Коментари - София с двойно повече коледна украса | dnes.dir.bg
назад

София с двойно повече коледна украса

От общината са предвидили 15 тематични зони за снимки с Дядо Коледа, елени и празнични елхи

Обратно в новината
| Редактор : Надежда Христова

Коментари - София с двойно повече коледна украса | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Вчера пред хотел Рила багер копаеше, жалко, че не го снимах. Изглеждаше много коледно

Това за украсата - добре, но за "синята" и "зелената" зона - не е добре.

На коя елха ще сложат топките на кмета?

Миналата година базарът в Младост беше такова посмешище! Три барачки на кръст - една за скара и две за украшения и свещи, и уредба, през която някакъв младеж се дереше все едно го колят него вместо прасе за Коледа. Купих си украшения и свещи не защото толкова ми харесаха, а защото ми стана жал за момичетата на щандовете. Молех се подобна пародия да ни отмине тая година, ама не би...

Супер , ако имаше и нормален паркинг щяхме да може и да я видим.