Коментари - Простреляха млад мъж в луксозен мерцедес | dnes.dir.bg
назад

Простреляха млад мъж в луксозен мерцедес

26-годишeн мъж е бил прострелян снощи в столичния ж.к. "Люлин" в лек автомобил "Мерцедес".

Обратно в новината

Коментари - Простреляха млад мъж в луксозен мерцедес | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ot vashte komentari se overih 4e nikoga ama nikoga nqma da se opravi taq dyrjava dokato ne se promeni glupavoto mislene na bylgarina da se mesha v ne6ta deto vyob6te ne go zasqgat i vinagi se govori bez gram da e informiran po dadeniq vypros..

nqmam dumi da izrazq bolkata si po4ivai v mir priqtelu skap i veren a na vsi4ki koito ne go poznavat 6te im kaja da ne go opluvat i obijdat neka po4iva v mir zlobni i zavistlivi hora ste vednaga 4uhte s klasa i re6ihte 4e e posleden model bokluci mrasni i az imam kato negovata kola pak sam na 24 i kvo ot tova tova e evtina i stara kola na pove4e ot 10 godini cenata i e kolkoto edin smotan opel ne govorete lo6o za mom4eto tolkova be6e dobar vinagi pomaga6e na vsi4ki tozi koito go prostrelq bql den dano ne vidi neka izgnie v zatvora i nqkoi den kato izlezne dano nqkoi go o4isti i nego ta da vidi kakvo e

E nqma takav zavisliv narod oshte poveche che mercedes i BMW ne znachi nepremenno skapa kola ima takiva i za po 4000lv a s klasi ima po 10000lv po evtino ot edna dacia.Naitina tuka neshtata sa obarkani zashtoto vseki s pari se smqta za prestapnik a ima mnogo ama mnogo nachini za chestni pari,no se iska akal i rabota,trudno e chovek prekaral polovinata si jivot na selo da stane posle biznesmen zatova e i tazi zavist

Нямаме сълзи вече, всички се молим на Господ да го пази и да се оправи, за да може да е пак сред нас! А на глупаците с коментарите за колата и годините му - що не земете да се гръмнете вие всичките накуп и да се отървете веднъж завинаги от мизерното си съществуване! Колко от вас тука го познават това момче бе сополи, я като сте бабаити си напишете адресите пък да видите колко хора го обичат това момче, че да ви погнат и колко обичат вас, че да ви коментират така по страниците и да няма кой и 1 сълза да пролее и веднъж да дойде да ви види!!! Гаранция ви давам - един от вас здрав няма да остане!

Нямаме сълзи вече, всички се молим на Господ да го пази и да се оправи, за да може да е пак сред нас! А на глупаците с коментарите за колата и годините му - що не земете да се гръмнете вие всичките накуп и да се отървете веднъж завинаги от мизерното си съществуване! Колко от вас тука го познават това момче бе сополи, я като сте бабаити си напишете адресите пък да видите колко хора го обичат това момче, че да ви погнат и колко обичат вас, че да ви коментират така по страниците и да няма кой и 1 сълза да пролее и веднъж да дойде да ви види!!! Гаранция ви давам - един от вас здрав няма да остане! За разлика от ващо мизерно съществуване, неговата майка се е погрижила да осигури сина си когато е било време, за да не се притеснява, че ще трябва сина и да работи за 350лв като две трети от хората дето пишат и се впечатляват от модела на колата (нищо че е на 10 години тая кола)! Ама така е - който не знае за какво става дума е по-лесно да ругае и да се прави на много умен и да завижда и злобее за положението на другите! Няма и капка истинност във вашите безсмислени коментари! И е безпредметно да ви казвам за болката която изпитват всички негови близки и приятели, за сълзите които не спират и за молитвите които не заглъхват. Обичаме го всички и няма да спрем да се молим за него!

