг евреи (не на всички евреи). Този кръг се нарича ционисити. Честито отиграна епохална военна интрига и отново една шепа кървави играчи печелят за сметка на глупаво население на ЕС. Щото ако беше умно, щеше да избира отговорни лидери, които нямаш да допуснат да се случи война, а щяха да изискат от Украйна Минските споразумения, които бяха подписани и от Германия и Франция и за които Меркел каза публично, че никога не са имали намерение да ги спазят. Каква наглост, за която плащаме!

Зеленски ще иска пардон накрая и местенце под слънцето като Горби. Но САЩ не го искат при тях, другаде може.

Той е евреин. Освен това помогна на ционистите да заработят поне 100 милиарда! По-горе има пост, който описва точно как. Така че Зеленски е осигурен. Ако не другаде, то в Израел. Няма начин да е изкарал за циона толкова милиарди и да не го съхранят! Ако не го направят, следващи предатели няма да се навият на ционистки схеми. В този смисъл те са коректни. В този лош смисъл. Дори много евреи са против тези колосални игри на ционистите! И стават все повече. За това да не се бърка антицонизъм с антисемитизъм. Самите евреи вече са бактън от кървави интриги за милиарди.

ЕС в тия преговори, къде е благодарността на укрите за изпратените от ЕС милиарди към Укрия? Къде е Мърсула, къде е Борел?

Сега като Тръмп си поиска 500 милиарда от Зеления, ЕС какво ще правят?

Бира с чипс в ръка, това ще правим.

Е, все е нещо, че са го информирали... Зеленски върши глупост след глупост, не е за вярване.

Полезните изкопаеми в окупираните територии Украйна ще ги даде на концесия минимум за 50 години!

Зелени човечета

Герой Вселенски!

В какъв вариант Тръмп очаква Путин да се навие на американски войски до границата. Всичко е поредната провокация.

Тръмп просто е информирал Зеленски какво са решили с Путин:"Ние също така се съгласихме нашите респективни екипи да започнат незабавно преговори и ние ще започнем това, като се обадим на президента на Украйна Володимир Зеленски, за да го информираме за разговора", посочва още американският президент.";)

Путин кой беше?

wsi4koznaj

Оня с ядрените бойни глави... Не съм русофил!

Те са същите като онези с неядрени глави.

Онзи с чиповете от пералните дето взе 20% от Украйна засега поне.

Нищо не са решили, а са говорили! Решението не е толкова просто!

то и затова Големите са се разбрали:"Ние също така се съгласихме нашите респективни екипи да започнат незабавно преговори" ... но без Зеленски-)

И за големите преговорите няма да са лесни. Териториалната цялост на държавите е фундамент. Наруши ли се, ще има и други кандидати да я нарушават.

Косово се отдели от Сърбия, но не се присъедини към Албания. Сега при Новия ред ще се присъедини. Турция дали няма да си помисли да анексира Северен Кипър? А апетитът идва с яденето!

Турция няма нужда да анексира Кипър... След като Тансу Чилер окупира гръцките острови Имия тя показа накъде са насочени мераците на Турция, и защото в тази игра никой не блъфира просто трябва да се оглеждаме повече накъде гледат играчите в тази игра;)

Аз искам да попитам, защо онзи очилат гей Кулеба, който е мъж годен за служба не е в окопите, където изпращаше хора с леко и им обясняваше, как трябва да умрът за родината си, а се прави на преподавател в САЩ? Не, не ми отговаряйте, и бездомните животни знаят защо. ;)

Хората в окопите са важни, ама извън окопите също има работа за вършене!

За Кулеба питаш, а за Арестович защо не попита?

Никой не иска мир повече от Украйна ?????? Ко речи

Само си представете при едни избори сега в Украйна, ако има трима кандидати за Президент, колко ще гласуват за Зеления продажник! Не повече от 10%!

Дните на Зеления наркоман са към края си!

Информирали са го, че му спират кинтите и го чака фалит ако се опита да се прави на умен.

Тръмп не е имал никакъв контакт досега с никоя от мажоретките на Сорос в Брюксел,Европарламент Еврокомисия.......с никого. Сякаш ЕС или НАТО не съществуват. Пълно игнориране.

Педали учете руски ще ви трябва.

По-скоро юТръмп е кговорил, а Зелю е кимал покорно!

Тръмп се е договорил с Путин и след това е информирал Зельо …. Луковите глави в Брюксел никой не ги бръсне за сливи …..

Така де, как зеленчуци ще ги бръснеш за плодове.....

Толкова много говорили, нито Крим, нито победа, нито оръжия, кво става , да не са му сменили главата на Зеленски. Откога стана икономиката важна, а ракети вече не му ли трябват, или вече няма да громи руснаците.

Тръмп и Зеленски са се разбрали кой първи ще го набута на Путин мбхаааа

пример как продавш национлни огатства за си гарантираш власт,спокойствие и много да крадеш. Урките да го духат. Ама и те се изучиха,продават директно на рашите западна техника. Живот бе

Тръмп не е имал никакъв контакт досега с никоя от мажоретките на Сорос в Брюксел,Европарламент Еврокомисия.......с никого. Сякаш ЕС или НАТО не съществуват. Пълно игнориране.

Запада бърза с "мир" защото бързо губи войната си срещу Русия в Украйна. Мир ще има когато Русия реши че изпълнила целите си. Харковска област, Одеска, Николавеска,Днепровска област,Запорожие трябва да бъдат напълно приобщени към Майка им Русия.

Една от държавите, от която Тръмп ще прибере войниците от военните си бази е България, която не е необходима на Тръмп и той ще я предостави на Путин.

А какво ще стане с българските политици, които 3 години изпращаха българско оръжие, с което да бъдат убивани руснаци?

Нима не знаеш? Бой и еван, какво друго.

взимам пуканки и чакам...дано само и обикновенните българи не операт пешкира.

Казал му е какво ще стане.

След като е говорил с Путин........

Жив или мъртъв, предателят си остава предател. Зелето се е загрижило не за своя народ, а за алчните американци: "За мен е важно какво ще се случи с полезните изкопаеми, които се намират в окупираните територии", казва той. Да, тоя изверг реве и се тръшка, че полезните изкопаеми нямало да бъдат заграбени от янките!!! Боже, докъде може да стигне индивид (не човек), обсебен от сатанинска ненавист към своя народ! Само за това му предателство наркоманът трябва публично да бъде обесен!

24 Февруари 2025 год. войната точно три години след началото ще свърши, те Путин и Тръмп вече са я измислили как да стане.

Тръмп няма ли да попита първо ЕС лидерите какво мислят по въпроса, да не го изненадат с несъгласие от тяхна страна по почти всички въпроси.

И като не са съгласни какво? Нямат оръжия, нямат ресурси, нямат нищо. Ако тръмп и путин се разберат няма да имат нито право на избор, нито право на глас.

Укрите ще ручат жабетата. Натам отиват нещата. А Зеленски или ще го линчуват неговите, или ще го самоубият америкските му "приятели".

Моля натиснете плюс ако сте за това Украйна да е една много малка държава или натиснете минус за това Украйна да е малка държавица.

Няма вече такава държава.