Коментари - БСП поиска незабавна оставка на Трайчо Трайков | dnes.dir.bg
назад

БСП поиска незабавна оставка на Трайчо Трайков

Разнопосочните и негативни сигнали за неефективността на АЕЦ "Белене" доведоха до оттеглянето на партньора на Националната електрическа компания (НЕК) в проекта RWE.

Обратно в новината

Коментари - БСП поиска незабавна оставка на Трайчо Трайков | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Хехе, оставка ама късно. Те си свършиха работата, спряха Белене. Сега са на ред Южен поток и нефтопровода, а после може да станем и икономическа колония на Турция, щото всичко това ще го построят там. Ами да ние сме хитри, турците са прости и затова което ние не щем да направим, те го правят.

Точно така. Трябва да се върне Р.Овч. в правителството и да си лапкат заедно с компанийката комунисти-гейове.

НА НАРОДА НЕ МУ ПУКА КОЙ,ЩЕ ПРАВИ ТОК.КОЙТО ИСКА ДА ПЕЧЕЛИ,ТРЯБВА И ДА РИСКУВА.НО БСП ИСКА НЕЙНИТЕ ПРОТЕЖЕТА САМО ДА ЛАПАТ-Т.Е. ДЪРЖАВАТА ДА ГАРАНТИРА ,ЧЕ ЩЕ ПЛАЩА НА КАЛПАВИТЕ ИМ МЕНЕДЖАРИ.

Кофти за другарите - няма АЕЦ Белене, няма комисионни. Няма Южен поток, няма комисионни. Няма Бургас - Алескандруполис, няма комисионни. Пък може да се наложи да връщат авансово взети комисионни, иначе стават всадник без головой. Засега са само задник без головой.

Сега разбирам защо така уселиено се вадят тия дни изчезнали доклади. Замитаме издънка с АЕЦ-а. Познат номер, а лошото е че и други познати номера май ни пробутват...

Ама много ви моля, искаме да бъдем руски роби. Всички, които са срещу това незабавно да си ходят. Искаме си бащицата, искаме си Путин, искаме си Сталин, искаме си Великата Русия. Каквото тя каже е добро, каквото ние кажем е лошо. Сега трябва да се извиним, да позабършем мокрия нос и да позволим танковете да влязат. А забравих!!! Тия пък немците, като разбраха, че бат Бойко е премиер и веднага се отказаха. Да върнем Станишев и всичко да си дойде на мястото.

ЕЙ НЯМАТ СРАМА ТИЯ ДОЛНОПРОБНИ ХАЙДУЦИ! АМА КОЙ ИНВЕСТИТОР?АМА СИ ПЛЕЩЯТ ЕДНИ.....ТЕ ПРОСТО РАЗБРАХА ИСТИНАТА!БЪЛБУКАНИЯТ НА ,,ВЕЛИКИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ В ЕНЕРГЕТИКА,, ИМ ГОВОРЕХА ЗА 3-4 МИЛИАРДА ,АМА СЕ ОКАЗА ,ЧЕ ТРЯБВА ДА ДАДАТ ПОЧТИ ОЩЕ ТОЛКОВА И ТО БЕЗ ДА СЕ ЗНАЕ КАКВО ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ НАКРАЯ.Е НАИСТИНА ,ЧЕ ЩЕ СЕКНЕ КРАНЧЕТО КЪМ ТИЯ,КОИТО МИСЛЕХА ,ЧЕ ПОНЕ ОЩЕ ДОСТА ВРЕМЕ СА СИ ОСИГУРИЛИ ДА ХРУПКАТ ОТ ДЪРЖАВНАТА БАНИЦА

Не само Трайков, но и цялото правителство са едно голямо недоразумение. Доста ми е интересно от догодина с кого точно ще се оправдават . Не разбраха ли тези хора, че са смешни и некадърни . Просто нямам думи..............

Не само Трайков , но и цялото им некадърно и продажно правителство - т.е. предлагаш да дойде кой? Май Станишев и Доган, а ??

ВСИЧКИ ДО ЕДИН ОТ БСП ДА ЗАМЪЛЧАТ ЗАВИНАГИ И ДОРИ ДА НЕ СЕ ПОЯВЯВАТ ПРЕД НАРОДА.БЕЗСРАМНИЦИ,Н И НЕНОРМАЛНИЦИ СА И ЗА ТОВА СМЕ НА ТОЗИ ХАЛ СЕГА.

