Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Е нали Европа и Америка ги узакониха и ни притиснаха и ние да приемем тези извращения като нормални .Нали те ни организират това "мероприятие". Инъче в цял свят нормалните хора протестират.Далеч съм от мисълта, че в Европа и Америка няма нормални хора.

Анти гей парада има много повече хора, по-готини хора, по-разумни искания и като цяло е много по-интересен. Така че може да обявим гей парада за пълен провал пак! Заблудените гейчета участвали на тази провокация, обслужваща чужди интереси, по-добре да слушат Денди, отколкото да слушат Сорос и другите чужди агенти! Ако си мислят че Сорос и сие са техни приятели и съюзници, много се лъжат. В момента те заливат Европа с мюсюлмани, които хич не си падат по хомосексуализъм. Да напомням ли че в много мюсюлмански страни, наказанието за хомосексуализъм е смърт.

Крайно време е да се направят колкото може повече гей барове. Това е истинското бъдеще. ЖЕЛАЯ МЪЖКИ ЛАСКИ-МНОГО, МНОГО, МНОГО.

Протест: "Да запазим децата от разврата" Не приемам хомосексуализма, НО нямам нищо против хомосексуалистите! Но на много хора мозъците са закостенели, а разбиранията им от средновековието, и не могат да проумеят, че 1. тези хора си имат просто такива нагласи, независимо дали на съседа това се харесва или не! 2. какво изобщо го засяга "съседа", какви сексуални нагласи имат другите? 3. хомосексуалните нагласи не могат да бъдат поставени под контрол чрез закони или забрани! Може тези хора да бъдат пропъдени от обществото, но това не означава че те вече са станали хетеросексуални! Имам познати хомосексуалисти и мога само да потвърдя, че са много възпитани и интелигентни хора с добри позиции. И никой до сега не ми е "налетял" или да се е държал невъзпитано или развратено!

Аз пък знам, че тайничко практикуват братската любов, защото жените са скъпи. Булката трябва да е честна и затова трябва да се дадат за нея много камили. Или каквото там има за даване.

Прайд означава гордост на английски, преди думата котило. Скачахте по площадите за мерцедеси и банани? Ето ви мерцедеси, чалга, и банани отзад. Евроатлантици Сър...

Тия трябва да ги пратим в Сирия са да потанцуват тогава ще видим дали ще нарушават божиите закони.

Много странно. Тези нетрадиционните уж не могат да се размножават а стават все повече

Полицаите няма ги опазят в Съдния ден тези, които парадират със сексуалните си извращения. Дано се осъзнаят навреме и потърсят помощ.

то хубаво, ама що не разяснят каква е разликата между гей и обикновен педераст, та да знаем на следващите избори за какви китки да гласуваме.

Готини, цветни млади хора, които купонясват заедно и се забавляват срещу бръснати изроди в черни фанелки, които вървят намусени в редица. И казвате, че хомосексуалните не са нормални? Не ви схващам логиката нещо...

Ти пък сериозно ли го мислиш това което пишеш или се бъзикаш с тези "изстрадани евроатлантически ценности".Ако не се бъзикаш,обърни внимание върху здравословното си състояние.Имаш голям проблем и сигурно и най-добрия психиатър и психиатрична лудница няма да ти помогнат ,но все пак пробвай.Поне съм сигурен че ще те затворят завинаги ,сещаш къде.

Юбилейното 10-то издание ще бъде по американски...

Научно е доказано, че мъжете които яростно и гръмогласно се противипоставят на гей правата подтискат собствената си хомосексуалност. В тази връзка ми е особено мъчно за тези мъже които организират тези контрапротести, каква ли вътрешна борба бушува в душите им!

Преди малко гледах новините на БНТ... Участниците в гей-парада бяха представени като много готини, приветливи, усмихнати, модерни млади хора, преливащи от положителна енергия и доброжелателност! След това показаха "контрапротеста"... Участниците бяха представени като полуидиоти, основно мъже облечени в черно, хора от националистическите и крайнодесните формации, които само създаваха проблеми и провокираха органите на реда... Обективност, какво да се прави...

Педеращината е природно чужда на българина.

Е на мен пък ми налитат и уверявам те не е приятно. Нека си се боцкат, кой ги спира??? Но защо ще ни се натрапваттака агресивно???

Денди, ти ли си?

Бръснатите са добри автомобилисти и знаят какво представлява един долен ляв педал,докато цветните си мислят ,че амбриаж и долен ляв педал е едно и също!?

Научно е доказано, че тези мъже които яростно напад и се противопоставят на гей правата подтискат собствената си хомосексуалност. В тази връзка ми е много мъчно като ги гледам тези мъже участващи в контапротестите, каква ли буря бушува в душите им :(

Където глупостта става мода,там смисъла на живота се губи. Ето за обратни полиция има , но за нормални по села и градчета - няма.На това управляващите гордо му викат стабилност.

Православието към което ние принадлежим е доказано търпимо към различните. В нашата история не е имало позорът на светата инквизиция. Едно е обаче да приемаш някого че е различен защото така е решила природата , а съвсем друго е той постоянно да го изтъква и да се смята за нещо по висше и да развращава децата

защо постоянно медиите повтарят софия 2016, очевидно нещо искат да ни внушат с това, но обикновено не става така

Изглежда адекватно са представили двете групи. Дори и снимките тук да погледнеш, виждаш същото. Младежите от гей парада са спокойни и усмихните, а тези от контра-шествието - начумерени и сърдити тъмни балкански субекти. Контрастът е впечатляващ.

защо постоянно медиите повтарят софия 2016, очевидно нещо искат да ни внушат с това, но обикновено не става така

Показват нещата точно такива каквито са. От една страна положителни хора които просто искат обществото да не се отнася с тях като мащеха. От другата страна бръснати глави които сигурно благодарение на това, че има гей парад разбраха, че има и задушница, че да се сетят за какво да се възмущават и да си избиват агресията и комплексарщината.

Да, общо взето неприятни типове бяха онези от контра-шествието. Все пак трябва да си минимум полуидиот, за да участваш в нещо подобно, няна как да лъхаш на симпатичност...

а кой ги ражда?

Е няма как да съм Денди, брато, той все пак е против такива прояви.

По-добре в душите им отколкото в задниците .

Хомосексуалните мъже и жени се раждат такива каквито са, не могат да променят сексуалната си ориентация. По същия начин ти си си природно тъп и каквото и да правиш това няма да се промени. Това е природа!

Модератора,да не е бил на събитието? Попитах защо МВР не провери личните карти на тези,които изглеждаха непълнолетни? Повечето хора на това събитие не са гейове,а платени.

Извадил си голям късмет с твоите познати .99,99 % от тях са наркомани.Не бих имал нищо против тях,ако не парадираха с това,както и аз никога не съм парадирал с колко любовници съм бил, и не зарибяваха децата ни.Да си живеят живота и да не ни занимават с техните извръщения,както и ние не ги занимаваме с нашите проблеми.