Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

щом прайд е гордост, защо не дефилират голи

До неразбралите: 1. Целта беше да ограмотя, не да обяснявам! Но щом има нужда.... 2. Гордост (достойнство) от това какви са, тоест че че не ги е срам да се покажат такива, каквито са!!!

То всеки си има г_ъз, ама на когото му го видят, на него му се смеят, а пък той нека да се гордее колкото си иска.

Има една думичка - СВЯН!

Тукту, какво внушаваш? Разбираш ли осиновяването на едно дете от такива двойки какво ще предизвика.

Полицията в България освен ,че пази престъпниците от народа,сега взе да пази и педер*сите!!!!

Ти да знаеш на запад какви извратени паради правят. Потърси гей парад да речем в Мадрид. Голи по улицата пред.деца. Изобщо на тези като им дадеш пръстче ще ти отхапят ръката. А са по-малко от 1%. На малцинствена група не бива да се.дава власт. Ялови и хомосексуалисти като дойдат на власт налагат закони, които дискриминират нормалните. Ето това е истинския проблем.

Та логиката е в това че объркаха хората. Пластмасите с които опаковаме нещата имат пластификатор, който ги прави еластични а не чупливи. Тези пластификатори много приличат на тестестерона, но са както наркотиците: закачват се и не се разделят с клетките. И не се изхвърлят от организма а се натрупват. И се разтварят в храните и мазнините. Та като стане това в корема на майката се ражда мъж с увредени сперматозоиди, с много тестестерон и този е педерас по рождение. Преди са били 0,3%, главно момчета след четвъртото бебе момче, поради имунната реакция, сега са над 2%/тотално сбъркани и над 7% сбъркани в различна степен. И ясно, за тези, които искат да ни затрият са добре дошли. Нали те пият водата от стъклена бутилка и ядат само контролирани храни. Изобщо, нормални нации дето се грижат за народа си останаха малко.

В прехвалената Швеция 10% от десетгодишните деца дотолкова им забъркват понятията че не могат да определят дали са момче или момиче. Е това е еврогейя.

И след това за лекуване на спина, който разнасят. 10% от някои гейски общности са спинаджии.

Целта е привикване към ненормалното и постепенното му приемане за нормално. т.е разрушавне на семейството и моралните опори,приемане на болното и извратеното за новата обществена норма, която да бъде в последствена скрепена и в закона. От там следващата стъпка е репресии над нормалните, подобно на вече миналите по тоя път държави: Децата ви ще се задължени да учат "примане на сексуалното многообразие" от детската градинки, а хомосексуалисти ще ги насърчават да открият своята собствена сексуалност. Ако се възпротивите: глоба, отнемат ви най скъпото - децата (а те вероятно ще бъдат в нова по добра стреда с 2ма хомосексуалиста баща и мака, които вечер ще им четат приказката за хомосексуалното пингвинче в ню йорксата зоологическа градина

Целта е привикване към ненормалното и постепенното му приемане за нормално. т.е разрушавне на семейството и моралните опори, приемане на болното и извратеното за новата обществена норма, която да бъде в последствие скрепена и в закона. От там следващата стъпка е репресии над нормалните, както е вече в миналите по тоя път държави: Децата ви ще се задължени да учат "примане на сексуалното многообразие" от детската градина, а хомосексуалисти ще ги насърчават да открият "своята собствена сексуалност". Ако се възпротивите: глоба, отнемат ви най скъпото - децата, а те вероятно ще бъдат в нова по добра стреда с 2ма хомосексуалиста баща и мака, които вечер ще им четат приказката за хомосексуалното пингвинче в ню йорксата зоологическа градина

ако пробваш,ще ти хареса. ако не си пробвал,изпускаш.

ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ В ИЗЛОЖЕНИЕТО СА ОТ БСП ГЕРБ И ДПС И НА МЕСТАН БОСЛУЦИТЕ

"девиза "Родители, приятели и съюзници", - това е кочинката и тези, с които си живеят в нея. Целта е да я разпрострат и върху обществото

Ийсус дойде, за да донесе меч, с който да разсече доброто и злото завинаги едно от друго! Амин!

Но "Pride" означава и стадо, глутница. И винаги съм асоциирала тези шествия с този смисъл на думата, мислех, че така трябва да се казва и много подхожда. Не виждам с какво трябва чак толкова да се гордеят.

Що не вземеш да си извадиш снимката с виолетовата перука на Асен Генов. Вероятно от преден праййд. Такава е съдбата на продажниците. А той основно обслужва ДСБ.