Нямаме сълзи вече, всички се молим на Господ да го пази и да се оправи, за да може да е пак сред нас! А на глупаците с коментарите за колата и годините му - що не земете да се гръмнете вие всичките накуп и да се отървете веднъж завинаги от мизерното си съществуване! Колко от вас тука го познават това момче бе сополи, я като сте бабаити си напишете адресите пък да видите колко хора го обичат това момче, че да ви погнат и колко обичат вас, че да ви коментират така по страниците и да няма кой и 1 сълза да пролее и веднъж да дойде да ви види!!! Гаранция ви давам - един от вас здрав няма да остане! За разлика от ващо мизерно съществуване, неговата майка се е погрижила да осигури сина си когато е било време, за да не се притеснява, че ще трябва сина и да работи за 350лв като две трети от хората дето пишат и се впечатляват от модела на колата (нищо че е на 10 години тая кола)! Ама така е - който не знае за какво става дума е по-лесно да ругае и да се прави на много умен и да завижда и злобее за положението на другите! Няма и капка истинност във вашите безсмислени коментари! И е безпредметно да ви казвам за болката която изпитват всички негови близки и приятели, за сълзите които не спират и за молитвите които не заглъхват. Обичаме го всички и няма да спрем да се молим за него!

nepoznavam momcheto no kakavto i da e bil.ne mislia che zaslujava takova neshto a shto se odnasia do kolata a ako e tozi mercedes na snimkite ne mislia che e tolkos skap kakto se opisvaT PO NADOLU DANO SI SE OPRAVI MOMCHETO

vsichki tuka ste takiva utrepaniaci che mi se povrashta ot takiva mishoci kato vas. dano da ojivee tova momche zashtoto ne e kato vas zavistliva mishka

Има една стара, стара поговорка - Няма едновременно умен, честен и богат човек! Човек може да притежава максимум 2 от тези неща, притежава ли ги - не притежава третото!

Ок чудесно разбрахме се. пътувай, опознавай новия свят и не завиждай. други са ти ценностите. в това няма лошо разбира се. Но моята идея е че не е редно да се пише така злобно, не е редно, не е хуманно- нека бъдем хора и не се редваме на чуждото нещастие

до - до анонимен -заблуждаваш се ,ако си мислиш,че всичките тези неща ги говоря от завист и от злоба ...първо ,правенето на пари , не е от моите приоритети . аз не съм завладян от фикс идеята ,непременно и на всяка цена да трупам богатства... това , за съжаление е патологично състояние у някои хора . на мен ми стига да имам покрив над гпавата си , разбира се комфортно обзаведен и място за отмора и събиране на енергия извън пълната с отрицателна енергея ,софия и да влагам средства за пътувания и опознаване на нов свят , а не за палати и скъпи коли. човек и да се разкъса , не може да живее на повече от едно място . другото е човешка алчност , която ме вбесява ,и провокира в мене да пиша такива тези...

Върни се там от където си! и все пак те познах, че не си от тук. Твойто е манталитет ! Да има криминално проявени, но аз да съм криминално проявен ?!?!?!!? ти сънуваш ли или от злоба си си изгубил ума ! не мога да те разбера, защо мислиш, че всеки с хуабва кола е криминалнп проявен? Аз знам, защото такъв ти е кръга от познатите и приятелите, няма никой преуспял със знания, късмет и труд.Затова и не знаеш как става ! Нямаш си и представа, отивай си на село, след 35 години отново се върни там, за да ти е по леко на душата не за друго. Хубав спорен ден ти пожелавам!

абе ей задръстени глупаци толкова сте зле че ограничените ви необразовани мозъци не могат да се сетят че има с- класи стари и нови модели...има с- класи за по 15хил има и за по 150хил...дееба овцете деееба....

до -до анонимен - за твое сведение , живея в софия от 1974г. и смея да твърдя ,че така криминална не я помня от тогава, особено през последните 20 години ,от както такива селяни и никакъвци и разни криминално проявени като тебе я населиха...

И неграмотни и невъзпитани(бизнесме

За мен си много зле !!!! Не те познавам, и не искам да те познавам, но от коментарите мога да заключа едно- ти си най голимия комплексар тук. Ти си човека, който не е постигнал нищо и завижда. Мойто момче ако вложиш силите си вместо да плюеш да се развиваш,работиш ще караш 10 пъти по хубава кола.Знаеш ли защо плюеш против богатите защото сивото вещество ти е точно 1 грам и няма как да станеш като тях. От векове насам тези като теб са копали по нивите... Сега обаче е модерно, да идват в София, да се развращават, да плюят, псуват и пият, да правят боклук и да се наричат софиянци. Кой го каза много добре -тоалетнатната ти е на 20 метра от къщата и няма да стане да си я преместиш, просто няма как.. със селския манталитет на село.... Както и да е! казах си мнението за теб мижитурка такава, дупедавец в някоя малка фирма ..... И последно ти познваш ли момчето,знаеш ли какво е правил с какво се е занимавал за да коментираш бе мухлю. Никой ама никой не заслужава да го стрялт пред блока му, какъвто и да е. Има закони за тая работа.Не можеш да пожелаваш смърт на някой, не е редно! Ти малко злобно,комплексирано нищожество.!!!!

