Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата
Под мотото "Роднини, приятели, съюзници" в София се проведе деветият гей парад. Едновременно с това вървеше шествие под надслов "Да запазим децата от разврата".
Обратно в новинатаКоментари - Девето издание на ”София прайд” и протест срещу проявата | Днес.dir.bg
Коментари
Ако утре ООН обяви ракът и шизофренията че не са заболяване, то от това шизото и раково болните няма да станат по-здрави. Толерантност като към болни хора,които се нуждаят от лечение. Но не и да се демонстрират пред децата.... Публичността им вече стана проява на агресивността на заболяването Недопускането на публичните им прояви е част от терапията на обществото.....
ако го нямаше този парад нямаше да има и другия, с галфоните. а иначе извращения и побоища има и по селата, но там охрана няма. с какво един прайд е ПО- от останалата част на населението?
Ама от какъв зор праидват.Не го разбирам.Хвалят ли се, преброяват ли се?Не виждам целта в прекия и преносен смисъл.Ако е за хвалене , то не е за хвалене.Друг вариант е правителството по този начин да иска да испуска парата, за да не се вижда колко сме зле и какви огромни кражби вървят и колко страната е не стабилна.То , ако човек се замисли причини бол , и то извън шествието.Може би хората трябва да се съсредоточат на шествието и няма да поглеждат в страни към мизерното си съществуване
Повече от половината коментари изтрити!Какво е това отношение към свободата на словото!
Братле, България е на 113 място по свобода на словото и репортери без граници. Няма да повярваш кои страни са преди нас. Свободата на словото в България е само една утопия.
Ами като прави така , че хората та го мразят,кой им е виновен?Колкото до Виктор Фалк ,ще си позволя да ви припомня едно изказване на една баронеса, демек Маргарет Тътчър."Огромните ресурси на Сибир не трябва да бъдат оставени само на Русия с цената на всичко"
Няма ли на модератора да му е по-лесно да симулира техническа повреда или да трие всичко наред, а се тормози
имам само едно питане! след като сте толкова толерантни, защо над 90% от мненията са изтрити? и не е ли малко множко да арестувате целия народ, не се ли нарича това диктатура? по кои правила на свободата на словото триете?
Селяндур с името "добряк", се опитва да бъде видян и значим ... тук ... така харесва ли ти ....
Седя и си мисля, седя и си мисля ... ами тия еднополовите как са се пръкнали. Ако всички бяхме еднополови, как щяха да се раждат деца? Сигурно с деление/като чехълчетата и зелените еуглени/. То бива смахнатост, ама чак толкова. Във всяка жива порода си има аномалии/защото тия са си аномалии/ ама когато НАТРАПЧИВО, НАГЛО, НЕПРЕКЪСНАТО ти натрапват тия аномалии вече идва в повече
Парада е в подкрепа на гей-общността. Те не са приемани от колегите си на работното място, от съседите, роднините и дори от родителите си. Предразсъдъците в ориенталското общество са силни. Поздравления за тези млади хора за куража им. От по-възрастното поколение не са се осмелили да излезнат от анонимност. Факт е, че около 10% от мъжете и жените са хомосексуални. Те се стремят за мирно съвместно съществуване с хетеросексуалните! Това е нормалното общество. Ненормалното е тези хора да се преследват, да се бият, те да се крият, да се срамуват!
Интересно защо беше разрешаването на тази простотия на връх Черешова задушница.Това е пълно светотатство спрямо паметта на близките ни.Господ забравя но не прощава.Всяко нещо има цел.Не стана ясно за какво се демонстрира това да ти цепнат задните части или дасе харесват всякакви жени от различни възрасти.Тъй като България се управлява освен от Държавна сигурност и от шайка педераси резултатите са налице.Народът е надупен отвсякъде и във всичко.
искам да питам- колко от изтритите мнения са юридически мотивирани и защо светът гледа безучастно на тоя медиен холокост на диктатурата на протестърите?
нямам нищо против обратните , в нито една от формите им! нямам нищо против който и да е човешки порок ! всеки може да прави с тялото си каквото си ще!! на защо настояват да ни осведомяват тъй нагло за пороците , и странностите си??
Какво разбираш под антипедераст! Че ти не си педераст или че не искаш да има педерести! Ако е второто, какво решение виждаш!
С една дума първо ни приемете такива каквито сме и после станете като нас ................
Просто е. Населението на Земята гони 9 милиарда. Владетелите на света се усетиха, че още милиард-два и комфортът им ще се влоши. Има три начина за решаване на проблема: глобална война; пандемия; изпедерастяване на човешкия вид. Засега налагат последното. За всеки случай държат първите две в "топъл режим".
Позната ли ви е поговорката "Подадеш му пръст а той ти отхапе цялата ръка"? Единствено по причина "толерантност" педерастията бе извадена от списъка на заболяванията. Всички медицински факти недвусмислено доказват, че е заболяване - вродено, придобито - както щете го бройте, но заболяване. Болните от тази срамна болест, са оставени тихичко да правят мръсотиите си помежду си. Но на болните това не им стига - искат да са шумни, искат всички да разберат, кой в каква дупка им го вкарва - искат, ако може и да го видим на живо. Честно казано, не виждам разлика между арабите и обратните - едните искат насилствено да ислямизират целия свят а другите искат насилствено да изпедерастят целия свят. Гей парада има единствено тази цел - увеличаване на педерастията.
стремят се към мирно съвместно съществуване , като парадират?? ти замислял ли си се , че ако баща ти беше хомосексуален , тебе нямаше да те има??
Абе малко като на бай Тошо работата, той се криел ама никой не го търсел. Та и с тея така , никой не се занимава с тях ,ама те реват като вдовица за ... не тук тази пословица не пасва :)))). Та почувствахте ли се значими бе... тамо онея различните, ама само според тях!?
Ти сериозно ли? Хомосексуалните могат като теб да спят с жена и да имат деца!!! Баща му може да е хомосексуален, същото важи и за твоя баща, но заради такива ксенофоби като теб да се крие цял живот! Знаеш ли колко хомосексуални са принудени да се крият, да се женят и да не живеят живота си? Не е ли по-добре и за тях и за нас да сме честни?