назад
Софиянци вече с ”лукс парно”
Въпреки ограничителния режим от тази сутрин “Топлофикация-София” подава енергия за отопление с луксозни параметри - 85 градуса подгряване на водата.
Обратно в новинатаКоментари - Софиянци вече с ”лукс парно” | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018