Коментари - Сирените вият в 11 часа | dnes.dir.bg
назад

Сирените вият в 11 часа

Система за ранно предупреждение и оповестяване на населението при бедствия ще бъде задействана в 11 ч. днес в десет града.

Обратно в новината

Коментари - Сирените вият в 11 часа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ААААААААААААААА ИИИИИИИАААААААААА ААААААААААААААА ИИИИИИИАААААААААА УИИИИИИИИУУУУУУУ УИИИИИИАААААААААА УИИИИИИИИУУУУУУУ УИИИИИИАААААААААА УИИИИИУУУУУ УИИИИИИИУУУУУУУУ ИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ и така до 11 и 20

Свириии свириии защото идва войната във Иран...скоро ще ги цапнат иранците яко....пуснете там немски войници и за нула време с МГ-тата ще ги прочистят...много са добри германците нищо не остават по пътя си горят със огнехвъргачки ..яки са

e kak 20 minuti??? Ujasno tupo

Това с тестването на сирените е супер, но се чудя, ако стане нещо реално къде ли ще се спасяваме, след като всички скривалища вече са в окаяно състояние и разрушени. Липсва каквато и да е подготовка в тях.

baba mi kato gi 4ue 6te polu4i infarkt

у пазарджик да не пуснат пак ВЪЗДУШНА АТАКА

Абре оти че вият сирените,янките ли че ни нападат уййййййййй божееее...

Това с тестването на сирените е супер тъпо, но се чудя, ако стане нещо реално къде ли ще се спасяваме, след като всички скривалища вече са казина и дискотеки . Липсва какавто и да е кич в тях.

Дано хората да са разбрали за този тест, че аз лично сега разбирам и доста бих се учудил ако пуснеха сирените без да знам повода - да не се окаже, че само тези които тестват сирените знаят и малцина други и да стресират добрите и мили хора като нас живущи или работещи в София или другите чисти прекрасни и невероятно спокойни български градове!

Пролетта като ги изпробваха не знам как е било в другите градове, но в Плевен гласовия съпровод беше внимание внимание и си виках как може да са такива идиоти, ами при проба нека да си бъде проба проба, а те шашкат хората, ама то трябва акъл, за да се сетиш.

Ако не бях случайно влязла тук и прочела за какво става дума,щях да си изкарам акъла. С малкото бебе на ръце незнам накъде щях да ходя. това оповестено ли е в медиите или само тук го пише?

В новините на БНТ и БТВ казаха още преди 2-3 дни, но наистина трябваше да се разпространи повече информация. Много хора не знаят.

Айде стига сте ревали! От една седмица поне се говори по медиите,че ще има проба на сирените. По цял свят се правят такива. Не е кой знае колко страшно нещо. Много сте плашливи бе .......

Много мъдро - тестване на 1'ви Април, майтап Уйли.

То хубаво - обаче, някой замисля ли се изобщо какво трябва да предприеме, при такъв тип оповестяване /не проба/ ?

Егати микрофонията егати ехото... Нищо не се разбира какво казват

Малко тихичко се чува при затворени прозорци, дано не се налага да се напрягаме и при евентуална ситуация

Хем знаех за това тестване и пак се стреснах... докато осъзная за няколко секунди какво става ....подскочих на стола :)

А ако някой разбира какво се говори...защото лично аз нищо не разбрах... Хем съм до кметството,където е уредбата... Думичка не схванах...

хаха :) чухте ли каква микрофония? сле 2-рата секунда ехото се връща обратнов микрофона :) хайде сега господа шумоизолирайте стаята от която говорите, и направете нов опит

Идаааат! Луноходите идааааат!!!!

Хм, аз съм Младост 1 от говора нищо не разбрах... е сирените се чуват... но за какво е тревогата... наводнение... бомбардировки...хими проблем... комунисти и турци на власт... не се знае и какво да правим... пак не знаем... доста прилича на виене на ходжа...

дето се вика , да свикваме , тепърва тези сирени ще влязат в употреба с пълна пара , я заради бедствия заради затоплянето , я заради нова война , както винаги за този проклет петрол ... Чувствам се като в затвор ... говорители тестове , като говеда сме ...

глух ли съм или това ужасно ехо ми пречи да разбера, какво говори ГЛАСЪТ.

Аз съм в голяма сграда и най-вероятно горе имам монтирана сирена и високоговорител, чува се смразяващо силно.....Щом се налага, ще се изтърпи, но ми е доста неприятно усещането, може би, защото съм сама в момента...

Нищо не се разбира. Ехо. Микрофония.Тишина.Ми че не всеки би доживял да чуе изказването

Доста зловещо звучат тези сирени...да не говорим, че от тази микрофония почти нищо не се разбира...не дай боже при реална ситуация да се чуди човек опасност от нападениеили наводнение има...

каже че е заплахата е наводнение хората ще се издавят

ne se 4uva iasno kakvo se preduprejdava da pravqt grajdanite

Някой ще преведе ли какво искат да кажат?

Ние сме в близост до кметството също. Затворихме прозорците и повярвайте ми-сирената,която вие на 2 юни ме караше да подскачам на стола чак! А тези...трябва да замълчим,за да ги чуваме ясно! Не преувеличавам! От говора успях само 1 път да разбера ВНИМАНИЕ и край! Господа,вземеет се в ръце! Провалихте се напълно! Дано не се налага да използвате сирените по истински повод! Че тогава да му мислим!

Ужас!

навън нищо не се чува...ако се заслуша човек мойе и да долови нещо ,което не се разбира и те толкова тихо ....стане ли нещо няма да разберем даже

Абе тия какво говорят? От говоренето саму чух Внимание и май че Тревога, на истина трябва да се оправят. Па то и всички скривалища са унищожени, а нората не знаят какво да правят.

То не се разбира какво говори човека, то пращи, пращи... не се чува добре... в смисъл звука не е чист.... абе звучеше ми като джамиите в Турция...

Абе, много сте тъпи всички тук . Нямате ли си друга работа, че да коментирате как се чули сирените?? Тъпанари. А най големият тъпанар е гъската Ася - хем знаела и молА ви сЪ, пак сА уплашила, че чак подскочила на стола. Сигурно и е кеф да се плаши, че иначе умира от скука. Сега ще го коментира до Коледа.