Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Точно обратното! При животните сексът е инстинкт и е само стандартен. Само хората експериментират и търсят всевъзможна наслада! Безсрамен съм в интимните си отношения, защото са интимни /вътрешни/.
Посланието е към чичко доктор. От времето на Фройд безсрамието на противоестественото, след като се опитва да затиска този вид неврози не съзнава, че произвежда ефекта на тенджера под налягане и избива навън като агресивна демонстрация на вътрешните колизии с илюзията за вътрешно оздравяване.
Това не се случва само в България. Такива скверни манифестации се организират навсякъде където местните власти се огънат и го допуснат. По същия начин стои и преекспонирането на проблемите на малцинствата например. Изкуствено се създават безброй НПО-та финансирани отвън, за да раздухват и техните "проблеми", а всъщност проблемите не са техни, а на цялото общество. Но по този начин се създава противопоставяне в обществото. Механизмът е един и същ без значение коя група от обществото ще бъде използвана за целта /сексуални малцинства, етнически, религиозни, политически групи и движения/....
ако искате да защитите правото на свободно изказване на мнение гласуваите с плюс дори да не сте чели коментара.
на не толерантните са ги изхвърлили ръкоблудно в мивката, щяло е да бъде по добре за света.
95 % от децата в сиропиталищата имат майки на преклонната възраст 12(дванадесет ) години и българският език не им е майчин. Анадъм?
Гордост за какво? То всеки си има г_ъз, ама на когото му го видят, на него му се смеят.
Английски език ( нерегистриран ) 19.06.2016 19:13 В този контекст Прайд означава гордост!! Гордост за какво? То всеки си има г_ъз, ама на когото му го видят, на него му се смеят.