Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | dnes.dir.bg
назад

Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата

Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".

Обратно в новината

Коментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Точно обратното! При животните сексът е инстинкт и е само стандартен. Само хората експериментират и търсят всевъзможна наслада! Безсрамен съм в интимните си отношения, защото са интимни /вътрешни/.

Ако синът ти каже че е гей и спи с мъже ще се зарадваш ли

И ти каже татко аз съм педераст и спя с мъже. Как ще реагираш

Посланието е към чичко доктор. От времето на Фройд безсрамието на противоестественото, след като се опитва да затиска този вид неврози не съзнава, че произвежда ефекта на тенджера под налягане и избива навън като агресивна демонстрация на вътрешните колизии с илюзията за вътрешно оздравяване.

чети, чети! пък после пиши!!

Това не се случва само в България. Такива скверни манифестации се организират навсякъде където местните власти се огънат и го допуснат. По същия начин стои и преекспонирането на проблемите на малцинствата например. Изкуствено се създават безброй НПО-та финансирани отвън, за да раздухват и техните "проблеми", а всъщност проблемите не са техни, а на цялото общество. Но по този начин се създава противопоставяне в обществото. Механизмът е един и същ без значение коя група от обществото ще бъде използвана за целта /сексуални малцинства, етнически, религиозни, политически групи и движения/....

ми синът ти да ти доведе мъжът си , и си живейте в хармония!

мъжът си е мъж, жената жена , тъй както ги Бог сътвори!

ако искате да защитите правото на свободно изказване на мнение гласуваите с плюс дори да не сте чели коментара.

за роднини, надеждност за приятели и сигурност за съюзниците!!!

Не! Прайд значи гордост! Стига с тези лъвове!

В този контекст Прайд означава гордост!! Стига с тия лъвове!

на не толерантните са ги изхвърлили ръкоблудно в мивката, щяло е да бъде по добре за света.

95 % от децата в сиропиталищата имат майки на преклонната възраст 12(дванадесет ) години и българският език не им е майчин. Анадъм?

Гордост за какво? То всеки си има г_ъз, ама на когото му го видят, на него му се смеят.

Английски език ( нерегистриран ) 19.06.2016 19:13 В този контекст Прайд означава гордост!! Гордост за какво? То всеки си има г_ъз, ама на когото му го видят, на него му се смеят.

kiril

Нямам нищо против педерасите и социалистите, стига да не искат да живея според техните желания.