17 г. затвор за баща, хвърлил бебето си в тоалетна
Окръжният съд в Монтана осъди на 17 години затвор 32-годишния Васил Добрев, който изхвърли новороденото си момиченце в тоалетната на двора.
Обратно в новинатаКоментари - 17 г. затвор за баща, хвърлил бебето си в тоалетна | Днес.dir.bg
Коментари
Това драги бугарски читатели може да се случи еинствено и само в Бълхария! Толкова простотия и селяния няма никъде другаде по света! Гордейте се, че сте бУгари!
ма пишете от коя раса е мангалат
Това убисйтво не го коментирам, защото си налгам забрана да го осъзная! Искам да спомена само,че преди време писах, как по селата ИМА ТРАДИЦИЯ ОТ ВЕКОВЕ да избиват новородени кученца и котенца , като ги хвърлят в дупката на клозета. Пиша го за тези които ми слагаха минуси тогава.
Ей хора, снощи по новините съобщиха, че Пирогов иска дарение от БПЦ за закупуване на апарат за 40 000лв. за диагностициране на някакво заболяване на бебета. До къде стигнахме, държавата да няма 40000лв. за подрастващите - за бъдещето на България, а имат милиони левове за нови коли на депутатите, без да се замислят.
В БГ живеят нечовеци..
напротив ,същите спасиха 50 000 евреи от смърт !
Тие беха верващи в Бога, и беха 4 покуления назаТ, и не беха куманяги, както сте сичките сега, наредени на хранилката и овълчени да рушите, избивате и крадете. Точно спасителите на евреите, после беха избити от куманягите, под строй, не беше позволено никой да е верващ, поповете беха затварени, мъчени и избивани, а църквата беше съборена, опозорена и разпродадена, и поповете избити. ЯШте си сега куманизма и безчовечието. Пада ви се, МАЛКО ВИ Е! Убийци на народа си!
Цигани ли са? Защо не пишете? За да запазите етническия мир ли? Господ на едни животни, наречени хора, дава в изобилие, други се молят поредното инвитро да е успешно...Животът е несправедлив и жесток! Да го бяха дали за осиновяване.....Как не им трепна нещо в душата? По-добре да беше направила аборт, а то - носила го в утробата 9 месеца, сърчицето му туптяло и.....удавено в тоалетната на двора... ще повърна....