Az sum muj be idiot anonimen.

каквото посееш, това ще жънеш.

Като ти гледам правописа......... ясно колко ти е сивото вещество(акъла).

Ей,Бизнесмеен,слагай каската и викай линейката щото идвам с кафето и баданарката.И да не забравиш да си сложиш възелин,курник.

Pi4ove ...6ibanata durjava e vinovna za vsi4ko tova..ako ima standart na jivot 6e ima li takiva ne6ta??? komentara e izli6en..ne si gubete vremeto s gluposti i naprazno pisane...

това момче съм го виждала , не е от баналните мутри , дано да има дни пред себеси , може да е карал пак оня глист и да се е замеси той май е само консуматор

ЖАЛКО мизерно комунистче - такива като теб ми лъскат обувките докато си пия кафето и не смеят да ме погледнат в очите..

saseda davai go malko po spokoino nikoi ne go garmqt v glavata ako e dobro momche

до съсед -ела , мамина гугутко потна... ела да си глътнеш езика между зъбите ,копеле...чакаме те с отворени обятия... адрес да пиша ли ,калъф такъв---

до teri-мога ли да те попитам ,как ги изкара тези пари , като си вдигаш крачетата ли--- или си мутреса... аман от кухи лейки-чалгаджийки , от разни курвендили и парцалеси като тебе--- всички вие под ножа... идва края и на вашто време...

Учудвам се, че продължавам да се учудвам... Убеден съм, че хората за които КАКЪВТО И ДА Е МЕРЦЕДЕС е лукс, са просто бездарници родени да работят за 550 лв. Казах ви вече колата е стара ес-ка и не струва повече от 15 000 лв. в идеално състояние, а тя не е в такова състояние. Моята позиция е, че хвана ли някой от тея дето пишат да умира и подобни неща ще го навра на кучето в гъза да си мери друг път приказките. Пак ви казвам познавам човека и не заслужава такова нещо. Как бе сънародници не се възмутихте, че се стреля пред жилищен блок, а само злорадствате. Тука са писали само хора с лошо финансово положение. Това не е нормално не може да се стреля безразборно. ОК ако е нарушило момчето някой закон да го затворят да излежава присъда. НЕ Е ЛИ ТОВА ИДЕЯТА НА ЕДНА ПО-ДОБРА ДЪРЖАВА, за която всеки говори, но никой не знае какво и защо говори? Беззаконието ли ще ни оправи? Докато може да се стреля и вие ще си останете мизерници и ще завиждате на хора с 15-годишни коли. Живял съм в Америка и там ми направи впечатление - който наруши закон никой нито полицай нито съсед го ругае или обсъжда. Човека си се наказва лежи в затвор или си плаща глобата и с това въпроса се приключва. А тука дай на селянина глас да си каже мнението - дайте да се стреляме. Убеден съм - повечето от вас ако не всичките ще ви убия от бой ако ви хвана. Я МИ КАЖЕТЕ КОЛКО ОТ ВАС СА ДОШЛИ ОТ МАЙНАТА СИ НА КВАРТИРА В СОФИЯ? КОЛКО СТЕ МИЗЕРНИЦИТЕ ДЕТО ГОВОРИТЕ НА ДИАЛЕКТ И АХКАТЕ ПО ТОВА КОЕТО ИМАТ ОСТАНАЛИТЕ? Така е като си дошъл от място, където тоалетната ти е на 20 метра от вас няма как да станеш добре материално с живот на чуждо място на квартира. Злобейте си, но много като вас съм бил и такива коментари само ме карат като чуя някой да не знае български да го шамаросвам.

