Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Има нещо много интересно в лозунгите и пропагандирането на вчерашните шарени перушани из центъра на София- претендират за толерантност и разбиране . Дерат се за нормалност. Помъкнали няколко проскубани НПО-та и десетина посланика като чучела , може би трябва да отговорят на следното: Абе вие в какво в държавата участвате , та се чувствате нирзвегнати изолирани и неразбрани? Къде сте при обществени обсъждания , при дискусии , при поставяне на жизнено важни за Държавата въпроси? Кое от обществените вълнения споделяте? Имате ли мнение или жест за подкрепа при бедствия да речем?Колко детски дома ремонтирахте на доброволни начала ? Така и така деца не завъртате , за какво са ви тия кинти ? Какво правите за обществото та пилите по него за реверанси? Никой не уволнява никого защото е обратен , властта е пълна с педали в лошия смисъл на думата- да не говорим че на такава основа постоянно се възпрозвежда новата ви членска маса ! Никой не им обръща внимание на хомо двойките из заведенията ,на обществени места , хората са потънали в грижи и гайлета , или в собствените си чопления на пъпен мъх и последното дето ги касае е кой като какъв се светоусеща гъзно , бюстно, сексуално , ментално и прочие. След събитията от преди две седмици в Орландо , когато ваш себеподобен превъртя и изтрепа 50 болнави чайки и осакати още толкова тук службите и полицията заради вашите кокошинения и желанието да пиете бира грозно гримирани по розови гащи и завити в цветовете на дъгата изкараха и похарчиха сума ти ресурс само и само да не ви набие някой дебил- традиционалист от анти прайд митинга. Мернах някъде за 31 типа сексуалност въведени от общината в Ню Йорк , солените глоби ако засегнеш нечия чакра обратна , и следва да призная , че наистина се смаях от скодоумието на онова иначе тотално кретенясало общество. Просто никой не ви обръща внимание и може би в това е проблемът , защото следва да се оправдае съществуването и паричните потоци към организациите на вашите сдружения и тартори. Колкото за браковете и осиновяванията за които дерете цикламени шорти - нищо от тези две юридически предпоставки , па даже и да ви калайдисат с разрешения няма да помогне на демографския крах в България .Не сте твърде желан ефект и мултиплицирането му би следвало да е ограничено до минимум. Който се съмнява в това нека да чете из виртуалните пространства. Гледах новините , гледах тези лица , плакатите от миналите ви сезони , изкуствената вакханалия , натрапливата ненормалност която излъчвате и се чудя дали разбирате , че всъщност тия дето ви дърпат конците не са на парада ? Че сте жалки папагалещи маши и приличате на вятърни мелници , махащи срещу нищото? Срещу вас няма никой , осъзнайте го. На българина не му пука за никой и нищо.Той не че е толерантен , или че не е - той просто не му дреме никак. За него вие сте едни чалнати откачалки , нещо между секта и агитка , която преглъща с ракията. Думата "лезбийка" той я имплицитно усеща с топки по повод порното и ама изобщо не задълбава повече. . А тия екзотики транс- мега- гига- интер сексуалности са му поезия на суахили. Нахлувате леко в учебните програми , което е кофти. Също във всяко реалити , което ви проектира като необходимост. За представителна извадка. И да върже гащи телевизията срещу евентуални искове при непълен разрез. Е какво още искате? Та , 5 % се раждате , и още 5-10 % въртят резбата от чист интерес.Някои за кратко , други завинаги. Вие сте ляв електорат традиционно . В България ви подкрепят дясно въртящи уж субекти.Колкото вие сте леви толкова и те са десни. В ненормални условия не може да мрънкате за ласкаво отношение ! А непреклонността да забиете пера в гъзове точно па на Задушница ще оставя без никакъв коментар. Не може чутовните ви претенции да ги налагате с такъв боклучав ментален интериор и липса на всякакъв рефлекс и съобразяване.Говоря за тротоарната ви екзема. Иначе си живейте и правете точно каквото ви посече на душа сърце и задник. Добре е обаче , че мрънкате веднъж годишно. За сега.

ТЕЗИ МАЛОЛЕТНИ ИДИОТЧЕТА,НАПРАВО СЕ ЗАРАДВАХ,ЧЕ НЕ СЪМ БИЛА В СОФИЯ,ДА ГИ НАШАМАРЯ...

