Коментари - Хиляди студенти остават без общежитие | dnes.dir.bg
назад

Хиляди студенти остават без общежитие

Между 1700 и 2000 студенти от УНСС няма да бъдат приети на общежитие през тази учебна година.

Обратно в новината

Коментари - Хиляди студенти остават без общежитие | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Работв в голям холдинг с офиси в ситито на София. Е от 40 човека персонал само 3 сме родени в Сф. Всичко друго е с диагноза аграрис-фация. Има и свестни от прованса но съм забелязъл колкото по далече от София толкова по за нищо не стават. Идват пълни отличници с магистратури и аспирантури смочуствие до небето. На втората седмица се чудиш дали да не го убиеш за да не се мъчи. Е не мое толкова боклук да пускат вузовете. Требва некой да ги спре овреме.

В България кога е имало от нещо за всички?! - било то жилища, общежития, луканки по Нова Година, и прочее, и прочее...

Стига се излагахте с тази София!Идиоти ,тъпан и некадърници се раждат навсякъде.Даже колкото по-голям е градът ,толкова ще са повече.Има софиянци,които не са стъпвали в Операта, не са ходили на изложба в живота си , но се пъчат колко са велики,защото били родени в София.Какво от това?Какво да кажат тогава онези от Ню Йорк и Токио-че те трябва всички да са гении по твоята логика.Когато аз следвах в извънстоличен ВУЗ беше пълно със софиянци,неприети в София и не блестяха с нищо сред останалите. По-скоро обратното.И всички се бяха набутали по общежитията.Като ст от София да не сте с два главни мозъка?Не разбрахте ли,че никой не се впечатлява от това къде сте родени,а какво умеете.Това трябва да доказвате и то ежедневно в конкуренция със селяни ,граждани ,чужденци и др.

Най-обичам ,когато има повече почивни дни и умните Софиянци се завръщат по родните места,за да наглеждат прасетата и кокошките на село!София тогава си е истинската София-Тиха,спокоина и чиста!Селяни какви софиянци пишете,че гледате-Тия задръствания от вашите коли са май!С какво храните софиянци-с боклуци на всяка крачка!Няма работа за Истинските Софиянци заради вас!Стига писахте тъпотий,ами си вървете на село да си пасете стадото!Никакви общежития за вас!