Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не харесвам гейове и руснаци.

Хора, лекувайте се , не правете паради!

Какъв е този шум, Джеймс? - Гей парад, милорд! - И какво искат? - Еднополова любов, милорд! - Някой забранява ли им? - ...Не, милорд! - Е, тогава защо вдигат този шум? - Еми, пдрси, милорд!

парада водиха БСП и ГЕРБ реформирани комунисти

Какво ще правят соросоидите демократи. Ще мрат от глад ли или ще ровят по кофите с боклук

...А бе къде са "патриотите" бе ...дето се ежеха много ...Белото ли им свърши ...рубли за пици ли нема ....или може би са се завили със знамената на разноцветните ...

Както е тръгнало, не е далеч времето когато по света, а и в България нещата ще се променят наопаки. Нормалните мъже и жени ще се борят за права, ще има психотерапевти които да обясняват на децата че и това се случва- майкати да е жена, а баща ти мъж и да го приемат и да не се срамуват. Ще се борим че и ние дето не сме сбъркани, ставаме за артисти, музиканти и хора на изкуството, да не се извиняваме, че харесваме хора от другия пол и да не изброявам до безкрай.

Как се превежда гей на български?

Тъжно е бъдещето на тази държава, в която гей парадите са по-внушителни от военните паради.

И с газова турбина отзад.Разнебитена.

Българин съм-не знам чужди езици-това "прайд" от пръдня ли произлиза или ми го преведете. Иначе нека си пърдят, пардон прайдят амащо требе да ги гледам-я не сакам да ме гледа комшията га се прайдям с бу,лката

Ами то тогаз кого харесваш?

не ме интересува дали някои е геи,но не разбирам защо трябва да го парадират.ако щът - нека и брак да сключват,но деца да осиновяват - не!не!не! откъде да ги знае човек дали няма да "злоопотребят" с тях...

Или сме европейци и се държим като такива, или оставаме тъмни балкански субекти, обърнати на изток. Трети път няма!!!

Те не пърдят,те дишат оттам.

ХА, ХА, ХА! ... а аз КРЕТЕНИ!

А може би от ОТВЪДНОТО?

Харесвам рускините и лезбийките.

Откога думата демокрация стана обидна дума и цинизъм, че ми затрихте долното мнение?

нещо ми е познато :-)

Дори са ви събути гащите и намазани с възелин

"прайд" е глутница лъвове

Харесвам рускини и жени с хомосексуална ориентация

Не е съвсем така. В Швеция съм чувал, че интимното преживяване се отпразнува. Една българка работила в Швеция и гледала, че бая често шведките черпят; решила да не остане назад, и занесла и тя една торта. И колежките й лукаво се подсмихнали: И на теб ли ти се случи? ;)