ТЕЗИ ДЕЦА ГИ ОСИНОВЯВАТ!!! ДАЖЕ МОГА ДА ТИ КАЖА,ЧЕ ДОРИ ЗА ЦИГАНЧЕТАТА СЕ ЧАКА С ГОДИНИ!!!ИМАМ МНОГО СЛУЧАИ ОКОЛО МЕНЕ,ТАКА,ЧЕ ДА ТЕ СВЕТНА!!!ДЪРЖАВАТА УМИШЛЕНО СЪЗДАВА ПРЕЧКИ,А УЖ ИСКА ДА ИМ НАМЕРИ ДОМ...

Най-важния за държавата проблем е раждането на българчета. Тия не знам как ще го направят. ЗАТВОР ЗА ТЯХ. КАКВИ ПРАВА ОЩЕ ИСКАТ? ПЕРВЕРЗНИЦИ!

Бракът - това СА децата. И да им се разреши от хората да подпишат едни бумаги, Бог "не разрешава" да има деца от еднополови родители. Да идат да протестират пред Него, ама как да излязат от ада и да влязат в рая?

Роднини, приятели, съюзници...въх мър`майко, тези на война ли ще ходят, че и съюзници им трябват?

Подкрепям Анти-гейпарада, браво на българите, които са там. На другите - шарените, абе искам да попитам, защо полицията не им провери личните карти или това е нетолерантно? На снимките 90% от тях изглеждат по 18 или дори под 16 години.

В България никога не е имало гейове- или ако са съществували отделни личности-те са били малко и са се криели-това с тези паради е организирано и платено от чужди общества. Мисля че Фандъкова много бърка като им дава разрешение. Утре тя ще има нужда от нашата подкрепа-но няма да я получи. Подкупни, гнусни управници

Да, така е, означава! Обаче, когато една дума има повече от едно значение, точното се определя от КОНТЕКСТА!

А и в този случай, "гордост" е по-скоро със смисъла на "достойнство", и най-вече обратнто на "срам". Нещо от рода на горд съм, че съм българин" (не е нещо за гордост нали, понеже изобщо не е твоя заслугата КАКЪВ си се родил, но искаш да кажеш, че не те е срам да си българин, даже напротив!)

Но СВЯН, не е същоот като СРАМ нали!? А и в този случай, "гордост" е по-скоро със смисъла на "достойнство", и най-вече обратнто на "срам". Нещо от рода на горд съм, че съм българин" (не е нещо за гордост нали, понеже изобщо не е твоя заслугата КАКЪВ си се родил, но искаш да кажеш, че не те е срам да си българин, даже напротив!)

Сега, педерастията е съществувала, съществува и ще съществува. Нищо ново под слънцето. Да не забравяме, че по време на Римската империя най-висшата любов е била между мъж и мъж - после мъж жена и накрая жена и жена. Това е било съвсем нормално...Така, че и да се протестира и не, такива хора ще има...За мен отношението към гей двойките днес е по-скоро мярка за това доколко сме толерантни към различните от нас...В България различния е подложен на подигравки, унижение, даже и насилие. Примерно, да си инвалид в България е нещо страшно, като се почне от това как всички те гледат, като все едно не си човек и като, че ли на тях това не може да се случи. Инвалидите си седят у тях. Рядко се виждат болни хора в колички на пътя....Всичко започва в училище, насилие, подигравки, кой цайсат, кой мъркуч, кой джудже и т.н. и т.н. Още на малките им казваме, не бъди като циганите. Всичко това е в последица от липсата на възпитание на родителите. Още от малък като си комплексиран, като пораснеш търсиш начини да избиеш всичко това, което се натрупало в теб, къде с омраза, къде с насилие. Така не може...Различните хора имат право на свой избор, щом им харесва. Аз лични не съм чул за някой обърнал резбата, заради това, че е гледал гей парад...Ако тези, който мразят различните, инвестират време в собсвеното си развитие, току виж, че намерили по-добра работа, уредили си живот по-добре и така.

Ти в кой свят живееш бе човек? В България, никога не е имало гейове.

тука законите - кръгом и в Гейропата. Там може и църковни бракове да сключват и по пет деца да осиновяват. Тука не става.

прочетох две страници с коментари и се чудя как може да има толкова много злоба и толкова много необразовани хора. само глупости пишете и очевидно нямате представа за какво говорите. ял ми е за вас... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Нормалният човек, независимо с каква сексуална оринтация е, трябва да има свян, за да не развява публично подробности от интимния си живот!

пишеш глупости. Всички в един кюп и - тюрлю гювеч. Толкова ли не ти стига пипето да различиш гейове от инвалиди.

