Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Да, затова най-големите ни естрадни величия са гейове, защото е чуждо за България!

както техният парад, така и контрапарада не трябва да се допускат.

РОДИНАТА ИЗГРАЖДАТ...:)

Oт коя наука, кои автори и къде е публикувано? Ако на въжделенията си искаш да придаваш научен характер - стани писател-фантаст

Прайд без лъвици и лъв...

сигурно не знаеш, но след него живота спира и ще ни лишиш от мъдрите си мисли. Освен това може би ще видим още много неща - защо да ги пропускаш? Например: парад на хората с газове, парад на хората с обстипация, парад на родилите чрез секцио и какво ли не още...Бедна ми е фантазията, но ти с твоя весел нрав ще се досетиш за много други възможности.

Ако всички станат такива, тогава няма да има бъдеще. Човек е създаден да бъде нормален. Защо трябва да се "парадира" с ненормалност. Пак казвам. Нищо против, но чак паради да се правят . Да си живеят както нормалните хора не правим параде, че сме нормални.

А НА ...ПРИРОДАТА ВЪОБЩЕ !!! МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ,АКО ,ТИЯ ДЕТО ПРОТЕСТИРАТ ...ДАЛИ ЩЕШЕ ДА ГИ ИМА ...ВЪОБЩЕ ?

Кичо

Да си бъркат по които и ще дупки под юргана това е техен проблем но да не ми навират в лицето меките си китки в центъра на София.

Svetlana

А жените, които са против? Те какви са?

очаквай още да се увеличат като им разрешат да осиновяват нормални деца. отглеждани в такава среда и те ще станат нежни.

с това си изказване ти си умник? ... или...?

Срамота. БПЦ е против

симо

,,горд европеец,, с евроценности,----Сиреч-ПЕДАЛ..Благодаря...По -добре -българин.

ти си бил голяма певица???

1. Не всички хора се раждат с хомосексуална ориентация. По последни данни броят на lgbt хората в света е под 10%. 2. В момента световното население е над 7 милиарда. Само преди 10 години беше 6 милиарда. Ако продължаваме така да се размножаваме след 200-300 години (или по-скоро) няма да има достатъчно ресурси за всички хора по света. Така, че може да спреш да се притесняваш. Нито хетеросексуалните, нито човечеството като цяло са на изчезване, а точно обратното :)

НЕ ЗНАМ КАКВИ ПАРИ ЩЕ ТИ ПЛАТЯТ АМЕРИКАНЦИТЕ

Снимка 9 е много яка, бахти убавците!

Гей парад? ГНУС,ГНУС,ГНУС!!

Защо не излизат коментарите? Писах само, че екземплярите на снимка 9, са много яки.

Поинтересувай се малко, има много интересни и полезни открития по темата. Google е твой приятел!