Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Какъв е този шум, Джеймс? - Гей парад, милорд! - И какво искат? - Еднополова любов, милорд! - Някой забранява ли им? - ...Не, милорд! - Е, тогава защо вдигат този шум? - Еми, пдрси, милорд!
Какво ще правят соросоидите демократи. Ще мрат от глад ли или ще ровят по кофите с боклук
...А бе къде са "патриотите" бе ...дето се ежеха много ...Белото ли им свърши ...рубли за пици ли нема ....или може би са се завили със знамената на разноцветните ...
Както е тръгнало, не е далеч времето когато по света, а и в България нещата ще се променят наопаки. Нормалните мъже и жени ще се борят за права, ще има психотерапевти които да обясняват на децата че и това се случва- майкати да е жена, а баща ти мъж и да го приемат и да не се срамуват. Ще се борим че и ние дето не сме сбъркани, ставаме за артисти, музиканти и хора на изкуството, да не се извиняваме, че харесваме хора от другия пол и да не изброявам до безкрай.
Тъжно е бъдещето на тази държава, в която гей парадите са по-внушителни от военните паради.
Българин съм-не знам чужди езици-това "прайд" от пръдня ли произлиза или ми го преведете. Иначе нека си пърдят, пардон прайдят амащо требе да ги гледам-я не сакам да ме гледа комшията га се прайдям с бу,лката
не ме интересува дали някои е геи,но не разбирам защо трябва да го парадират.ако щът - нека и брак да сключват,но деца да осиновяват - не!не!не! откъде да ги знае човек дали няма да "злоопотребят" с тях...
Или сме европейци и се държим като такива, или оставаме тъмни балкански субекти, обърнати на изток. Трети път няма!!!