По 6000 коли на час минават по Цариградско
Средно по 6000 автомобила на час минават по бул. “Цариградско шосе“, сочат данните от преброяването на трафика, извършено за съставянето на картата на шума в Столичната община.
Обратно в новинатаКоментари - По 6000 коли на час минават по Цариградско | Днес.dir.bg
Коментари
Стига с този атавизъм Цариградско шосе! Със същия успех можехте да го кръстите булевард Анадол!! Това някакви остатъчни комплекси ли са, що ли?....Като искате да звучи царствено, защо не булевард Райна Княгиня, Симеон Велики, Свобода и Бъдещенапример? Или предложете нещо друго, но само не и това сега....
ti selendurko starozagorska-kakvo sy sa zajala s 6opite beeeee 4e ti reznem zelkata kremeno ST ZAgora
Като са те изтровили, защо си още жив да пишеш тук глурости?! И като не ти харесва 21-ви век, купи си конска каруца и си събирай фъшкиите.......
362добавен от: pandev преди 43 минути +2 Отговори В християнска дрържава нямат място такива партии като ДПС и тая новат амюсюлмаската....кат искат да исповядват ислияма да утиват в Турция там никой нищо няма да им каже....:) TOVA E KOMENTAR NAPISAN OT BALGARIN V EDIN FORUM S TOLKOVA PRAVOPISNI GRE6KI SRAMOTA SRAMOTA NAPRAVO VI S EKEFQ ZA SAMO4EUVSTVIETO BEZ POKRITIE