Tuk qvno pishat adski zapoznati hora.Znachi spored obshtoto mnenie shtom na 26 karash s -klasa znachi si bandit, mutra.Vas vi e qd che bachkate kato kucheta i nemojete da suberete i za pegeot a zashto ? Moje bi prosto ne stavate za nishto?(Ne samo da hodish) a naistina akul parite se pravqt.Az sum na 30 godini i moga spokoino do kaja che i kushta postroih ta i dete geldam ta i 2 s-klasi imame s jena.Demek sme banditi taka li ? Vmesto da pishete mneniq hodete se hvanete iskaraite nekoi lev.Zaradi inteligentni hora kato vas koito si nqmate druga rabota horata iskarvat pari na vashiq gruv zashtoto qvno vie ste kato paticite chakate zapoved i togava praite neshto.

до млад патриот -стискам ти ръката за изказаното . те , бизнесмените , трябва да разберат , че ние обикновенните хора сме много повече от тях и ако се надигне народният гняв , направо ще ги смаже ,и помен няма да остане от тях . максимално ме изкефи....

Като се четат постингите и се разбира, че в България вече може да се поведе класова война. Замислих се, че ако в тази секунда някой вземе, че избие всички, които ползват коли за над 100 000 лева, нито един мой познат няма да е убит. В моят кръг познати никой не кара такава кола. Май най-скъпата е до към 60 000. Явно така е за много хора. Обществото ни вече е разделено и ако едната част исчезне под ножа, другата няма да съжалява, а може би даже ще се радва. А за младежа - дано се оправи и дано тези двайсетина грама олова са вкарали нужният акъл в главатA. ЕВАЛА ЗА КОМЕНТАРА - СМЪРТ ЗА БОТАТАШИТЕ МОШЕНИЦИ БОГАТИ И НИЕ ИСКАМЕ ДА ЖИВЕЕМЕ НО ВИЕ НЕ НИ ДАВАТЕ ТОГАВА САМИ ЩЕ СИ ГО ВЗЕМЕМ КЛАСОВА ВОЙНА ИЛИ МИСЛЕТЕ ЗА НАРОДА ИЛИ УМРЕТЕ СМЪРТ НА КАПИТАЛА

Като се четат постингите и се разбира, че в България вече може да се поведе класова война. Замислих се, че ако в тази секунда някой вземе, че избие всички, които ползват коли за над 100 000 лева, нито един мой познат няма да е убит. В моят кръг познати никой не кара такава кола. Май най-скъпата е до към 60 000. Явно така е за много хора. Обществото ни вече е разделено и ако едната част исчезне под ножа, другата няма да съжалява, а може би даже ще се радва. А за младежа - дано се оправи и дано тези двайсетина грама олова са вкарали нужният акъл в главата му.

Бат Бойко да извади списъка на тези дето останаха за подборен острел, че нещо зехме да изоставаме! По негово време в МВР нещата вървяха по-бързо! Ние ще направим актуализация на тоя списък...

до бизнесмен - мръсно бизнесменче , идва края и на вашето време . капитализма си отива , а с него и всички вие .... смърт на капитализма...

що някой не дойде мен да ме гръмне... има причина. и то сериозна... още повече в гетото Люлин. и с S класа на 26 години?????

На две места работя и пак няма пари за S класа.

Ей тъпаци и голтаци. вие сте типичните идиоти дето като чуят мерцедес и си мислят за Поли Пантев. Тая Ес-ка е на повече от 10 г. и е въпрос на вкус дали ще караш такава или Пежо 206, но ново. Познавам човека ще се моля да се оправи а на всички вас, които кълнете без да знаете за какво става въпрос - същото пожелавам да се случи на вас! Момчето има сърце никак не е глупав и не е престъпник. Има вражди и вън от кражби и наркотици. За свада заради жена не сте ли чували? Как може да пожелавате смърт или каквото и да е лошо нещо на някой, който не познавате и за който идея си нямате какво точно се е случило???

евала за коментара! след него каквото и да се добави е излишно: ..много гот ми става като прочета че човека кара кола за 200 000 бона а живее в люлин в апартамен за 20 000 бона

Дежа ву. Това сме го виждали, когато Бащицата Бойко, стана главсек на МВР. След месец почнаха случайни показни убийства и взривявания. Приказката продължава, но на по-високо ниво. Ще почнат избиването на хора без прякори.

В Германия един новозавършил инженер може да започне с 4000 Е заплата, говоря за начална. Ако по време на следването и в първите години на работа е спестил някое друго евро за начална вноска е възможно да си позволи към 26 годишна възраст , вече с по- голяма заплата, да изплаща такъв автомобил, естествено ако само това му е целта, та дори и нов автомобил, без помощ на родители и др. Естествено си развиваме тук теории, а на теория всичко е възможно :). Дано все пак момчето оцелее !

