Коментари - Трима ранени след стрелба в столичен квартал | dnes.dir.bg
назад

Трима ранени след стрелба в столичен квартал

Стрелба разтърси тази нощ ромскатата махала в столичния квартал "Захарна фабрика".

Обратно в новината

Коментари - Трима ранени след стрелба в столичен квартал | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

След като в МВР работят като "рамбовци" ще има и хайдут Мерчо!

Очаквам сега любитела на всички мангали(евтини гласоподаватели) ББ(Батман) и ЦЦ(Химна) в един глас да защитят ордите от незаконно живеещи паразити от ромски (цигански)произход ..Защите мангалите убийте Българите!!!Хвала на такива държавници-мижитурки ,безродници и ренегати!

Омръзна ми цял живот да им плащам сметките! Не можели да се интегрират в обществото! А кой им пречи? Какво още да им дадем безплатно? Та те са с повече привилегии от нашите собствени деца! Това е пълно безобразие - ние да работим, а те да ползват всякакви облаги наготово...

И "белите яки" вършат престъпления, и черешите в Кюстендил са нечии дом (бизнес), и в градовете ходим по улиците, и ел. далекопроводи се подменят всеки ден (с държавни пари)... Но целта не е да се спазва ред и закон ОТ ВСЕКИ. За някои спазването на ред и закон е задължително, за други е препоръчително, а за трети е немислимо.

Тия циганьори в най-скоро време трябва да бъдат изгонени от там. Хорота не могат да живеят спокойно в този квартал. Не може да се живее в постоянен страх и ужас.

Така е, нали искахме демокрация. На ви сега! Ще плащаме на циганите не само, за да могат безнаказано да крадат, но ще им плащаме и лечението, скоро и на почивка ще ги изпратим с нашите пари от нашите данъци.

Като казваш,че демокрацията ти е виновна пропусна да отбележиш,че Иван Костов е виновен за случая!!!

Откога се миля цигените зад блока ни да отрепят поне един пес от уличната глутница, която се надлайва по 24 часа под прозорците ни. Нощем не се спи, денем затваряме врати и прозорци, за да можем да си говорим. Надуваме телевизорите докрай, защото не ги чуваме разади песовете..

Е, ти позна. Оказа се, че поводът е куче. Но, не е бездомно, за да се вдигнат защитниците!

Лельо Пено, с дзифтарлък няма да стане. Дай им два-трийсе лева и си решаваш проблема за час!

стига си ревал за цецо, този проблем е от преди него. и за разлика от миналата тази година опазиха черешите от циганите, но това не ти направи на тебе впечатление нали? ти си си нещастен хейтър

събрала се е тълпа цигани, нито са български граждани нито роми, а тълпа родницигани

Не ви ли е срам бе дир.бг. За убития Българин от цигани мълчахте като риби всички медии а сега когато някой е подпукал мангалите веднага отразявате новината. Вие и другите медии подлагате на терор Българина . Безродници.

медиите,като четвърта власт,правят това,което и другите три власти- "подлагат на терор Българина". дали това им държане е СЛУЧАЙНО?!....надали

Да , точно така! Защо се получава така, бе уважаеми журналисти?! Ей, голям страх ви тресе, не разбирате ли,че днес е в кварталите,в които живеем ние, а утре ще дойде и при вас?! Или си мислете,че ще си издигнете и вие едни високи огради и няма да ви стигнат?!.. Наивници!

Да, напълно си прав. На 04. юли, когато беше извършено убийството на българския младеж от цигани, дирът не публикува информацията - скри я. Ние разбрахме за това убийство едва след няколко дни, когато имаше протест пред Народното събрание във връзка с убийството. Това си е цензура - когато се убие куче или циганин, има информация, когато се убие българин, следва мълчание. Навероятно ще бъде, ако цензорът ми публикува поста.

Ма тя родната полиция можела и да работи! Когато убиват етнически българин, полицията-гледа, когато стрелят по роми-отцепват района и търсят. Леле. Звучи злокобно, но мисля, че тези извращения ще се задълбочават и накрая ще потънем всички и то поради бездействието на органите. Лошо. Клоаката БГ съвсем се размирисва.

Pоми се "разплащат" с роми! Hякой е "настъпал" някого.... A се събират, защото "съединението прави с и л а т а"... A и "може" да са безработни и но това могат -да се с ъ б и р а т!

На ранените цигани е оказана медицинска помощ платена от българското общество. С което циганите се отблагодаряват като излизат на тълпи с тояги готови да пребият всеки бял който им попадне..

Почна се.

Точно това си мислех и аз. Почна се!!!

Кога и кое правителство ще има доблестта да изпълни законите в Република България и да изсели тази незаконо настанила се паплач там? Какво са виновни нормалните хора наоколо, които си плащат данъците редовно, а освен това покриват сметките за вода, ток и т.н. на тази сган!

"На мястото на инцидента са се събрали много граждани от ромски произход." Защо са се събрали, по-добре да се разпръснат ?!?

да, де... ранени цигани(които кой знае какво са направили преди това, без нищо няма как...що някой да не търси саморазправа с тях като се видя, че полицията не се интересува) и полицията ще издирва, впряга се...а иначе убит българин от цигани- забравена истария : : : родната полиция ни "пази"