Нови експертизи бавят делото за влака София-Кардам
Вероятно ще се наложат допълнителни експертизи по делото за пожара във влака София-Кардам, което може да забави хода на делото.
Обратно в новинатаКоментари - Нови експертизи бавят делото за влака София-Кардам | Днес.dir.bg
Коментари
Страна съм по делото-майка съм на загинала в пожара студентка!Хич не го е страх съда,уверявам ви.МНОГО се надявам тези 9 нещастници,да не изгорят за втори път-от българското правосъдие!!
Господа, не експертизите и свидетелите бавят делото, а нежеланието на съда да определи причинителите на смърт. Те са държавните спекуланти с негодни и смъртоносни вагони. Съдът го е страх от тях. Те са му господарите. Не е напразен страхът! Освен човешко печено има и човешко убито, и насилено... Съдиите имат семейства и деца, а Бай Ганьовците не прощават никому и за нищо. Някой да оспори това?
Страна съм по делото-майка съм на загинала в пожара студентка!Хич не го е страх съда,уверявам ви.МНОГО се надявам тези 9 нещастници,да не изгорят за втори път-от българското правосъдие!!
Господа, не експертизите и свидетелите бавят делото, а нежеланието на съда да определи причинителите на смърт. Те са държавните спекуланти с негодни и смъртоносни вагони. Съдът го е страх от тях. Те са му господарите. Не е напразен страхът! Освен човешко печено има и човешко убито, и насилено... Съдиите имат семейства и деца, а Бай Ганьовците не прощават никому и за нищо. Някой да оспори това?