Тодор Батков подари ”Стандарт” на журналистите
Досегашният мажоритарен собственик на вестник "Стандарт" Тодор Батков е подарил акциите си на журналистическия екип по повод 25-ия юбилей на изданието.
Обратно в новинатаКоментари - Тодор Батков подари ”Стандарт” на журналистите | Днес.dir.bg
Коментари
Ченгетата , когато са осрали нещо и не искат повече да наливат и да св агажират с него, почват да се правят на дарители и го даряват. Заповядайте нещо дет не струва пукнат лев ,а ми носи само загуби и точи пари , ваше е , да ме помните с добро , набутвайте се вие. Благодарим ти,"благодетельо", да даде Бог, всичко , което имаш така да го дариш, крадецо . Явно и твоя ред идва.
Какъв "левскар" е Батков???Той е от тези дето викат "Долу Ботев!Долу Раковски,Бенковски,Волов,Анг.Кънчев и всички други национални герои,които се са от моя отбор!?!?!?Няма друга държава не само в Европа,но и в целия свят,която да кръщава спортни тимове с името на национални светци!За да не ги противопоставя един на друг...
Познавах Коста Баткича,таткото...Голем пич - коммунист по сметка и ченге по сметка...Ма то крушката не пада по-далеч от дървото си...Най ми харесва,когато се кълне,че обича футболния си отбор и любимия си вестник...насълзявам се!!!
Разкошен комсомолец и комунист.. а татю му, кореспондент на Отечествен фронт в Брюксел по времето на Тато - разбирай, ченге от сой.. ;)
Навремето, когато си въобразявахме, че започвала демокрацията у нас и всичко е позволено, този вестник пишеше всякакви измишльотини, хули, клевети и клюки. Още тогава си самоопредели мястото/цвета. В наши дни такова нещо би трябвало да четат само хора, които са солидно изостанали с мисленето.
И Труд е фалирал, ама Блъзков не го подарява на никой а лиже потта от подмишниците на китоподобния.
как излиза от входа сгънат на осемнадесет, закрилян с тела от бодигардове и с плонж се хвърля в джипа ?
И аз подарих Пирин на Цеко. А останалата част от България на Дебелото момче. Оставих и Цацата да ги пази.
Два мутренски джипа редовно спират трамваите пред офиса на Батков, за да слезе той от джипката и да влезе в офиса си.
КАКВО Е ПОДАРИЛ, ОТЪРВАЛ СЕ Е ОТ ТОЗИ БАНКТУТИРАЛ ВЕСТНИК, КОЙТО НИКОЙ НЕ ЧЕТЕ И НЕ КУПУВА!!!
има активи и пасиви, дали Батков им дарява само активите и дали журналята биха приели дарение заедно с пасивите ???
Браво Тодор, браво Батков! Сега да им подариш и по една джипка, да джиткат по горещи следи и да намират тефтерчета.
Уефски винаги се е подкрепял от такива бандити -Чорни, патков, а сега и от Лукойл! Сега палячото ще се прави на голям тренъор на Лукойл - Академик и Уефски 2014! Защо мълчат Обективните журналисти и спортната общественост Пак се намеси премиера слънце за уефски!
Т.Батков е бивш сътрудник на Трето у-е (военно контраразузнаване) на ДС с агентурно име Тара.Името му е печално свързано с Майкъл Чорни,Мобилтел,ФК Левски,"заменките" и червените криминални среди.Точка!
Все някога трябва да приемете простата истина, че ДЪРЖАВАТА, която държи на себе си, ИМА НУЖДА ОТ ВОЕННО РАЗУЗНАВАНЕ и ВОЕННО КОНТРАРАЗУЗНАВАНЕ! Възможно е тогава да спрете да поставяте под един знаменател всичките "Служби", само заради това, че някой някога е успял да ви втълпи, че "Служба" задължително е мръсна дума!
Сега очаквам ''джурнаюистите'' да се изпокарат, изпозастрелят и вестникът да фалира.
Господин Батков е доста съобразителен човек. Сега при фалит няма да се налага да изплаща неизплатени заплати, обезщетения.. Добре го е измислил.
Като НЕ им плаща заплатите по 4-5 месеца, сега с акциите им натриса и дълговете!!!!
Подарявам на първия желаещ: Правото да ми зарежда автомобила Месечните си сметки Плащания по кредити Давам ви пълната свобода да ги плащате, както намерите за добре! ;)
Голяма грешка би било журналистите да приемат този дар. Не му взимайте акциите т.е. дълговете, откажете ги, не го отървавайте от дълга. Нека си ги носи в затвора, ако имахме честно законодателство. Глупаците би трябвало да си плащат за глупостта, а не да я прехвърлят на другите.
Защо веднага вестника трябва да има дългове? Може пък изданието да изкарва достатъчно за да може да се издържа, но нищо повече и затова да е дал акцийте? Не твърдя, че това е истина, но невинен до доказване на обратно, нали?
Слез на земята. Ако нямаш собствена печатница, няма как едновременно да нямаш пари за заплати и в същото време да нямаш задължения. Имам спомен, че имаше репортаж по повода в Господари на ефира. Просто Батков е дал на журналистите да решат кога да затворят вестника.
Скъпи журналисти от "Стандарт", стегнете се в кръста;) Когато някой като Батков подарява нещо, то със сигурност влачи след себе си повече ядове и задължения отколкото поводи за чиста радост и печалба!;)
Четете бе хора, подарил е акциите на вестника. Естествено че е им е подарил и дълговете. Акцииите са дяловото участие на фирмата. В случая тези акции не му носят дивидент, т.е. подарил им е дълговете си.
С други думи вестникът е пред фалит така ли да го разбираме?
Този се оказа един от най-големите глупаци на прехода. Прецака всичко до което се докосна, подобно на Лупи. Нагло и тъпо ченгенце.
Ай, честито на журналистите! Но им е подарил фалирал вестник!
Много ясно че ще им подари нищо. .. от друга страна ти пък да знаеш за вестник който прави пари?