Дано момчето да оцелее. Горките му родители. Какво от това че кара' s класа' Може кара. А на вас комплексари ще кажа че и лисицата е казала, че гроздето е кисело....

Браво да шефа ти, но .... нека да помислим ... и аз имам познат долу горе на същото дереже и да ти кажа май не е бандит. НО голямото НО баща му е .... да де му половин милион да си почне бизнеса и да си ги върти и така. Та тоз и ако не е бандит някой бандит му е помогнал да започне помисли малко как се изкарват толкова пари без летящ старт приятелю. Нямам нищо против работил си спестил си ..... но елементарната сметка е такава. Да кажем че взимаш 5000лв на месец ( много са наистина ама да кажем че ги взимаш и то чисти след данаците) - Това прави 60 000лв на година от което следва, че ти трябват 3 години с тази заплата за да си купиш кола за 200 000лв. И ТО БЕЗ ДА ПОХАРЧИШ И СТОТИНКА ПРЕЗ ТЕЗИ 3 години ;) извинявай ама ти на колко се образова толкова много, че да изкараш 5000лв на месец ?!?! Мааааалко не излиза сметката нали ? Маааалко

време е тези самозабравили се комплексарчета и пикльовци ,да си получат заслуженото. бой , докато не си лризнаят откъде имат парите за толкоз скъпи коли и имоти . конфискация на имуществото им -на всичките тия сополанковци ....само твърдата ръка ще ни оправи. всичките тези копелдаци- под ножа....

А бе, простотий с простотий. Каква комплексарщина Ви гони, каква здрава работа и тем подобни глупости. А бе, Вие в кой свят живеете, на коя планета. Какви са тези глупости, че имало деца с акъл в главата и здраво работели, та на тази възраст могат и Ферари едва ли не да си купят. Да, определено имат акъл в главата, но не за да работят, а да изкарат бързи и лесни пари, както те ги наричат. А как ги изкарват . . . . . , те си знаят, но определено не е със здраво бачкане и в края на крайщата свършват един ден като този 26-годишен младеж. Някой по-рано, други по-късно, в зависимост от степента доколко са нагазили лука. Ясно е какви студенти са тези, след като така усърдно работят, че и време да си вземат изпитите намирали. Винаги едното куца за сметка на другото. Дано не са бъдещи доктори да ни лекуват, или инженери да строят мостове и жилищни блокове, че Бог да ни е на помощ от такива работливи бъдещи специалисти. И не се излагайте да пишете, че с труд в нашата мила Родина един 26-годишен пикльо ще успее да си купи S-класа. И не само в България, а и навсякъде по света. Освен ако не е Бил Гейтс, но по Бил Гейтс и досега никой не е стрелял и няма да стреля, защото са ясни парите му, а такива тъмни млади субекти ще се стрелят винаги докато не разберат, че за да караш S-класа и да й се радваш по-дълго трябва и по-дълго да си поработил и то почтенно. А ти еее, жалко за теб и детето ти, че си нямала акъл да поразмислиш що за човек възпитаваш, давайки му в ръцете на тази възраст такъв автомобил. Всъщност това е достатъчен факт за твоето слабоумие и дано, дано не пострада някой съвсем невинен човечец, оказал се на пътя на твоето дете, докато кара бясно по улиците показвайки на приятелчетата си колко е велик с тази кола. Примерите са безброй, статистиката е горчива, но е факт. И няма дете, кривнало от правия път да си признае за това първо на родителите си. Те винаги последни разбират и остават като гръмнати, че детето им е такова. И тук примерите са безброй. Така, че не пишете глупости че е нормално на 26 год. да караш S-класа.

az go poznavam mom4eto i ne kara nova S klasa a stara,a za tva s kvo se zanimava ne e tema za razgovor to4no tuka

nakazatelnite deistvia sa pravilni samo duhovno izvisenite razbirat tezi neshta prostite grajdani ne sa v chas.

До еее......И как точно купи на малкия пикльо С-класа?Като открадна пари от ДДС ли?

какво всички коментирате каква кола е карал и самолет да е ...гръмнали са го заради дрогата и некоректността му!