На мене пък напълно в контекста на случващото се ми е думата "глутница". Разгонен, разюздан и самозабравил се pride, `членовете на който си мислят, че са силни именно защото са w pride

Абе, човече, защо търсиш под вола теле и изнасилваш и английския и българския език? Каква гордост в смисъл на достойнство те трсе? Това е гордост в смисъл ' не се срамувам да си показвам цеп нй а тия зад ник."

Нямам нищо против истинските педераси, какъвто беше, лека му пръст Дим Дуков. Но, това не са истински, а такива, които се продават за да живеят "добре". Тези хора са зли, отмъстителни, пошли, със свръх лоша енергия, ще те смачкат, ей така, ако им излезеш на пътя, те са паразитиращи живи субекти без грам морал, съобразителност, коректност, те винаги са недоволни и искат още и още, но са неблагодарни за това което им се дава, брутални, самовлюбени, некадърни, комплексирани, но в никакъв случай с истинска обратна ориентация. Пазете се от тях. Истинския педераст никога не парадира и не върви напред със сексуалността си-те даже са симпатични, коректни, докато тези са дошли от провинцията за да просперират на всяка цена в града, а понеже няма с какво....ето с това вървят напред.

Всеки ден трябва да има прайд!

Все ми се струва, че човек трябва да е подготвен и информиран преди да дава мнение. Коментарите тук са безпочвени и неподплътени с факти.

А между два ядрени реактора секса на кое място е?

значи за мен анти-гейовете са гейове, които не са успели да се реализират и сега ги е яд

ПодплЪтени с факти, ха-ха, първо се ограмоти, преди да правиш умозаключения с празната си глава, никой не ти иска мнениет.

Ама верно, че голяма е простотията българска. Задушница било не било богоугодно, ама те никога не са тръбели, че са вярващи. Било ви гадно да ги гледате, ами не гледайте. Децата щели да развратят - ми те децата копират, първо родителите си, възпитавайте ги щом искате да са "праведни" или ги пратете в манастир. И накрая, като сте толкова морални и "праведни" - злобата и нетърпимостта не се вписват в никоя религия или морал, поотместете си малко капаците пък тогава тропайте за зоб.

Прав си обаче накрая развали текста като каза за дошлите от провинцията. Душко мила педерастите имат проблеми в главата си. Най-вече да разберат че все пак за тяхно добро ще е да не досаждат. Ако природата беше решила щяхте да сте 3 тия пол.

ай стига с тия пед....... бая хора са казали истината и мнение изтрити от модератора демокрация по американски.

