Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Oт коя наука, кои автори и къде е публикувано? Ако на въжделенията си искаш да придаваш научен характер - стани писател-фантаст
сигурно не знаеш, но след него живота спира и ще ни лишиш от мъдрите си мисли. Освен това може би ще видим още много неща - защо да ги пропускаш? Например: парад на хората с газове, парад на хората с обстипация, парад на родилите чрез секцио и какво ли не още...Бедна ми е фантазията, но ти с твоя весел нрав ще се досетиш за много други възможности.
Ако всички станат такива, тогава няма да има бъдеще. Човек е създаден да бъде нормален. Защо трябва да се "парадира" с ненормалност. Пак казвам. Нищо против, но чак паради да се правят . Да си живеят както нормалните хора не правим параде, че сме нормални.
А НА ...ПРИРОДАТА ВЪОБЩЕ !!! МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ,АКО ,ТИЯ ДЕТО ПРОТЕСТИРАТ ...ДАЛИ ЩЕШЕ ДА ГИ ИМА ...ВЪОБЩЕ ?
Да си бъркат по които и ще дупки под юргана това е техен проблем но да не ми навират в лицето меките си китки в центъра на София.
очаквай още да се увеличат като им разрешат да осиновяват нормални деца. отглеждани в такава среда и те ще станат нежни.
1. Не всички хора се раждат с хомосексуална ориентация. По последни данни броят на lgbt хората в света е под 10%. 2. В момента световното население е над 7 милиарда. Само преди 10 години беше 6 милиарда. Ако продължаваме така да се размножаваме след 200-300 години (или по-скоро) няма да има достатъчно ресурси за всички хора по света. Така, че може да спреш да се притесняваш. Нито хетеросексуалните, нито човечеството като цяло са на изчезване, а точно обратното :)