Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Евреец, Европа е от двете страни на Босфора. От неолита все с българи населена. За коя "Европа " си се навел в скотоложничество юроде? В Казанлъшката гробница на синът и снахата на великият Севт III от 2400 години е еманацията на човешкият разум - Ройгос е цар, но седи по-ниско на обикновенно столче. Тя, нейно Женско величество съпругата му седи на тронът на Божата Майка. Единствената плътски родена жена обожествена като Богородица. Това е изключително тежко наследство с непосилна отговорност за такива като теб мъжеложци.
Истински содом и гомор. Как да опазим децата ни от това. От този Европейски и американски разврат?!
Защо най-добре не скриете темата. Явно понятието "цинизми" и "добро име" не са съвместими с възмущението на хората !
Първо: какво значи "като европейци"? Според такива като теб значи да обявим болните за здрави ли? Второ: защо да няма трети път?
Гей извръщенията,проституцията и наркоманията , са придобивките ни от Европа, за това по добре-ТЪМНИ БАЛКАНСКИ СУБЕКТИ.Що се отнася за обърнати на изток,ОТ ТАМ ИЗГРЯВА СЛЪНЦЕТО ,ЗАПОМНИ.!
17 посолства са организирали тази провокацията навръх Задушница. Антибългарски политици също са участвали. Това е един от инструментите за разделяне на обществото, за конфронтация, а оттам и вътрешно сътресение и противопоставяне, и отслабване на всяка една държава...
е европейското на педерастията? Извратихте понятията като свързахте европеец с педераст! Няма такова нещо! В Германия също протестират срещу педерасти и лесбийки!
Нов български език: гей вместо педераст, прайд вместо шествие, ром вместо циганин, да не говорим за десетките нелепи чуждици в устата на депутати, министри, журналя... А демонстрацията на педалите е въпиюща простотия и падение на българщината. Майко Българийо, прости ни, че търпим всичко това.
Подобни събития не трябва ли да охраняват от частни охранителни компании ? Защо полиция се ангажира с подобни неща ? Не плащам данъци,за да охраняват с мои пари подобни .....
Гей на български се превежда веселяк. Имаше ли днес бити веселяци или полицията успя да ги опази небити?
gay преди 200 и повече години е означавало щастлив човек. как се е трансформирало в педераст - надали някой да може да обясни.
Ако например мъж заяви, че е Наполеон ще го пременят със риза с много дълги ръкави, които се завързват отзад и дълго ще го лекуват. Същият обаче ако заяви, че е жена което е не по малко невярно и нелогично от това,че е Наполеон ще започнат да му защитават правата да го твърди и да се проявява като жена. Трудно ми е да схвана тази логика.
Гените не могат да се управляват. Напротив те ни управляват. И двете шествия са абсолютно излишни. Излишна показност. Нито гейовете ще привлекат някой който няма влечение, нито нормалните ще променят някой гей.
КАКТО Е ТРЪГНАЛО , СЛЕД ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ НОРМАЛНИТЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА ПРАВИМ ПАРАДИ И ДА СЕ БОРИМ ЗА РАВНОПРАВИЕ !
Как да ги опазите? Заведете ги на концерт на Радо Шишарката! Курви сбогом е прекрасна песен за възпитание! Можете и на койцерт на Пайнер да ги заведете...пак ще свърши работа
окей, какво не съдържа спам демокрацията на педи? кажете си, за да ви знаем как да ви заобикаляме? както заобикаляхме хитлер.
Виждам огромното количество изтрити коментари и ми става ясно че дировете са най-активните участници в това анатемосано от църквата и обществото педерастко и лисбийско движение. Всеки има право да бъде какъвто иска, но аз не манифестирам с плакати "аз правя секс само с жени" и не афиширам това, защото това е НОРМАЛНОТО! За това пожелавам на дирниците синовете им да се приберат и се похвалят - тате, мамо днес ме е....ха. Честита да ви е любовта! Аналогично е и за момичетата. Ако имаше Господ -това нямаше да съществува, за това само здравото общество може да помогне, но при липсата на държава и отговорни политици -резултата е налице! А и при нас обществото отдавна не е здраво. Жалко.
Чета коментарите и съм възмутен от дъното на душата. Как е възможно това. Такова неразбиране към различният, такова неприемане на самоизявата на тези нежни хора. Къде останаха евроатлантическите ценности които изстрадахме през последният четвърт век и сега когато вече сме толкова близко до тях искаме да зарежем всичко. Ние трябва да се засрамим, да посипем главите си със пепел и да се поклоним пред тях в името на нашето светло бъдеще огряно от евроатлантическите ценности
КАКТО Е ТРЪГНАЛО , СЛЕД ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ НОРМАЛНИТЕ ЩЕ ТРЯБВА ДА ПРАВИМ ПАРАДИ И ДА СЕ БОРИМ ЗА РАВНОПРАВИЕ !
Когато комунистите бяха на власт ,правеха комунистически паради .Където военните са на власт ,правят военни паради .Като гледам този парад , веднага ми светва ,кой е на власт сега у нас
Боже Опази ! .... Настанаха такива времена, че да си нормален, вече се счита за недъг ...... !!!! Боже помилуй !!!!
са така наречените евроатлантически ценности МЕРСИ! Предпочитам да си остана тъмен балкански субект.
Нали точно това е целта на радетелите за нов световен ред. Да изчезнат нации и държави за да бъде подготвен светът за възцаряването на Антихриста.
Ама много си прав! Страшно се засрамих. Сега ще си направя харакири, та да се свърши с идиоти като нас.