малко да почетеш..че ми писна от малоумни анонимки: Има нещо много интересно в лозунгите и пропагандирането на вчерашните шарени перушани из центъра на София- претендират за толерантност и разбиране . Дерат се за нормалност. Помъкнали няколко проскубани НПО-та и десетина посланика като чучела , може би трябва да отговорят на следното: Абе вие в какво в държавата участвате , та се чувствате нирзвегнати изолирани и неразбрани? Къде сте при обществени обсъждания , при дискусии , при поставяне на жизнено важни за Държавата въпроси? Кое от обществените вълнения споделяте? Имате ли мнение или жест за подкрепа при бедствия да речем?Колко детски дома ремонтирахте на доброволни начала ? Така и така деца не завъртате , за какво са ви тия кинти ? Какво правите за обществото та пилите по него за реверанси? Никой не уволнява никого защото е обратен , властта е пълна с педали в лошия смисъл на думата- да не говорим че на такава основа постоянно се възпрозвежда новата ви членска маса ! Никой не им обръща внимание на хомо двойките из заведенията ,на обществени места , хората са потънали в грижи и гайлета , или в собствените си чопления на пъпен мъх и последното дето ги касае е кой като какъв се светоусеща гъзно , бюстно, сексуално , ментално и прочие. След събитията от преди две седмици в Орландо , когато ваш себеподобен превъртя и изтрепа 50 болнави чайки и осакати още толкова тук службите и полицията заради вашите кокошинения и желанието да пиете бира грозно гримирани по розови гащи и завити в цветовете на дъгата изкараха и похарчиха сума ти ресурс само и само да не ви набие някой дебил- традиционалист от анти прайд митинга. Мернах някъде за 31 типа сексуалност въведени от общината в Ню Йорк , солените глоби ако засегнеш нечия чакра обратна , и следва да призная , че наистина се смаях от скодоумието на онова иначе тотално кретенясало общество. Просто никой не ви обръща внимание и може би в това е проблемът , защото следва да се оправдае съществуването и паричните потоци към организациите на вашите сдружения и тартори. Колкото за браковете и осиновяванията за които дерете цикламени шорти - нищо от тези две юридически предпоставки , па даже и да ви калайдисат с разрешения няма да помогне на демографския крах в България .Не сте твърде желан ефект и мултиплицирането му би следвало да е ограничено до минимум. Който се съмнява в това нека да чете из виртуалните пространства. Гледах новините , гледах тези лица , плакатите от миналите ви сезони , изкуствената вакханалия , натрапливата ненормалност която излъчвате и се чудя дали разбирате , че всъщност тия дето ви дърпат конците не са на парада ? Че сте жалки папагалещи маши и приличате на вятърни мелници , махащи срещу нищото? Срещу вас няма никой , осъзнайте го. На българина не му пука за никой и нищо.Той не че е толерантен , или че не е - той просто не му дреме никак. За него вие сте едни чалнати откачалки , нещо между секта и агитка , която преглъща с ракията. Думата "лезбийка" той я имплицитно усеща с топки по повод порното и ама изобщо не задълбава повече. . А тия екзотики транс- мега- гига- интер сексуалности са му поезия на суахили. Нахлувате леко в учебните програми , което е кофти. Също във всяко реалити , което ви проектира като необходимост. За представителна извадка. И да върже гащи телевизията срещу евентуални искове при непълен разрез. Е какво още искате? Та , 5 % се раждате , и още 5-10 % въртят резбата от чист интерес.Някои за кратко , други завинаги. Вие сте ляв електорат традиционно . В България ви подкрепят дясно въртящи уж субекти.Колкото вие сте леви толкова и те са десни. В ненормални условия не може да мрънкате за ласкаво отношение ! А непреклонността да забиете пера в гъзове точно па на Задушница ще оставя без никакъв коментар. Не може чутовните ви претенции да ги налагате с такъв боклучав ментален интериор и липса на всякакъв рефлекс и съобразяване.Говоря за тротоарната ви екзема. Иначе си живейте и правете точно каквото ви посече на душа сърце и задник. Добре е обаче , че мрънкате веднъж годишно. За сега.

ти, с поотместените капаци, оди на автотенекеджия за изчукване и многоцвентно боядисване.

ненормалниците са нереализирани нормални люде. На задна далеч не се стига!

Мислите ли сериозно, че някой се интересува от сексуалната ви ориентация? Ми не! Защо тогава всяка година ни я демонстрирате? Искате толерантност? И аз искам. За себе си и за децата си! Ама няма! Та вместо да харчите хиляди левове, за да се разходите из центъра на столицата, вземете ги вложете в някоя благородна кауза. Хайде със здраве!

рекламата: "Без болка, парене и сърбеж - ползвай Хемоклин Гел".

Ееееех, ако не беше родната полиция... Ама нека им е на полицаите - в този пек, униформени на улиците да пазят извратеняците, вместо да си вземат отпуск, па макар и неплатен и някъде на сянка да проследят "народната любов" към прайда.

Олио да ги попари!

пожелание към участниците в София прайд-да са им пълни всички дупки с пясък до веки веков и амин !!!!

БРАВО! ЖАЛКО,ЧЕ ТЕЗИ ЗА КОИТО Е ПРЕДНАЗНАЧЕНО НЯМА ДА ГО ПРОЧЕТАТ. ВЕРОЧТНО ЗАЩОТО ЩЕ СИ БРОЯТ ПЕЧАЛБАТА ОТ "ОРГАНИЗИРАНОТО СЪБИТИЕ".

Мъж в компания: - Ми аз тука да ви призная...всъщност съм гей. - Къв гей си ти бе, гейовете са хора с пари, ти си обикновен педерс.

Доста е смущаващо увеличаване на броя на женствените мъже,чувстващи се жени!Както върви за нормалните жени ще бъде все по затруднено да си намират истински мъже с които да се чувстват комфортно със силния пол!Не върви на добре,макар и никой да не им пречи на обратните,че чак демонстативни паради облечени като клоуни!Не е много радостно и толерантността е едно,а причините друго!преобладаването на повече женски хормони от нормалното в някои мъже,не е без причини,които трябва да се изследват и говори.Особено наличието на феноли във води, пластмаси и други продукти увеличават женските хормони!При жените също може да се развие рак при предозиране!Та,освен мода и криворазбрана демокрация има и други причини!

Егати заглавието "Девето издание на София прайд!