Добре? И ти искаш. Но защо съд за Бойко?Не е ли по правилно, да се осъди и затрий от общественото пространство, твоята партия?Ъ ?

Прокурист е на ЕВН България Топлофикация - ЕАД и на ЕВН България Електроразпределение - АД.През 2009 година Трайчо Трайков става министър на икономиката, енергетиката и туризма...Те това е кариера!

Оставка!Оставка!Оста свещи ще ни оставят. В средновековието ни върнаха. Оставка!Ос

Не само Трайков , но и цялото им некадърно и продажно правителство .Защото народа вече почна да се осъзнава и рейтинга му пада главоломно . давам му най- много преко сили година , две и пясъчната кула ГЕРБ ще се разруши .

С такъв льольо за министър изобщо не се захващаме на работа. Той не може да си формулира изречението, камо ли да ръководи толкова сложно и важно министерство. Ауфвиидерзен хер ББ, нох айн мал.

Да ама не...Беше то,ама свърши..

Оставка за Трайчо Трайков, съд за Бойко

ОСТАВКА ! ТИЯ ИДИОТИ НИ ЕБАХА МАЙКАТА!

И аз искам оставките на Трайчо Костов и Георги Трайков....! Пардон, тия не умряха ли вече?!...... Тоя пък пикльо кой и какъв е, откъде се е пръкнало това комсомолче? Столетницата си отива, макар и бавно, с агония - ето, вече започна да халюцинира.......... си ходи при Дядо си Благоев и двамката да си гугукат в Червения Рай на остров Персенк, остров Болшевик или в Белене.....

MNOGO VAJNO KVO ISKAT PRESTUPNICITE OT BSP...TE VE4E NJMAT DUMATA

Напълно подкрепям ххх от 28.10.- 17-55 ч. Тъпи са като налъми.

СЪД ЗА БСП И ФЕСОВЕТЕ, БОЙКО НАКАЖИ ЧЕРВЕНАТА МАФИЯ ОЛИГАРСИ, ВКАРАЙ ГИ ВЪВ ЗАТВОРА ТИЯ НАГЛИ МРЪСНИ КОМУНИСТИ

Да, да, ама НЕ - на това му се вика да впрегнеш каруцата пред коня.

КРАДЛИВИ И НАГЛИ КОМУНИСТИ, НЕ СТИГА ЧЕ РАЗДАДОХА МИЛИАРДИ НА КРЕДИТНИТЕ МИЛИОНЕРИ, ГЕЙ ЛЪЖЕСТАНИШЕВ ОБРА ДЪРЖАВАТА, И СЕГА УМИРАТ ОТ МЪКА ЧЕ НЕ СА НА ВЛАСТ ЗА ДА ПРОДЪЛЖАТ ДА КРАДЪТ, ГАДНО ПЛЕМЕ СА КОМУНЯГИТЕ. БОЙКО ВКАРАЙ ВЪВ ЗАТВОРА ЧЕРВЕНИТЕ ГРУПИРОВИ - МАФИЯТА - ОЛИГАРСИ, И ТОГАВА БЪЛГАРИТЕ ЩЕ СЕ РАДВАТ ЧЕ ИМА СПРАВЕДЛИВОСТ И СИГУРНОСТ

Абе тия дето защитават каузата АЕЦ Белене нека да ми отговорят на въпроса: като затвориха блоковете на АЕЦ Козлодуй останахме ли на тъмно и студено, както ни плашеха? И в момента имаме мощности за по-голямо производство на ток, ама няма консуматори. А от АЕЦ Белене ще имат полза единственно тези дето ще лапат комисионни и ще печелят поръчки за доставка на горивото,ремонтни дейности и др.подобни. Кой мислите че в момента има фирми за тези дейности? Не съм аз и не сте вие. А шушумигите в България вместо да намаляват, растат в геометрична прогресия. Защото тук не става въпрос за Русия и САЩ. Става въпрос за това, че цената на тока расте, защото се правят отчисления за АЕЦ Белене. Тях пък има кой да ги краде.

Ти, по всичко изглежда, не си русофоб, а българофоб. А може би по-точно си туркофил или потурнак. А най-верояно е да си недо.бан педераст. Само такъв идиот-извратеняк, като теб, може да словоблудства из форума.

Ебах ти и коментариите! Бах!

Момчето наистина е слабоумно. Глупостите му ще имат катастрофални последици за България. Или може би изпълнява поръчки на Турция.