Аз и преди питах. Ако педофилите се организират и те в прайд и поискат да си направят шествие? Шото излиза, че за едните може, а за другите- не. Ще трябва ли да сме толерантни към тях, или както кажат началниците?

Има предложение за две нови думи в книжовния език - "прайваш" и "изпрайдил"; Например: защо така се прайдваш, дай по-сериозно! Ама как си е изпрайдил - голям съединител си станал!

БОЖЕ на гейовте и им изпрати някой орландовец даги вразуми!

Има нещо много интересно в лозунгите и пропагандирането на шарените перушани из центъра на София- претендират за толерантност и разбиране . Дерат се за нормалност. Помъкнали няколко проскубани НПО-та и десетина посланика като чучела , може би трябва да отговорят на следното: Абе вие в какво в държавата участвате , та се чувствате нирзвегнати изолирани и неразбрани? Къде сте при обществени обсъждания , при дискусии , при поставяне на жизнено важни за Държавата въпроси? Кое от обществените вълнения споделяте? Имате ли мнение или жест за подкрепа при бедствия да речем?Колко детски дома ремонтирахте на доброволни начала ? Така и така деца не завъртате , за какво са ви тия кинти ? Какво правите за обществото та пилите по него за реверанси? Никой не уволнява никого защото е обратен , властта е пълна с педали в лошия смисъл на думата- да не говорим че на такава основа постоянно се възпрозвежда новата ви членска маса ! Никой не им обръща внимание на хомо двойките из заведенията ,на обществени места , хората са потънали в грижи и гайлета , или в собствените си чопления на пъпен мъх и последното дето ги касае е кой като какъв се светоусеща гъзно , бюстно, сексуално , ментално и прочие. След събитията от преди две седмици в Орландо , когато ваш себеподобен превъртя и изтрепа 50 болнави чайки и осакати още толкова тук службите и полицията заради вашите кокошинения и желанието да пиете бира грозно гримирани по розови гащи и завити в цветовете на дъгата изкараха и похарчиха сума ти ресурс само и само да не ви набие някой дебил- традиционалист от анти прайд митинга. Мернах някъде за 31 типа сексуалност въведени от общината в Ню Йорк , солените глоби ако засегнеш нечия чакра обратна , и следва да призная , че наистина се смаях от скодоумието на онова иначе тотално кретенясало общество. Просто никой не ви обръща внимание и може би в това е проблемът , защото следва да се оправдае съществуването и паричните потоци към организациите на вашите сдружения и тартори. Колкото за браковете и осиновяванията за които дерете цикламени шорти - нищо от тези две юридически предпоставки , па даже и да ви калайдисат с разрешения няма да помогне на демографския крах в България .Не сте твърде желан ефект и мултиплицирането му би следвало да е ограничено до минимум. Който се съмнява в това нека да чете из виртуалните пространства. Гледах новините , гледах тези лица , плакатите от миналите ви сезони , изкуствената вакханалия , натрапливата ненормалност която излъчвате и се чудя дали разбирате , че всъщност тия дето ви дърпат конците не са на парада ? Че сте жалки папагалещи маши и приличате на вятърни мелници , махащи срещу нищото? Срещу вас няма никой , осъзнайте го. На българина не му пука за никой и нищо.Той не че е толерантен , или че не е - той просто не му дреме никак. За него вие сте едни чалнати откачалки , нещо между секта и агитка , която преглъща с ракията. Думата "лезбийка" той я имплицитно усеща с топки по повод порното и ама изобщо не задълбава повече. . А тия екзотики транс- мега- гига- интер сексуалности са му поезия на суахили. Нахлувате леко в учебните програми , което е кофти. Също във всяко реалити , което ви проектира като необходимост. За представителна извадка. И да върже гащи телевизията срещу евентуални искове при непълен разрез. Е какво още искате? Та , 5 % се раждате , и още 5-10 % въртят резбата от чист интерес.Някои за кратко , други завинаги. Вие сте ляв електорат традиционно . В България ви подкрепят дясно въртящи уж субекти.Колкото вие сте леви толкова и те са десни. В ненормални условия не може да мрънкате за ласкаво отношение ! А непреклонността да забиете пера в г.зове точно пък на Задушница ще оставя без никакъв коментар!!! Не може чутовните ви претенции да ги налагате с такъв боклучав ментален интериор и липса на всякакъв рефлекс и съобразяване.Говоря за тротоарната ви екзема. Иначе си живейте и правете точно каквото ви посече на душа сърце и задник. Добре е обаче , че мрънкате веднъж годишно. За сега.